show me the money - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

show me the money

Guy King

Recommended Posts

מה זה השטויות האלה "מתוודה הרוסיה ... " איזה גזענות וקנאות ראבק בכתבות על יהודים רושמים ,דוגמא : "היהודי מתוודה... " WTF???!?!לא פלא שכל העולם שונא יהודים ראבק איזה יחס מחורבן .

נ.ב - כל הכבוד לה!!רוסיות שולטות לא כמו מרוקאיות יודעות רק לנבוח וללכת עם התחת בחוץ חסרות עתיד שחומות ומכוערות!

חח הרגת אותי..

אבל מה אתה נעלב, אני יכול להראות לך 10 כתבות לפחות על "הישראלי המכוער"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה השטויות האלה "מתוודה הרוסיה ... " איזה גזענות וקנאות ראבק בכתבות על יהודים רושמים ,דוגמא : "היהודי מתוודה... " WTF???!?!לא פלא שכל העולם שונא יהודים ראבק איזה יחס מחורבן .

נ.ב - כל הכבוד לה!!רוסיות שולטות לא כמו מרוקאיות יודעות רק לנבוח וללכת עם התחת בחוץ חסרות עתיד שחומות ומכוערות!

אמנם זה לא קשור לנושא אבל,

לרוסים - כמה אפשר להיפגע %$^$%&$%

כל פעם שרוסי רואה "רוסי _____" ישר אומרים "גזענות!!!!11111111111111"

בהתאם יכלו לכתוב "הצרפתית"\"הגרמנית"\ואם אתה ממש רוצה "מרוקאית"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמא של אבא שלך הולכת עם התחת בחוץ חסרת עתיד שחומה מכוערת.

ועוד מדבר על גזענות זבל של בן אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:s05:

:screwy:

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמא שלך באמת שווה, מה שכן שכחתי איך היא עם בגדים.

אתה זבל לא יודע מה אתה אבל אתה זבל. תסרוקת? ואללה קצוץ, מזה אי אפשר לבנות תסרוקת. הזין שלי תיהיה בטוח יותר גדול משלך (ככה זה שמזיינים בנות ולא את יד ימין) הוחולצות והג'ינסים שאני לובש יותר יפים מהמעיל רומנים שלך תיהיה בטוח.

כדי שתרגעו קצת...

זו ממש לא הייתה הערה גזענית, זה כמו להגיד על דיוויד בקהאם: "מתוודה הבריטי"... מה הבעיה? אין שם ההתייחסות לגזע/דת...

פשוט יש טיפשים שמדברים על גזענות ועל כמה שזה מגעיל והם בעצמם גזענים מסריחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא יפה מאוד עם בגדים היא לא מתלבשת כמו ילדה בת 14 כמו אמא שך ,אל תידאג :xyxthumbs:

אני לא זבל , ד"א הגודל לא כובע ולא שאלתי עם שלך יותר גדול מי שלי זה לא מעניין אותי אז אל תשתף אותי בדברים האלה,בשביל זה יש לך את החבר ההומו :hi:

מעיל רומנים ? :lol: לרגע חשבת שאני אבא ש'ך :- :nono:

עריכה: מנהל הוא התחיל לקלל ... אני לא ישב בשקט !

תודה שהזכרת לי.

אמא שלי גם לא מתלבשת כמו ילדה בת 14 מה שכן אני עד עכשיו לא מוציא מהראש את הבגד ים שאמא שלך קנתה מחנות תינוקות. אחחח.

יש לי את החבר ההומו? למקרה שלא שמת לב אני רב איתך אני לא חבר שלך... בנתיים אתה זה שעושה ביד לא אני.

אבא שלי אם זה מעניין אותך הולך עם חליפות ועניבות- ככה זה שעובדים ולא יושבים על הבית כמו זבל ולא עושים כלום.

יחתיכת גזען מסריח גזען וצבוע, יורד על גזענים שאתה בעצמך גזען, זבל זה מה שאתה.

חהחה רואים שאתה צבוע "מנהל הוא התחיל לקלל" אז אם כבר למנהל שמתכנן להעיף את שנינו תראה את ההודעה שלו על הגזענות, רק כדי שיראו את האמת. ילד בגן "זה הוא התחיל ראשון זה לא אני"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...