קנייה בחו"ל --> אחריות? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה בחו"ל --> אחריות?

AppleJack

Recommended Posts

אני לא בטוח באיזה פורום לשאול, אז אני שואל פה ...

מאחר ואבא שלי טס לחו"ל, אני מעוניין להזמין למלון שלו חלקים (כמעט מחשב שלם) מ-.com.

המחירים ממש מצחיקים ביחס לארץ... אני יכול להביא מחשב מהחלומות הרטובים בכמעט חצי מהמחיר בארץ.

הבנתי ש- לא עושים משלוחים לארץ... אז מה זה אומר על האחריות?

נגיד נדפק לי המעבד או שהזכרון הגיע עם בעיות, האם אני יכול לבצע RMA מהארץ? :s05:

אם לא, יש חנות אחרת זולה שתתן לי אחריות מחו"ל לישראל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש אחריות אז בדרך כלל תוכל לשלוח את המוצר לחו"ל ויחליפו לך אותו, הבעיה היא שמשלוח כזה יכול להיות די יקר (תצטרך לשלם גם על המשלוח הלוך וגם על המשלוח חזור).

לפעמים, במוצרים מסויימים תוכל לבוא עם מוצר תקול ליבואן בישראל ובתמורה לתשלום מסויים יחליפו לך (פעם אחת עבד לי עם דיסק קשיח, אבל שום דבר לא מובטח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ז"א, אני יוכל לשלוח את המוצר לחו"ל מישראל ולשלם על המשלוח חזרה, למרות שהחנות עצמה לא מספקת International Shipping בקניית המוצר?

לא איכפת לי ממחיר משלוח, גם אם אני יאלץ לשלוח את כל החלקים הלוך חזור זה עדיין יהיה זול יותר מקנייה כזאת בארץ :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש אחריות אז בדרך כלל תוכל לשלוח את המוצר לחו"ל ויחליפו לך אותו, הבעיה היא שמשלוח כזה יכול להיות די יקר (תצטרך לשלם גם על המשלוח הלוך וגם על המשלוח חזור).

לפעמים, במוצרים מסויימים תוכל לבוא עם מוצר תקול ליבואן בישראל ובתמורה לתשלום מסויים יחליפו לך (פעם אחת עבד לי עם דיסק קשיח, אבל שום דבר לא מובטח).

אתה צריך לדווח מראש במכס ששלחת מוצר להחלפה, כדי שלא יעשו לך בעיות - וגם אז, זה עולה לך מכס כלשהו, ההחלפה עצמה. אני לא מכיר את המספרים המדוייקים, אבל כדי שתבדוק את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

newegg לא עושים משלוחים לארץ?

אז איך אנשים אומרים "הזמנתי מ וזה הגיע תוך 3 ימים"? :nixweiss:

אולי הם לא גרים בארץ :) או שהזמינו כשהיו בחו"ל (מה שאני מתכנן לעשות)

אתה צריך לדווח מראש במכס ששלחת מוצר להחלפה, כדי שלא יעשו לך בעיות - וגם אז, זה עולה לך מכס כלשהו, ההחלפה עצמה. אני לא מכיר את המספרים המדוייקים, אבל כדי שתבדוק את זה.

אוקי, אבל זה אפשרי מבחינת ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב- ספציפית לא, אלא אם אתה משתמש בשירות כמו של Mustop. (האמת, אני לא מכיר שירות אחר כזה חוץ מהם).

בכל מקרה, לדברים יקרים זה משתלם, אבל מצד שני יש את בעיית האחריות... שזה הרבה יותר מסובך ויקר לממש אותה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי, Newegg היא חנות מאוד גמישה מבחינת שירות.

אתה מוזמן למשל להכנס ל"צ'אט התמיכה" שלהם ולראות מה בדיוק הם מוכנים לעשות במצב שבו כבר רכשת מוצר.

מעבר לכך, חברות רבות כמו וכו' מספקות אחריות חיצונית לכל המוצרים שלהם בלי קשר למקור הקניה.

וeVGA למשל מוכנה לאפשר Step Up או כל שירות פיזי אחר לכל הלקוחות בעולם (המשלוח על הלקוח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Newegg עובדים רק עם כרטיסי אשראי אמריקאים שכתובת החיוב שלהם היא אמריקאית (וכמובן עושים משלוחים רק לארה"ב). חוץ מזה הם מאוד מעדיפים לעשות משלוחים לכתובת החיוב של הכרטיס אשראי.

יש מצב שזה השתנה בחודשים האחרונים, אני לא באמת עוקב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...