עוד יום קשה בלבנון - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד יום קשה בלבנון

omrij

Recommended Posts

מקווה שעל כל אחד שלנו יש לפחות 10 שלהם :bash:

אם מה שחשוב לך כל כך זו הסטטיסטיקה היבשה, אז מצטער לאכזב אותך, אך ע"פ הדיווחים נהרגו היום 40 לוחמי חיזבאללה.

ובקשר להפצצות מהאוויר, אני גם חושב למה שלא יעשו את זה, אבל התשובה האפשרית שעולה לי בראש מלבד כל הקטע ההומאני שגם ככה לא מסתדר לי היא שאולי כי זה עולה יותר מדי, ומה לעשות, כנראה שפצצות יקרות יותר מחיי החיילים.

זו רק ספקולציה, אז תנו את דעתכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו אלי ישי אמר היום ובכל במה שניתנה לו,שיש לשטח את הכפרים האלה.גם ככה 90 אחוז מהתושבים שם ברחו.אז למה לקחת צאנס כזה גדול של התקלות פנים מול פנים מול מחבלים עמוסים בנשק מתקדם?

למה לא כמה פצצות מהאוויר על כל כפר וגמרנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מה שחשוב לך כל כך זו הסטטיסטיקה היבשה, אז מצטער לאכזב אותך, אך ע"פ הדיווחים נהרגו היום 40 לוחמי חיזבאללה.

"מה שחשוב לך כל כך" :P, אל תהיה מכוער. לפחות שהקרבות הקשים האלו לא היו לשווא, שהם הרגו לפחות הרבה מחבלים שבעתיד היו מנסים להרוג חיילים אחרים או משגרים רקטות שהיו הורגות פה אזרחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפחות שהקרבות הקשים האלו לא היו לשווא, שהם הרגו לפחות הרבה מחבלים שבעתיד היו מנסים להרוג חיילים אחרים או משגרים רקטות שהיו הורגות פה אזרחים.

אני לא חושב שבשביל להרוג כמה מחבלים זו סיבה למות.

אני בספק אם יהיה איזשהו סיום טוב לכל קמפיין ההתאבדות הזה - חזרה לוייטנאם של .

ואני מבין את הכאב והפחד של תושבי הצפון ושל כל תושבי המדינה, אבל אני מאמין שיש פתרון אחר לבעיה הזאת מאשר שליחת החיילים האלו ללבנון, שרבים מהם ימצאו שם את מותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הפגזות מהאוויר - אולי זה באמת יקר. אבל בשביל זה יש את ה-MLRS. במחיר לא כזה גדול - ומחיר שאני חושב שהמדינה צריכה לשלם כדי לחסוך מוות חייליה - ניתן להפוך את הכפר לאבק דק. גם אז אני חושב שלא צריך להיכנס לשם. להתמקם במקומות טובים מסביב לכפר עם תצפיות טובות למשך שבוע, ואז להיכנס. שלא יהיה מצב שמישהו הסתתר שם ולא ידענו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הפגזות מהאוויר - אולי זה באמת יקר. אבל בשביל זה יש את ה-MLRS. במחיר לא כזה גדול - ומחיר שאני חושב שהמדינה צריכה לשלם כדי לחסוך מוות חייליה - ניתן להפוך את הכפר לאבק דק. גם אז אני חושב שלא צריך להיכנס לשם. להתמקם במקומות טובים מסביב לכפר עם תצפיות טובות למשך שבוע, ואז להיכנס. שלא יהיה מצב שמישהו הסתתר שם ולא ידענו...

על הבונקרים שלהם שמעת? הם יוצאים מהמחבוא כמו מקקים.. מורידים בניין והם חיים ובריאים מתחת לאדמה, ויש המון כאלה בכל כפר וכפר.

זה רק פצצות חכמות מהאויר/פצצות דלק.. אבל הצבא שלנו יותר מדי מוסרי בשביל זה, מה גם שאנחנו כן קשובים למדינות העולם, ונלחצים מכל פיפס שיוצא משם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להגיד לכם בביטחון שזה לא דיון של יקר או לא יקר.

השאלה היא האם להוריד כפר מקדם את המטרה שלנו כמדינה והתשובה היא שלא.

היא לא מקדמת לא מטרה צבאית ולא מטרה מדינית... היא רק עלולה להצר את האופק של המבצע הזה ולהרע

את עמדתה של בדיוני הפסקת האש.

בלי להיכנס לפרטים אני גם לא מאמין שלהוריד כפר יחסוך חיי חיליים...

אני מצפה לקצת בגרות מהאזרחים להגדיל קצת את הראש ולהבין שאין פתרונות כאלה.

ולהפסיק לזרוע את השאלות הטיפשיות האלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...