מה דעתכם על הנגן הזה...? - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דעתכם על הנגן הזה...?

Roshos

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה לא יודע שמה יש לך גרוע עד שאתה שומע משהו יותר טוב, מה שנכון לגבי כל דבר.

יש לנו של 40GB במשפחה, הוא היה שלי כ3 חודשים.

יש לי כרטיס קול עם יציאה אופטית מגבר לא רע של פיוניר, וסטאריו מוזיקאלי מעולה של סלסטיון. זה לא הרבה אבל אני חושב שזה מספיק.

אני יודע מה ההבדל בין סאונד טוב למה שהמכשיר שלי מוציא, אני גם יודע שההבדל לא קיים (קיים אבל לא מספיק משמעותי) באוזניות של פחות מ-500 שקל, בטח שלא ברמת הMX500

נניח שעל נגן ג'נרי אתה משלם 300 ש"ח על נגן של חברה טובה אתה משלם 600 ש"ח,

בסדר גודל כזה של מחירים יש מצב שאתה משלם על השם של החברה+קופסה מושקעת(אולי) ועוד כל מיני תוספת של 100 ש"ח,

אתה יודע מה? קח אפילו בהגזמה 200 ש"ח.

ולאיפה אתה חושב הולך שאר ההפרש במחיר?

עוד קצת על פלסטיקים יותר יקרים עם גיומור יותר איכותי והרבה הרבה הרבה פירסום.

לא על החלקים החשובים.

אז יש לך שם נגדים/קבלים/טרנזיסטורים וכו', והחיסכון בא על חשבון איכות הרכיבים האלה, אין שום סיכוי שבעולם שתקבל את אותה איכות, יכנסו לך רעשים

במעגל הזה, או במעגל ההוא, אולי עוד חודש פתאום יישרף לך איזה רכיב, הבלאי מואץ ברכיבים נחותים וגם אם רכיב לא נשרף לך במיידי, עוד פעם בשורה התחתונה יש בלאי -> אתה מאבד מהאיכות.

הוא לא, כי הציפ של הנגן ב600 שקל שהושקע בו יותר כסף על פרסום וחומרים חיצוניים, והצ'יפ של הנגן ב200 שקל באים מאותו מפעל ומיוצרים באותה טכנולוגיה. כמו שאמרתי...זה אותו זבל ואם אתה חושב שבמחירים שאנחנו מדברים עליהם יש באמת הבדל באיכות כי זה מותג, אתה בבועה...אני לא מדבר על ב 2500 שקל.

בוא נגיד, אם אתה שומע באיכות של 128KB אז באמת אתה יכול לשכוח ממה שכתבתי פה, אבל אם אתה שומע ב-320KB אז כדאי שתתתעורר.

רק מעל 192, בד"כ עם קצב דגימה משתנה (192-320).

והרבה OGG.

דבר נוסף, רוב הג'נריים מיוצרים באותה חברה, רק משווקים דרך חברות שונות. עוד סיבה שבגללה אתה אפילו לא יודע איך קוראים לחברה של הנגן שלך.

מעולה, חוסך לי כסף.

ואחריות על מוצר של 200 שקל לא מענינת אותי תאמת :P

(אפילו שיש לחצי שנה)

במיוחד בשבילך היום אני יעשה בדיקה נוספת, של דיסק מקורי בDVD נגד הנגן שלי עם אותם קבצים, על הOMX שלי ועל הרמקולים בסלון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף להביא במחיר כזה כבר MP4

MP4 זה גימיק שיווקי של חברות ג'נריות.

OVERLOAD,

אתה חושב שנגן של לדוגמא ונגן ג'נרי מייוצרים באותו מפעל סיני?

אתה טועה בגדול, הסינים פשוט גונבים , הם גנבי הטכנולוגיה הגדולים בעולם היום.

אני יכול לשלוח לך לינק לקורס שלם שמדבר על רכיבים אלק' פסיבים שתבין את המשמעות ואת ההבדלים.

