שאלה בקשר ליום סיירות - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר ליום סיירות

Street-Fighter

Recommended Posts

אז מה חשבת שעושים?

רצים 2000 והביתה? ממש לא...

אם אני לא טועה, ממה ששמעתי מחברים (אני עם פרופיל 72 ולכן לא קיבלתי, לא שהייתי הולך ליום סיירות...)

ה2000 זה לא בדיוק על מישור, וזה על חול

והכפיפות בטן למשל ממש קשה, כי מורידים לך המון וכנ"ל לגבי השכיבות שמיכה...

זה מיון ראשוני לגיבוש, זה לא אמור להיות שכונה... זה אמור להיות קשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא חשבתי שזה יהיה קל, פשוט אני ציפיתי ללא יותר ממבחני בסיסיים, שלפי הנתונים שפורסמו באתר שלהם אני עומד בהם(ברמת 'טוב', שם הם דורשים 8.5 דקות ל-2 קילומטר[אני עושה בקצת פחות מ-8], 70 כפיפות לדקה[עושה] ולא יודע כמה שכיבות[אני יכול מעל ל-50-60,אבל אני לא חזק מי יודע מה בידיים])

פתאום אתם מפילים את כל המבחנים הנוספים האלה - משאות שטויות, אני א' לא ניסיתי את זה אף פעם ו-ב' לא יודע אם אני אעמוד בזה ב"הצטיינות".

זה פשוט נשמע כמו משהו שעושים בגיבוש ולא ביום סיירות, אז זה די הפתיע אותי. :nixweiss:

איזה אתר?

חוץ מזה, אתה לא חייב לעמוד ב"הצטיינות" אם כי אתה חייב לעמוד בה ולעבור את זה, הם מחפשים יותר את האחד שיש לו כח רצון וסיבולת מאשר את אלי האנה .. מבין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שומע אותך אחי, הבעיה היחידה שלי היא שאני אתלטי מאוד(זאת לא יהירות,ואין לי כוח להכנס לזה...), אבל כוח שריר נטו אצלי הוא נושא כאוב.

אני יודע שאני אעמוד בחרא הזה של משאות וכו'(עברתי על הרשמים בפרש וזה עזר מאוד,תודה!) מבחינה מנטלית, אבל אני מקווה שאני לא אשבר שלא מבחינה מנטלית :smile1:

עוד דבר אחד קטן, אני מעוניין להצטרף שנה הבאה לאחת מהקבוצות האלה לכושר קרבי(עמית לכושר וכד'), עד היום התאמנתי לבד(למעט ריצה בה אני רץ לעיתים קרובות עם אבא שלי, אבל אני עדיין לא ברמה שלו - הוא רץ בכל המרתונים בארץ,כל שנה, כבר יותר מ-20 שנה...) ואני מניח שהתחרותיות תתרום לי המון. מן הסתם הם גם ישימו דגש על משאות וכל זה...

בקיצור, הייתי מעוניין בעצה לגבי הקבוצות האלה, כי להתחייב לאחת זה קשה מאוד מבחינתי בגלל הלימודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל - spiritnight :

לא אמרתי שלא צריך להשקיע בבר אור , אמרתי שלא צריך לתת את כולך ואתה רק חיזקת אותי שדיברת על ה"סוסים"

שמפרקים את הבר אור , ונופלים לפני האלונקות והשאר ,

כמובן שאם יש לך תוצאות יפות - אבל שלא הורגות אותך מעייפות, תעשה אותם .

אגב - גם מי שמסיים לא תמיד מקבל , היחס הוא בערך 80 מתוך 300 נשלחים לגיבושים השונים , אבל אל תסמכו על זה

זה מאוד בערך(יכול להיות שזה יותר קרוב ל 60).

ל - "בום אלקטרי".

כדאי מאוד להצטרף לקבוצות כמו עמית לכושר כיוון שהם מתרגלים בדיוק את מה שצריך לעשות בגיבושים\ימי סיירות.

