סרטון מלחמה נדיר כנסו ותגיבו. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרטון מלחמה נדיר כנסו ותגיבו.

idanmal

Recommended Posts

יש לי פה לינק לסרטון נדיר שצולם מבניין לידי ....לכל תושבי המרכז/דרום תראו מזה מלחמה ומה אנחנו עוברים ...שימו לב לכדוריות שמתפזרות במים איזה פחד.

צילם שכן פה ליד אני גר באחד מ3 הבינינים שממול הגבוהים אותו יום היה המטח הכי כבד 10 נפלו פה בתוך הים ואז עוד איזה 15 בתוך חיפה...

איזה מעצבן הרפי הזה? קדח לי בשכל . שימו לב לבן אדם שעובר שם על החוף איזה ביצים של סוס אם הוא היה עובר שם חצי דקה לפני הכדוריות היו מורידות אותו.

http://news.nana.co.il/Article/?ArticleID=387964&sid=126

מה אתם חושבים???? תראו עד הסוף יש כמה קטעים ,לא לפספס את הקטע המדליק עם הכדוריות שעפות שם על המים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אאה סבבה לא ראיתי אבל כל כך התלהבתי כי אני גר שם באחד הבינינים ממול ושמענו בומים שקשה לתאר וידעתי לפי הרעש העמום יותר שזה בתוך הים

אבל לראות את זה ואת התעופה של הכדוריות זה מדהים.

חבל שלא צילמו עם יותר איכותית,אם היתה לי איכותית הייתי שם אותה על חצובה בגג .

מישהו יכול להסביר לי פה איך אני מוריד את הסירטון למחשב ,מה לא ניסיתי ,את כל התוספים של פיירפוקס ניסיתי ולא הצלחתי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם צוחקים עליו?

אתם שמעתם פעם בום של טיל כזה במרחק של בערך קילומטר אני לא אבל שמעתי מ 10 קמ וחשבתי מרוב העוצמה שזה נפל 20 מטר מהבית שלי

אתם צוחקים כאילו הוא פחדן הוא ממש לא הוא בן אדם עם היגיון שרוצה לישמור על החיים שלו מה שהשני (אבי) לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קילומטר אחי זה בערך 300 מטר, וברור שהוא יפחד אני מכיר את הבלוק שהוא צילם ממנו ואם היה פוגע שם טיל לא היה להם סיכוי ....

ואכן הבומים חזקים אני בתוך הממד בתחילת המלחמה חשבתי שזה נחת בחניה כי הבניין זז והבום הוא עצום,עד שלומדים לזהות שזה נופל בתוך הים לוקח זמן, הבום הוא יותר עמום .

זה היה הנתיב שלהם כל מה שלא הגיע לחיפה נפל אצלינו או בים ,הם חיפשו את רפאל וגם פגעו אבל לא מספרים .

חוץ מזה הם חיפשו גם את בתי זיקוק ובתור עובד בתי זיקוק אני יודע שנפלו שם 7 טילים בכמה וכמה מתקנים אבל הכבאים במקום השתלטו על זה מיד.

מזל שצימצמו את המלאים בבתי זיקוק למינימום אבל עדיין יש שם כמה וכמה מוקדים רגישים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...