אז הדבר האחרון שנשאר לי להמליץ לך הוא על בדיקת שמיעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אבל הרכיבים הבסיסים שלהם מורכבים בדיוק אותו דבר (לא יודע עם אותו מפעל) כשמדובר בנגנים במחירים כאלה ועלות היצור של מרכיב הצליל בהם בטח שלא שונה. אותו זבל תמחור שונה.

overload, יש אנשים שמעוניינים בנגן איכותי אז תפסיק להפיץ את הזבל הג'נרי שלך בבקשה

כל מה שאני אומר זה שלא יתקמצנו על נגן ב 400 שקל אם הם מחפים איכות, כי צריך יותר מלוגו טוב בנושאים האלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אבל הרכיבים הבסיסים שלהם מורכבים בדיוק אותו דבר (לא יודע עם אותו מפעל) כשמדובר בנגנים במחירים כאלה ועלות היצור של מרכיב הצליל בהם בטח שלא שונה. אותו זבל תמחור שונה.

כל מה שאני אומר זה שלא יתקמצנו על נגן ב 400 שקל אם הם מחפים איכות, כי צריך יותר מלוגו טוב בנושאים האלה...

הטענות האלה נובעות רק מחוסר הבנה מוחלט. חשיבה ישראלית טיפוסית. רוצה לשמוע למה נגנים איכותים עולים יותר? חומרים יותר איכותיים, בקרת איכות יותר טובה, עלויות פיתוח, תמיכה של החברה בפיתוח עדכונים ואביזרים נלווים שמגיעים ביחד עם הנגן.

אתה יודע כמה דברים קיבלתי עם הנגן שלי? נרתיק, שרוך, רצועה לזרוע, כבל , מתאם נייד למחזיק מפתחות, מדריכים ותוכנה של החברה. (תוכנה אמיתית, לא הדיסק הצרוב שמקבלים עם נגנים ג'נרים) זה נקרא איכות.

ועם איזה שמעת? קצת יותר טובות מ-MX500? וואו, איזה איכות. כרגע חזרתי לאוזניות MX400 (פחות או יותר אותו דבר כמו MX500) אחרי SHURE E2C וזה כמו לחזור ממרצדס E-CLASS לפיאט אונו. תשווה איכות סאונד עם איכותיות ואחר כך נראה אותך אומר שאין הבדל באיכות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MP4 זה גימיק שיווקי של חברות ג'נריות.

OVERLOAD,

אתה חושב שנגן של לדוגמא ונגן ג'נרי מייוצרים באותו מפעל סיני?

אתה טועה בגדול, הסינים פשוט גונבים טכנולוגיה, הם גנבי הטכנולוגיה הגדולים בעולם היום.

אני יכול לשלוח לך לינק לקורס שלם שמדבר על רכיבים אלק' פסיבים שתבין את המשמעות ואת ההבדלים.

אז הדבר האחרון שנשאר לי להמליץ לך הוא על בדיקת שמיעה.

mp4 זהו קיצור השם של הקובץ mpeg 4.. הקיצור ידוע בכל,אבל זה הפך להיות כמו הסלנג שהתחיל כאשר הגיעו הנגנים הראשונים(אתם יודעים כגון:יו איזה יפה יש לך איזה אתר אינטרנט קנית?)אז כיום כולם קוראים לזה mp4...

creative אני יודע שחלק מהנגנים שלה מיוצרים ב-korea במפעל של קריאטיב לא פס ייצור שבסוף מדביקים מדבקה עם שם המוצר (כגון:prosound,אם אתם רוצים יכול להיות רשום yossi על הנגן...)

הטענות האלה נובעות רק מחוסר הבנה מוחלט. חשיבה ישראלית טיפוסית. רוצה לשמוע למה נגנים איכותים עולים יותר? חומרים יותר איכותיים, בקרת איכות יותר טובה, עלויות פיתוח, תמיכה של החברה בפיתוח עדכונים ואביזרים נלווים שמגיעים ביחד עם הנגן.

אתה יודע כמה דברים קיבלתי עם הנגן שלי? נרתיק, שרוך, רצועה לזרוע, כבל , מתאם נייד למחזיק מפתחות, מדריכים ותוכנה של החברה. (תוכנה אמיתית, לא הדיסק הצרוב שמקבלים עם נגנים ג'נרים) זה נקרא איכות.