וכל הקטע ביום סיירות הוא לדעת שמנסים להפיל אותך , ושהמבחנים לא כאלה ארוכים , זה משחק של מה שנקרא

Mind Over Body , המאמץ קשה , אבל אם אתה מוכן פיזית - הנפש כבר תעקוב

נדיר לעבור את זה אם אין לך איזושהיא סיבולת לב ריאה טבעית ברמה טובה+...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב - גם מי שמסיים לא תמיד מקבל , היחס הוא בערך 80 מתוך 300 נשלחים לגיבושים השונים , אבל אל תסמכו על זה

זה מאוד בערך(יכול להיות שזה יותר קרוב ל 60).

הכוונה ש:80 מתוך 300 שנשארו ביום הזה או 80 מתוך 300 שהתחילו בתחילת היום?

אין מתח (טוב בשבילי :silly: )

נראה לי זה קודם הכפיפות ושכיבות שמיכה ואז מי שמסיים ישר 2000.

השכיבות שמיכה והכפיפות בטן הם על זמן? איך זה עובד? או שזה שמן כולל לכמות מסוימת לשלושת התרגילים? או שזה על פי מיקום בכלל?!!?

:s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זמן טוב - הקצב של חבר שלי זה 3 דקות (קצב - כמה זמן לק"מ 1) הוא בן 14-15 והוא טוען שזה גרוע חחחח אבל אני יודע שהוא יכול לרדת ל2 וחצי ולסיים 2 ק"מ ב5 דקות.

(טוב, אל לנו להשוות אותו אלינו, הוא ספורטאי מקצועי, משתתף באליפויות תריאטלון וכדומה, עשה 80 ק"מ באופניים תוך 3 שעות :smile1: )

בקיצור, תתחיל לרוץ, ריצה קלה, עם הזמן אתה תשים לב שזה כבר מתחיל להיות קל לך ואתה (מבלי שתשים לב) תעלה במהירות, ואז כשתגיע לסיירות אז אתה תיתן ב6 דקות ל2 ק"מ 8) (חחח זה מה שאני רוצה לפחות, יש לי עוד שנתיים (אני רוצה טייסת) אבל צריך להתאמן כבר מעכשיו בשביל תוצאות רציניות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אח של חבר שלי תוך חצי שנה הוריד בטן, חיטב את עצמו ולקח מקום שלישי בריצת 10,000 (הוא היה מתאמן 3-4 פעמים בשבוע, כלומר רץ 3-4 פעמים בשבוע)

חצי שנה זה מספיק זמן, אז במקום להגיב לי צא עכשיו לריצת בוקר ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשנתיים אפשר לעשות תואר בריצות, יש לי כולה חצי שנה, אפשר לוותר כבר מעכשיו.

שטויות,

אם תוותר כבר מעכשיו, חצי שנה לפני, לא תגיע למטכל לא בגלל הכושר אלא בגלל האופי. בחצי שנה אפשר לעשות שיפור ענקי, וגם אם ביום הסיירות התוצאה שלך בריצה לא תהיה טובה מאוד, ההחלטה עליך מושפעת בעיקר מהאקטים הפיזיים שמועברים בקבוצות(שקים על הדיונות וכו') ולא בהכרח מהבר אור. נכון שהוא גורם והוא נחשב, אבל תוצאה טובה בשאר היום תתן לך הרבה יותר נקודות זכות מאשר 8:30 בריצה.

בכל מקרה, לעיתים יש מינימום של 55 נקודות שצריך לעבור כדי להמשיך- לא בטוח בקשר ליום סיירות.

טבלאת הניקוד לבר אור:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/he/d/da/52069319.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אם אני עושה 7:30 עברתי את בר-אור? :) אני חייב להתאמן חח

שכיבות שמיכה אני גרוע חח כפיפות בטן טוב.

הקבוצות האלה עולות כסף או שהם ממומנות מהצבא או משהו?

מאני מאני.

עריכה:

http://www.amit-top.co.il/index.asp

עולה 165 לחודש

ביטוח פעם בשנה 250

זה האתר האמיתי : http://www.planetnana.co.il/kurtccc/main.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...