4 חיילים הרוגים ו8 אזרחים בשעות האחרונות - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

4 חיילים הרוגים ו8 אזרחים בשעות האחרונות

evman007

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נמאס כבר מהלחמה המזוינת הזאת, להכנס בכל הכוח בחזבאללה..

אני גם לא מבין איך עדיין לא הורידו את הנשיא של איראן, הוא פשוט פותח שנה את הפה שלו חופשי ולא הורגים אותו, אני מוכן לשים כסף שאיראן וסוריה עוזרות

לחזבאללה, אפילו בחיילים...(ואני יודע את עצם העובדה שיקום אחריו עוד אחד יותר קיצוני, אז בואו פשוט נוריד את כל המשטר המזורגג הזה, העם שם סובל, כמו שהיה

בעיראק)

ואגב, זאת מלחמה, פשוט סיוט מה שהולך בצפון, בעיקר בגליל המערבי/עליון, גם פה יש הרוגים וגם אצלהם, אל תחשבו שצה"ל לא עושה כלום בלבנון, הפעולה האחרונה של צה"ל הייתה יפה מאוד, אבל אין מה לעשות, אי אפשר לעצור את הקטיושות.

רק נקווה שנוכל לצאת מהמלחמה הזאת כמה שיותר מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נמאס כבר מהלחמה המזוינת הזאת, להכנס בכל הכוח בחזבאללה..

אני גם לא מבין איך עדיין לא הורידו את הנשיא של איראן, הוא פשוט פותח שנה את הפה שלו חופשי ולא הורגים אותו, אני מוכן לשים כסף שאיראן וסוריה עוזרות

לחזבאללה, אפילו בחיילים...(ואני יודע את עצם העובדה שיקום אחריו עוד אחד יותר קיצוני, אז בואו פשוט נוריד את כל המשטר המזורגג הזה, העם שם סובל, כמו שהיה

בעיראק)

ואגב, זאת מלחמה, פשוט סיוט מה שהולך בצפון, בעיקר בגליל המערבי/עליון, גם פה יש הרוגים וגם אצלהם, אל תחשבו שצה"ל לא עושה כלום בלבנון, הפעולה האחרונה של צה"ל הייתה יפה מאוד, אבל אין מה לעשות, אי אפשר לעצור את הקטיושות.

רק נקווה שנוכל לצאת מהמלחמה הזאת כמה שיותר מהר.

אם נתקוף את איראן בלי לבנות לנו גב לפני זה אנחנו נמעך כמו ג'וקים, אם ארה"ב לא תתערב עם כמה מהחברות שלה אין לנו סיכוי מול איראן וסוריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה לגנות את חיזבאללה זה לא ישנה כלוםף אז יגנו אותה נו ו..? הם לא צריכים תמיכה של אף מדינה כדי לעשות את מה שהם עושים.

צריך לגנות את סוריה ואיראן אותם צריך לגנות, לאיראן אני לא דואג היא גם ככה מסבכת את עצמה עם תוכנית הגרעין שלה, את סוריה לא נראה לי שיגנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו שמע את קופי יענן מגנה ?

מישהו ראה את BBC וכל הרשתות אומרים משהו ?

רשתות הטלויזיה מאויימות על ידי החיזבאללה בכל השידורים שלהם.

כל כתב שבלבנון לחיזבאללה יש עותק של דרכונו והם מחליטים מה ישודר ומה לא, קראתי כתב היום במעריב על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...