פיצוץ מטורף בחדרה.. יש אזעקות.. - עמוד 11 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיצוץ מטורף בחדרה.. יש אזעקות..

rtr

Recommended Posts

בכול מקרה למה עדיין לא מכריזים מלחמה אמיתית על לבנון

הם לא רוצים לעצור תירי מהשטחם

הם לא רוצים הפסקת אש

הם מנסים לפגוע בכוחות שלנו שעושים להם טובה ונלחמים בחיזבלה

יאלה להכריז מלחמה על לבנון וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 159
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תקשיב, אתה תכריז מלחמה

על מדינה שכבר ניצחת אותה...

רק חסר להוציא להורג את כל הפרלמנט שלהם.

מה יש להם משהו בכלל? צבא? משטרה?

אין להם כלום שם.

חיסלנו אין ספור תשתיות ואתרים אסטרתגיים, בכל מלחמה לגיטימית

היה אפשר להכריז כבר על ניצחון.

הבעיה שאתה נלחם מול החיזבאלה, אירגון טרור פאנאטי.

שאי אפשר כ"כ לנצח אותו, בדיוק כמו שאי אפשר לנצח מקקים,

אפילו שואה גרעינית מקקים ישרדו (לפחות כך אומרים המדענים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב, אתה תכריז מלחמה

על מדינה שכבר ניצחת אותה...

רק חסר להוציא להורג את כל הפרלמנט שלהם.

מה יש להם משהו בכלל? צבא? משטרה?

אין להם כלום שם.

חיסלנו אין ספור תשתיות ואתרים אסטרתגיים, בכל מלחמה לגיטימית

היה אפשר להכריז כבר על ניצחון.

הבעיה שאתה נלחם מול החיזבאלה, אירגון טרור פאנאטי.

שאי אפשר כ"כ לנצח אותו, בדיוק כמו שאי אפשר לנצח מקקים,

אפילו שואה גרעינית מקקים ישרדו (לפחות כך אומרים המדענים).

צריך להחריז מלחמה על אבל לא על לבנון, על סוריה. למי שלא הבין חיזבאללה הם סוריה אז צבא סוריה מתקיף אותנו מלבנון ואנחנו מתקיפים את לבנון לסורים לא כואב מבחינתם זה כמו שנפציץ חולות. אנחנו צריכים להתקיף את סוריה שייכאב להם ושהם יראו מה זה להפעיל את הצבא שלהם נגדנו, צריכים לגרום להם להתחנן שנפסיק ושיגידו לנסראללה לחזור לסוריה עם כל החיזבאללה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להחריז מלחמה על אבל לא על לבנון, על סוריה. למי שלא הבין חיזבאללה הם סוריה אז צבא סוריה מתקיף אותנו מלבנון ואנחנו מתקיפים את לבנון לסורים לא כואב מבחינתם זה כמו שנפציץ חולות. אנחנו צריכים להתקיף את סוריה שייכאב להם ושהם יראו מה זה להפעיל את הצבא שלהם נגדנו, צריכים לגרום להם להתחנן שנפסיק ושיגידו לנסראללה לחזור לסוריה עם כל החיזבאללה.

תראה, אם אתה חושב שיהיה כאן שקט, כשתתקוף את סוריה...

צפויה לך הפתעה קטנה.

על "סקאד" שמעת?

אולי עכשיו חיפה יושבת במקלטים ואפילו קצת כאן אצלינו.

אבל אז, כל המדינה תשב במקלטים ועוד יותר אנשים ייקראו לצווי 8.

זאת תהיה מלחמה של ממש עם הרבה יותר אבידות...הייתי מסכים

איתך, אם הייתי יודע שארה"ב תלחם יחד איתנו צד לצד, הרי בסופו

של דבר, היא זאת שמעוניינת במלחמה הזו הכי הרבה במטרה להרגיז

את איראן ואז להכנס גם בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר שאם לא נלחם יהיו לנו הרבה יותר אבדות בעתיד, בבקשה לא נלחמנו 6 שנים ומה עכשיו? תראה את מספר האבדות. על סקאד שמעתי ושמעתי גם שלנו יש טילים יותר חזקים מהסקאד, אל תדאג הסקאד הוא לא זה שיגרום לנו להיכנע. נכון שהוא יגבה מחיר אבל מה יהיה שלחיזבאללה יהיו סקאדים? אז החיזבאללה יחזיק את כל המדינה בביצים ולך תלחם איתו עכשיו. בנתיים לסוריה יש סקאדים עדיף להילחם איתם לסיים את כל הסיפור הזה מאשר למשוך אותו ולמשוך אותו וכל פעם יקום ארגון טרור חדש ונחכה ונותקף ונתקיף ואבדות. שוב כדי להשמיד עץ צריך לטפל בו מהשורשים ולא לתלוש לו עלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר שאם לא נלחם יהיו לנו הרבה יותר אבדות בעתיד, בבקשה לא נלחמנו 6 שנים ומה עכשיו? תראה את מספר האבדות. על סקאד שמעתי ושמעתי גם שלנו יש טילים יותר חזקים מהסקאד, אל תדאג הסקאד הוא לא זה שיגרום לנו להיכנע. נכון שהוא יגבה מחיר אבל מה יהיה שלחיזבאללה יהיו סקאדים? אז החיזבאללה יחזיק את כל המדינה בביצים ולך תלחם איתו עכשיו. בנתיים לסוריה יש סקאדים עדיף להילחם איתם לסיים את כל הסיפור הזה מאשר למשוך אותו ולמשוך אותו וכל פעם יקום ארגון טרור חדש ונחכה ונותקף ונתקיף ואבדות. שוב כדי להשמיד עץ צריך לטפל בו מהשורשים ולא לתלוש לו עלים.

אני לא אומר שלא צריך לעשות את זה!

אין בעיה, מצידי קח אתה M16 ביד ולך תהרוג סורים.

אתה רוצה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אומר שלא צריך לעשות את זה!

אין בעיה, מצידי קח אתה M16 ביד ולך תהרוג סורים.

אתה רוצה?

אני לא מתאבד אבל למרות גילי אם יתנו לי עכשיו רובה וישבצו אותי באיזו פלוגה אני ילך להילחם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק מהיחס המזלזל שלכם ללחימה, והגישה הזו של "לי זה לא יקרה" אפשר לראות איך אתם תשתינו במכנסיים על הכדור הראשון שישרוק ליידכם...

תפסיקו לעשות מעצמכם צחוק עם ההצהרות האלה... אתם סתם מראים כמה אתם ילדים קטנים...

בלוקבאסטר... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק מהיחס המזלזל שלכם ללחימה, והגישה הזו של "לי זה לא יקרה" אפשר לראות איך אתם תשתינו במכנסיים על הכדור הראשון שישרוק ליידכם...

תפסיקו לעשות מעצמכם צחוק עם ההצהרות האלה... אתם סתם מראים כמה אתם ילדים קטנים...

בלוקבאסטר... :xyxthumbs:

אחח אני רואה שלא תעזוב אותי עד שאני יחזיר את הסרט שאני חי בו, נו תגיד את זה שוב. חולה על השירות של בלוקבאסטר איך גם בפורומים הם תופסים אותי.

את האמת ששרק לידי כדור יריתי ברובה יריתי באקדח וחוויתי פיצוץ. אני לא מחזיק מכל אלה כלום אני רק מודיע שאני לא מאלה שלי זה לא יקרה ואם זה מעניין אני גם בפנימיה צבאית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...