ועם איזה שמעת? קצת יותר טובות מ-MX500? וואו, איזה איכות. כרגע חזרתי לאוזניות MX400 (פחות או יותר אותו דבר כמו MX500) אחרי SHURE E2C וזה כמו לחזור ממרצדס E-CLASS לפיאט אונו. תשווה איכות סאונד עם איכותיות ואחר כך נראה אותך אומר שאין הבדל באיכות .

רק שתדע שאני חושב שאין פה מקום להשוואה הזאתי בכל זאת מכונית זה כבר דבר שונה אף אחד מאיתנו לא היה קונה שמיוצר במפעל סיני זול שבסוף עומד איזה ילד ומדביק מדבקה...

וגם מרצדס זה מרצדס כבודה במקומה מונח...(מרצדס=שלמות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה מופנה אליי...

ואני לא יודע אם זה מופנה אז אני סתם מנחש...

אז המחיר 370 ש"ח וכן אני קונה בארץ בגלל האחריות

התקציב הזה לא משאיר הרבה מקום לדימיון, אז לך עליו או על הMpio one או הU2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטענות האלה נובעות רק מחוסר הבנה מוחלט. חשיבה ישראלית טיפוסית. רוצה לשמוע למה נגנים איכותים עולים יותר? חומרים יותר איכותיים, בקרת איכות יותר טובה, עלויות , תמיכה של החברה בפיתוח עדכונים ואביזרים נלווים שמגיעים ביחד עם הנגן.

אתה יודע כמה דברים קיבלתי עם הנגן שלי? נרתיק, שרוך, רצועה לזרוע, כבל , מתאם למחזיק מפתחות, מדריכים ותוכנה של החברה. (תוכנה אמיתית, לא הדיסק הצרוב שמקבלים עם נגנים ג'נרים) זה נקרא איכות.

תודה שחיזקת את עמדתי

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=357951

:screwy:

וניגנתי קובץ בדחיסה של 320 KBPS . כן יש הבדל קטן באיכות אבל את זה שמעתי רק עם איכותיים וגם ההבדל הוא לא כזה משמעותי, לא משהו שאוזניות ממוצעות בפחות מ 500 שקל יציגו.

אתה יכל גם לחבר לנגן סנהיסר ב-9000 שקל עם הגברה...תאמין לי שההבדל יהיה אפילו יותר גדול.

אני מדבר על הבדלים באיכות שומעים עם ציוד ממוצע והאוזניות הממוצעות היום אצל רוב הציבור לא מגיעות לרמה של MX500. כמ ושאתה שומע בMX400.

מסכנה, עדיף לקנות נגן ב200 שקל.

אה, וגם לי הגיע נרתיק, ספר הדרכה מלא, כבל עם מתאם 2 ראשים ואפילו אריזה די יפה (עם סיגרה מגנטית די מגניבה) ...אבל לא מחזיק מפתחות...אז?

וההשוואה שלך למכוניות מיותר כי למרצדס מנוע תוצרת מרצדס שמיוצר בגרמניה, ולפיאט מנוע איטלקי מאיטליה.

לנגן שלי ולנגן שלך יש את אותם שבבים תוצרת ושניהם מיוצרים באותו רחוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה שחיזקת את עמדתי

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=357951

:screwy:

אתה יכל גם לחבר לנגן סנהיסר ב-9000 שקל עם הגברה...תאמין לי שההבדל יהיה אפילו יותר גדול.

אני מדבר על הבדלים באיכות שומעים עם ציוד ממוצע והאוזניות הממוצעות היום אצל רוב הציבור לא מגיעות לרמה של MX500. כמ ושאתה שומע בMX400.

מסכנה, עדיף לקנות נגן ב200 שקל.

אה, וגם לי הגיע נרתיק, ספר הדרכה מלא, כבל עם מתאם 2 ראשים ואפילו אריזה די יפה (עם סיגרה מגנטית די מגניבה) ...אבל לא מחזיק מפתחות...אז?

וההשוואה שלך למכוניות מיותר כי למרצדס מנוע תוצרת מרצדס שמיוצר בגרמניה, ולפיאט מנוע איטלקי מאיטליה.

לנגן שלי ולנגן שלך יש את אותם שבבים תוצרת ושניהם מיוצרים באותו רחוב.

:-X :-\ :lol::bash: :bash: :bash:

נראה לך שבאמת זה ככה?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...