הסכם באו"ם על הפסקת אש - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסכם באו"ם על הפסקת אש

Rhx

Recommended Posts

פשוט אסון :-\

ראש הממשלה אהוד אולמרט שוחח הלילה עם הנשיא ג'ורג' בוש והודה לו על עמדת הממשל במשבר. מחר הוא יבקש מהקבינט לאשר את ההסכם.

עכשו זה זמן טוב להגיד "אמרנו לכם", שמי שבוחר "קדימה" יקבל חזק מאחורה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 124
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה רומז שפרץ בתור ראש ממשלה היה טוב יותר?

לפחות לו יש מטרות שהוא מנסה להשיג, ולא לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה כמו אולמרט... אולמרט משנה עמדות יותר מגרביים. פוליטיקאי מסריח חסר עקרונות שדואג לתחת של עצמו ושימותו כולם.

אז כן. לפי דעתי פרץ הייה יכול להיות רוה"מ טוב יותר (לא הייתי אומר את זה לפני המלחמה והבחירות, אבל עכשו אפילו שרון הייה יכול להיות רוה"מ טוב יותר..)

אבל אני התכוונתי לליברמן, ואפילו ביבי (שאותו אני ממש שונא!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, אתה יודע שליברמן לא היה אופציה ושהבעיה של ביבי זה שהליכוד בא איתו :-X

ופרץ בתור ראש ממשלה לא היה נראה טוב יותר - תראה איך הוא בתור שר ביטחון.

ושרון - תוכנית ההתנתקות שלו הביאה את הקאסמים לאשקלון והשאירה עד עכשיו אלפי אנשים ללא סידור מתאים - שנה אחרי. גם בזמן שבו שרון היה ראש ממשלה החיזבאללה התחזק משמעותית מבלי שהוא עשה שום דבר בנידון.

ואתה שונא את אולמרט - לא יודע, אולי כי הוא מכוער, או כי הוא מקבל שוחד בדמות עטים יוקרתיים (דרך מטומטמת, אם כבר שוחד עדיף מזומנים :kopfpatsch:) - אז הדעה השלילית שלך כלפיו לא רצינית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש מאוכזב מכל הממשלה הזאת... משום מה ידעתי שזה יקרה כשאולמרט נהיה ראש ממשלה ופרץ שר ביטחון (ביטחון עלק... )

אבל מה אני כבר יכול לעשות ? הצבעתי ליברמן :P

לא יעלה על הדעת שחודש שלם ירו רקטות קטלניות על כל צפון המדינה בלי שהממשלה תעשה כל שביכולתה להפסיק זאת ויהיה המחיר אשר יהיה

לא יכול להיות ששליש מהמדינה מושבט והפך לפליט בחסות הממשלה בלי תמיכה וסיוע ממשלתי רשמי , שוב העם נאלץ לתלות תקווה רק באמותות צדקה ואנשי הון

היו צריכים מייד לאחר השבוע הראשון שבו חייל האוויר ריכך את הקרקע והשמיד תשתיות להכנס בצורה מסיבית עד הליטני לפחות ולנקות את השטח

נכון יהיו אבדות , אבל זה עדיף מאבדות אזרחיות , השבטה של שליש מהמדינה , פליטים , ושליחת טנקים בודדים בלי סיוע מתאים שהופכים למטרות קלות

לא יכול להיות שממשלה תפחד מארגון טרור ! לעזאזל יש לנו חזק אבל אם אתה כובל אותו בכל מיני שרשראות הומניטריות ומונע ממנו מלהשתמש בכוח מתאים אשר

ימחיש את היתרון שלו אז זו התוצאה

אני רק מקווה שהחטופים יחזרו בריאים ושלמים, זו הנחמה היחידה שיכולה להיות מכל הסיפור הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש מאוכזב מכל הממשלה הזאת... משום מה ידעתי שזה יקרה כשאולמרט נהיה ראש ממשלה ופרץ שר ביטחון (ביטחון עלק... )

אבל מה אני כבר יכול לעשות ? הצבעתי ליברמן :P

ליברמן? שמע, היו לו 11 מנדטים ולא שמעת אותו מצייץ בנוגע להתנהלות הכושלת של אולמרט ופרס. לא בעד, לא נגד, לא הסברה בתקשורת - לא שמעתי אותו בכלל. מה שכן שיש לו מצע איום - של פינוי-פיצוי. וזהו. סופו יהיה כמו של שינוי, בעגלא ובזמן קריב ואמרו אמן (אמן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא נחסל את החיזבאללה (לא משנה כמה אזרחים צריך להרוג בדרך) ,

ישראל תהיה ללעג בכל העולם ובעולם המוסלמי בפרט!

עוד דבר שמפריע לי

חצי מדינה במלחמה חצי אחר באופוריה

הצפון במלחמה

המרכז במסיבות

והדרום אוכל קאסמים כמו תמיד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזה הרגע התחילה המלחמה הבאה.

בשום סעיף חוץ במבוא לא כתוב על החטופים.

בשום סעיף לא מוזכר החיזבאללה ופירוקו מנשק. רק שעל האום לשמור על האיזור המפורז, מה שיגביל את יכולתנו להגיב, פעם הבאה.

למעשה (לא בשטח אבל מבחינת התוצאות), חיזבאללה ניצח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...