מישהו יכול להסביר לי מה זה לעזאזל חומני? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו יכול להסביר לי מה זה לעזאזל חומני?

Fighter

Recommended Posts

לא יודע כל הזמן אמא שלי מבלבלת לי במוח שייצרו אותו במכון וויצמן ובגלל זה יש אותו רק בגוש דן

אבל עכשיו טוענים שהוא בא בכלל מאירן

אני באמת מבולבל

אמא שלך לא שונה מכל בחורה אחרת, הן לא באמת יודעות מה הן אומרות... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חחח הם חמודים כאהל אבל מעצבנים פעם כשהייתי קטן ולא הבנתימ החיים שלי לקחתי צלחת מילאתי אותה באלכוהול ושמתי בפנים חומני והוא התחיל להשתגע ולשחות בצלחת....עכשיו כשאני חושב על זה זה מצחיק גם ככה החומנים האלה שרוטים מתנגשים בקירות והכול ועוד שמתי אותו בבריכת אלכוהול..חחח רמת הטמטום שלו בטח עלתה פי שתיים :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום מרוב שנכנסו לי מבול של חומנים לחדר בא גם גמל שלמה ענקי לאכול אותם והתיישב לי על המסך ונאבקתי בו עם הנעל שלי עד שהוא נעלם

גמלי שלמה הם מסוכנים לאדם? היה את הסרטון ההוא שהגמל שלמה פתח לעכבר את הצורה

פעם שהייתי קטן הייתי ממלא קופסה מפלסטיק במים ותופס את החומני ושם אותו במים ואז שם עליו ניילון וזה היה כל כך מצחיק איך שהוא לא מצליח לצאת

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: סדיסט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חברים יש לי ווידוי קטן .....

פעם שהייתי קטן הייתי תופש כמה חומייני מוריד להם את הכנפיים לוקח איזה 100 סיכות מהקופסאת תפירה של אמא שלי,ותוקע אותם במיזרון,ויוצר מין מבוך.

הם היו מסתובבים שם שעות עד שהייתי מחליט לשפד אותם עם הסיכות ...

מגעיל אאה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מתאים לתפוס את נסראאלה לפתוח לו את הרגליים לשים לו את הבייצים על פינה של שולחן ואז לדפוק עלייהם כמו על בזנט עם פטיש 5 קילו?

איזה מתאים לקחת את נסראאלה לסיבוב באיזו מכונית מהירה לנסוע 250 ככה בכביש ישר באוגוסט כשהכביש רותח לפתוח את הדלת ולהצמיד לו את השיניים לאספלט?

איזה מתאים לחבר לו מין צינור לחורייה של התחת להכניס לשם חולדה ולחמם צד אחד של הצינור,הצד הרחוק מהתחת כן,ואז היא פשוט חופרת לה את היציאה ?

בקיצור יש לי עוד כמה רעיונות טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חברים יש לי ווידוי קטן .....

פעם שהייתי קטן הייתי תופש כמה חומייני מוריד להם את הכנפיים לוקח איזה 100 סיכות מהקופסאת תפירה של אמא שלי,ותוקע אותם במיזרון,ויוצר מין מבוך.

הם היו מסתובבים שם שעות עד שהייתי מחליט לשפד אותם עם הסיכות ...

מגעיל אאה?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...