לכל אוכלי המקדונלדס למיניהם rev2 - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכל אוכלי המקדונלדס למיניהם rev2

nice-1

Recommended Posts

למי אכפת, מצידי שישבטו מיליוני פרות לשם מאכל ויאחסנו את כולם בקוביות קטנות ::) (ואני רציני לחלוטין, גם אם פרובוקטיבי)

למה קוביות?

הצורה של הבורגר או הסטייק הרבה יותר טובה..

זה פרות שמגדלים במיוחד בשביל האוכל, דרך הטבע היא לטרוף מה שאפשר בשביל לשרוד.

להיות צמחוני לא יפתור כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחסכו תגובות שאומרות שאני דפוק, לא בשביל זה כתבתי את מה שכתבתי. ואם זו דרך הטבע, זה אומר שאם יגיע מחר מין מפותח של חיזרים שירצה לאכול אותנו, אתה תראה את זה כלגיטימי? ואם כבר לטרוף מה שאפשר, למה לא לאכול בני אדם? אומרים שזה טעים (באמת...)

חוצמזה לא אמרתי שזה פותר משהו שאני צמחוני. למרות שיש לי פוטנציאל של לאכול לא מעט בשר (ראיתם אותי במפגש... אני לא "שחיף"), אני לא חי בסרט או באשליה שאם אני לא אוכל בשר אז אני מציל חיות. אתה לא יכול להתעלם מהעובדה שכן יש אחוז מסויים של צמחונים בעולם וכן שוחטים פחות חיות בגלל האחוז הזה, אבל זה זניח לדעתי. אני פשוט לא מסוגל "לעכל" את זה שהרגו יצור חי אחר בשביל שיהיה לי טעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא צמחוני, ואני לא מחרים את מקדונלדס כי הם הורגים פרות.

אני מחרים אותם כי הם החליטו לגדל את המרעה על יערות הגשם כי שם זה הכי נכון כלכלית.

אני מחרים אותם כי הם אומרים שהנייר שלהם ממוחזר והוא לא.

אני מחרים אותם כי ילדים בני 3 מרכיבים להם את הצעצועים

ואני מחרים אותם כי הם מנצלים אוכלוסיה עובדת במקומות שונים בעולם

נכון, אולי הרבה חברות עושות משהו כזה או אחר, אבל הם עושים את הכל, and it adds up עד לרמה שאני לא אוכל אצלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה אישית עם זה שאתה צמחוני, כן, שלא תעלב או תבין לא נכון חס וחלילה. אני רק אומר שזה 'טבעי' שמשהו אוכל את החלש ממנו, מבין אותי?

מבין לחלוטין, אבל כמו שכתבתי קודם - אם יגיעו לכדוה"א חיזרים שמפותחים מאיתנו טכנולוגית ואבולוציונית ויחליטו שבשר אדם זה הדבר הכי טעים שיש ביקום, אתה תכיר בזכותם לאכול אותנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי,

אבל מצד זה לא מה שימנע מהם לאכול אותך, הם יותר מתקדמים ולכן התנגדות לא תעזור. כך גם המצב בטבע, האריה לא שואל את הזברה אם היא מוכנה להאכל על ידיו ואנחנו לא שואלים את הפרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה אישית עם זה שאתה צמחוני, כן, שלא תעלב או תבין לא נכון חס וחלילה. אני רק אומר שזה 'טבעי' שמשהו אוכל את החלש ממנו, מבין אותי?

מבין לחלוטין, אבל כמו שכתבתי קודם - אם יגיעו לכדוה"א חיזרים שמפותחים מאיתנו טכנולוגית ואבולוציונית ויחליטו שבשר אדם זה הדבר הכי טעים שיש ביקום, אתה תכיר בזכותם לאכול אותנו.

כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...