MSI 965p vs. Gigabyte 965p DS3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MSI 965p vs. Gigabyte 965p DS3

סער_שי

Recommended Posts

ובכן, אני מתלבט בין ה- לבין הג'יגה בייט.

אבל לא מצאתי שום כתבה או ביקורת על ה-. ישנן המון כתבות מאוד אוהדות על הג'יגה בייט.

אשמח אם למישהו יש מידע על ה-, בייחוד בנוגע ל-OC.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית כל - רדו מה-DFI. אני יודע שכולם ממליצים עליו אבל אין לי אפשרות לקנות אותו אז שכחו מזה :nono:

לפי ביקורות שחיפשתי הDS3 יכול להגיע לבאס 480 בלי בעיות יציבות. אבל לפי הביקורת של ANANDTECH שפורסמה כאן אז הוא יכול רק 376. אבל מצד שני גם ה-DFI יכול רק לבסביבות אותה מהירות. אז מה הקטע? כנ"ל גם לגבי ה-P5B. אז מה לקחת?

הלינק הזה טוען ל-480 בקלות:

http://www.hardwarezone.com/articles/view.php?cid=1&id=2014

וגם:

http://www.maxitmag.com/maxit-reviews/motherboards/gigabyte-ga-965p-ds3-motherboard-review/2/

אז איך זה ש-ANANDTECH הגיעו רק ל-376 (ועוד בלוח יותר מתקדם ממנו)?

מאוד מוזר.

עוד יותר מוזר - לפי ANADTECH ה-P5W וה-P5B עולים אותו דבר. אבל בארץ ההפרש ביניהם הוא 700 (!!!) ש"ח. מה הקטע?

יש לציין שאין לי צורך בפיצ'רים כמו , CF או RAID והדגש הוא בעיקר על יכולת ה-OC והאם אני יהיה מסוגל להגיע לבאס 400-410 בקלות (מה שנראה קצת בעייתי לפי הלינק שפורסם כאן, אבל קל מאוד לפי הלינקים שפירסמתי).

לגבי ה- לא מצאתי שום דבר. בכלל! מישהו שמע משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-DS3 נימכר בפחות מ-1000 ש"ח ב-KSP, לפי דעתי כדי לקנות, לגבי השאלה, ניראה לי שגירסת הביוס שלהם לא היתה מעודכנת ולכן הם לא הצליחו להוציא את המקסימום....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי הגיוני. הביקורת של ANANDTECH היא די ישנה.

לפי מה שהבנתי הג'יגה הוא ה-OC הכי טוב, לפחות בטווח המחירים הזה.

הציעו לי את ה- באותו מחיר למרות שהוא מתומחר יותר יקר, אבל כפי שציינתי לא מצאתי שום (!!!) מידע עליו.

מישהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעלומה, הא? איפה לעזאזל ה-965 של MSI?

בכל מקרה חיפשתי את ה-DS3 ב-XS ורבותי - הלוח הזה פשוט שובר את החוקים. לוח זול יחסית שכמעט לכולם מגיע ל-400, לפחות, והביצועים שלו נופלים רק בקצת מהלוח הכי טוב של . טוענים שם שזה הלוח לALLENDALE, ואם מישהו קונה אחד מהם אז חובה הלוח הזה, והוא יוציא להם את המיץ, במחיר סביר. לקונרו - לוחות 975X.

אני את הבחירה שלי עשיתי. :)

מה שכן, עכשיו לפני הקנייה אני קצת מפחד. לפי מה שהבנתי אני עלול לקבל מעבד עם סטפינג נמוך, או לוח שלא יגיע לי למהירות שהוא מגיע לרוב הצרכנים. מה עושים במקרה זה? מחליפים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק, אבל בדרך כלל הם עולים יותר, או לכל הפחות שווים במחיר ל-965P.

ההמלצה הגורפת למעבדי allendale היא הלוח הזה, מבחינה תקציבית הכוונה. ואפילו בכלל, כי הלוח הזה עושה 400 בקלות. לפי מה שהבנתי הוא יותר טוב מהאסוס P5B וטיפה פחות טובה מהאסוס Deluxe שעולה 700 ש"ח יותר.

משהו לא מובן:

הבנתי שהמעבדים מגיעים בסטפינג 5 או 6. מה עדיף?

למה בביקורות מציינים סטפינג B1 ו-B2? מה ההבדל? ושוב - מה יותר טוב?

האם אני יכול להחליף מעבד אם קיבלתי סטפינג נמוך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו לא מובן:

הבנתי שהמעבדים מגיעים בסטפינג 5 או 6. מה עדיף?

למה בביקורות מציינים סטפינג B1 ו-B2? מה ההבדל? ושוב - מה יותר טוב?

האם אני יכול להחליף מעבד אם קיבלתי סטפינג נמוך?

המעבדים לא מגעים בסטפינג 5' date=' רק ב-6.

סטפינג 5 זה מעבדים שנישלחו לאתרי חומרה בעולם, והם בעצם מעבדים הכי איכותיים שאינטל יצרה עד כה לקונרו, בשביל ליצור רושם על אתרי החומרה.

סטפינג 6 מתחלק לשתי חלקים כמו שצינתה, B1 שהוא מאוד גרוע באוברקלוק, מה שלי ניראה זה שאינטל הנמיכה את איכות המוצר בשביל לעמוד בדרישה, וכאשר הם ראו שהם עומדים הם חזרו למוטב והוציאו את B2 שאלו מעבדים דיי טובים לאוברקלוק.

האם אתה יכול להחליף, תלוי ממי אתה קונה, על האריזה צריך להיות כתוב איזה סטפינג הוא, אני כמעט בטוח ב-100%, ככה שאתה לא חייב לפתוח את האריזה של המעבד בשביל לדעת איזה סטפינג הוא, וכדאי לך לדבר על זה עם המוכר.

לגבי הלוח, אני ראיתי פה:

[url']http://ksp.co.il/hmain.php?uin=3274

במבצע, אם אתה מעוניין, ודרך אגב, אתה יכול לעדכן את הביוס אם אתה לא מגיע למהירויות שאתה רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...