4 חיילים הרוגים ו8 אזרחים בשעות האחרונות - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

4 חיילים הרוגים ו8 אזרחים בשעות האחרונות

evman007

Recommended Posts

נעשה את זה פשוט.

עד עכשיו חיזבאללה ירה 2500 רקטות על .

ניתן לך משימה, כמה פגזים של תותחנים (זה יותר חזק מקטיושה, תהיה בטוח) שיגרה על דרום לבנון?

באמת, בו תבדוק ותחזור אלינו עם תשובה.

להגיד שישראל לא מפציצה ושאנחנו מנהיגים שם יד רכה זו שטות.

יופי ועל מה יורים? על חורשות ומקווים שהפגז יפגע בטעות במשגר שנמצא איפה שהוא בלב החורשה. אני מדבר על קטישות כפרים שיבינו כבר מה זה להתעסק עם צבא חזק, בנתיים רוב הפגזים שירינו רק עשו רעש ובום.

וכמו שאמרו זה כנראה לא מספיק, ומה שכל ה10,000 פגזים האלה עשו כמה יעשו את זה יותר מהר עם יותר נזק. אולי אם יזיזו את התותחים לכיוון הכפרים המצב ישתנה.

ואם יגנו את חיזבאללה מה יהיה? סנקציות על החיזבאללה? יאללה תגנו אותם כאילו שזה משנה הם ימשיכו לפעול אותו דבר, אי אפשר לגנות חיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה גורם לך לחשוב שאת ה-20,000 פגזים שלנו שיגרנו על שטחים פתוחים?

ישראל עובדת בלבנון ללא המגבלות של עזה למשל, ובוודאי שהיא יורה אל תוך בניינים ומטרות.

לא ראית תמונות מלבנון? מתוך הערים שם? מפציצה שם כל דבר שהיא חושב שיש בו מטרה.

לא סתם יש שם כרגע מאות אזרחים הרוגים, לא סתם נחת פגז בכפר כנא - זו הייתה מטרה שהופצצה (לא ידענו שיש שם אזרחים, אבל זה לא משנה - אנחנו יורים על מטרות, לא על שטחים פתוחים).

צהל מוריד כל מטרה שהוא מזהה, לא יורה על יערות ואגמים.

אנחנו לא נתחיל לירות על בניינים אזרחיים כי נגמרו לנו המטרות הצבאיות. אנחנו לא יורים על רכוש אזרחי אם הוא לא מטרה צבאית עם משמעות טקטית.

אנחנו לא חיזבאללה - תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הבניינים ההרוסים שראית זה מהמטוסים-כפר כנא זה מהמטוסים.

הפעמים היחידות שהפגזים של צה"ל מכוונים לכפרים זה כנכנסים לכפר בכוננות חילוץ שיורים 300 פגזים בשעה ולא ביום. רוב הזמן הפגזים של צה"ל מכוונים לורשות שהחיזבאללה משגר משם טילים בתקווה שהוא יפחד לשגר מהחשש שיפול עליו פגז וגם בתקווה לפגוע במשגרים ובזמן שיגור. אם כל הפגזים היו מכוונים לכפרים ממזמן לא היו כפרים כל מה שהיה זה חורבות והריסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להיות מחבל טרוריסט בישראל ואני לא שואל אותך. תגיד לי אתה אמיתי? אכפת לי מהאוכליסיה הלבנונית לא פחות משלך אכפת. אבל יש אוכלוסיה ויש אוכלוסיה.

יש את אלה שמצידי שיגידו שהם רוצים שאני יישרף אבל שרק יגידו שלא יסכימו שחיזבאללה יתקרב אליהם בכלל, ואללה איתם אין לי בעיה שיחיו וימותו כמה שהם רוצים.

ויש את האוכלוסיה שרוצה שאני ימות אבל גם נותנת לחיזבאללה תמיכה היא מסכימה להם לבנות חדר נוסף בבית שלהם כדי שיוכלו לאכסן בו ומשגרים ולירות ממנו היא מסכימה להם לבנות בונקים בכפרים שלהם. תראה למשל יש כפר בדרום לבנון שחיזבאללון ירה ממנו קטיושה וטיל של חי"א הוריד אותו. כל אנשי הכפר תפסו את הגופה ואמרו לחיזבאללה שהם לא מחזירים להם את הגופה עד שהם יפסיקו לירות מהשטח של הכפר שלהם, עכשיו לכפר הזה יש שקט לא יורים עליו והם לא יורים ממנו.

