שאלות בנוגע לקניית חלקים למודינג - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות בנוגע לקניית חלקים למודינג

roeym1504

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין דבר כזה פרספקט

והדלת שלך התכופפה כי לא קראת את הFAQ ::)

אין דבר כזה פרספקט ????

אתה הייתה ער כשרשמתה את זה???

מארז פרספקט קיים ועוד איך!!!

יש כאלה שמכינים אותו לבד ויש כאלה שקונים אותו אם כי כיום הוא נדיר

ולא ראיתי אותו נמכר בחנויות כבר זמן רב אם כי יש אחד כזה בתצוגה בKSP בקריות

בנוגע לעיקום ::) צודק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הכוונה "חיבור ישיר למולקס"?

אתה צריך להשיג ראש זכר או לקטר (לחתוך...) אחד ממפצל מולקס (או מאיזה רכיב ישן שאתה לא צריך), אליו לחבר את המעגל של הלדים ואת החיבור מולקס לחבר למולקס שיוצא מהספק- כמו שקע ותקע רגילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מבין בזה הרבה אה?:)

במחשב שלי יש רק מולקס זכר אחד פנוי יש אפשרות לקנות כאלו....

נגיד והלדים שאני רוצה לשים צכים להיות בתחתית של המארז או למעלה ליד הכונן הראשי אז כאילו יש איזשהו משו כמו כבל מאריך או משו לזה?....אם כן איפה קונים..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת? אתה קונה חוטי חשמל (רצוי דקים) ומלחים את הלדים (והנגדים), ושם אותם איפה שאתה רוצה.

לגבי המולקס- אני לא חושב שיש לך זכר... מהספק יוצאות רק נקבות. את הזכר צריך לקנות בניפרד או להוציא מרכיב (כונן כולשהו לדוגמא) שאתה לא צריך.

אם אתה לא רוצה לחבר את הלדים לספק של המחשב, אפשר לחבר אותם לחשמל "חיצוני" ע"י שנאי AC-DC.

אגב, אם אתה רוצה להאיר את המארז באופן כללי אז מומלץ לקנות קתודה קרה ולא לשחק עם לדים... לדים זה יותר להארת חריטות (כנס לגלרית המודינג...)

חפש בפורום "מודינג" "מדפים מוארים"... שם עשיתי מעגל פשוט של 3 לדים, נגד וכו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה עזרת לי ....אני מחר מתכנן ללכת לקנות קטודה כחולה , איזה צבע נראה לך מתאים? כחול או צבע אחר( כי אני צובע את המארז בצבע שחור מטאלי וחותך ריבוע כמעט על כל הדלת עם דרמל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחד והטעם שלו... יש כאלה שיאוהבו קתודה לבנה (ממוקמת למטה או למעלה, צמוד לדלת הרחוקה מהחלון כדי לעמעם את האור...), יש כאלה שיעדיפו לעשות "חריטה" (שיוף-) מדורגת, ולשים לדים או קתודה, כדי שיווצר אפקט שהאור מתגבר\ נחלש (תלוי במיקום של הלדים\ קתודה ביחס לחריטה) או "גשם", יש כאלה שיעדיפו קתודה צהובה כי הם אוהדים של בית"ר (מסיבה לא ברורה), יש כאלה שיעדיפו אדום.....

זה תלוי בך :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...