אז יש אוכלוסיה ויש אוכלוסיה, ואם צריך לכסח את אלה שתומכים בחיזבאללה מעשית כדי לשמור על האזרחים שלנו (עלי ועליך אם שכחת) אז נכסח אותם בלי להתייחס לדעת העולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עושה הכללות. סביר להניח שבכפרים נשארו העניים והחלשים שלא יכולים לברוח צפונה.

סביר להניח שבגלל זה 8 אזרחים נהרגו היו ו2 חיילים אתמול בזמן שיש עכשיו עוד שני חיילים במצב אנוש. את זה לפי ההגיון הפשוט יותר סביר להניח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בסופו של דבר אנחנו מסכימים, אתה רואה.

תאמין לי שאם לצהל יש מידע על מטרה של או אמצעים, הבית יורד.

כתבתי כבר, אנחנו לא עובדים שם בתנאים של עזה. אנחנו כן יורים על שטחים מיושבים, וכן, בדיוק בשביל זה פיזרנו כרוזים.

רוצה הוכחה לזה שאנחנו יורים על שטחים מיושבים - אני חושב שאירוע כפר כנא הראו לך את זה. ולא, פיזרנו כרוזים ואם הייתה שם מטרה זה לא 'כפת לנו.

אם יש בית עם קטיושות בפנים, אין בית. או כמו שצהל אמר, מי שהולך לישון עם קטיושה בחדר ליד, שלא יתפלא אם הוא לא יתעורר בבוקר.

אבל מה שאתה אומר עכשיו קצת שונה ממה שאתה כתבת קודם:

אני מדבר על קטישות כפרים שיבינו כבר מה זה להתעסק עם חזק

שימחקו להם כפרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בסופו של דבר אנחנו מסכימים, אתה רואה.

תאמין לי שאם לצהל יש מידע על מטרה של או אמצעים, הבית יורד.

כתבתי כבר, אנחנו לא עובדים שם בתנאים של עזה. אנחנו כן יורים על שטחים מיושבים, וכן, בדיוק בשביל זה פיזרנו כרוזים.

רוצה הוכחה לזה שאנחנו יורים על שטחים מיושבים - אני חושב שאירוע כפר כנא הראו לך את זה. ולא, פיזרנו כרוזים ואם הייתה שם מטרה זה לא 'כפת לנו.

אם יש בית עם קטיושות בפנים, אין בית. או כמו שצהל אמר, מי שהולך לישון עם קטיושה בחדר ליד, שלא יתפלא אם הוא לא יתעורר בבוקר.

אבל מה שאתה אומר עכשיו קצת שונה ממה שאתה כתבת קודם:

מטוס פגע בבניין ולא תותח. אני מדבר כרגע על התותחיםף המטוסים אין ספק פוגעים במטרות ממוקדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סביר להניח שבגלל זה 8 אזרחים נהרגו היו ו2 חיילים אתמול בזמן שיש עכשיו עוד שני חיילים במצב אנוש. את זה לפי ההגיון הפשוט יותר סביר להניח.

מחבלי חיזבאללה מסתתרים באולוסיה האזרחית, זה ברור. אם יודעים איפה נמצא אחד, יורים לשם. לא יורים אש ללא אבחנה לאזורים מיושבים, אחרת מה מבדיל ביננו לבינם? "הם התחילו ראשונים"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל הוא שאם כוחות צה"ל היו יורים מאוכלוסיה והם היו פוגעים באזרחים אז הייתה אומר "מילא" אבל לא. הם יורים על אזרחים בכוונה תחילה לפגוע באזרחים אנחנו יורים על המחבלים ממש לא בכוונה לפגוע באזרחים זה ההבדל בנינו. מקווה שהבנתם ושאני מצליח לשנות את דעתכם, באמת שאין לי מצב רוח לוויכוח ארוך אז אם בכל זאת לא שיכנעתי אותכם זאת דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...