שאלות בנוגע לקניית חלקים למודינג - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות בנוגע לקניית חלקים למודינג

roeym1504

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שלום, אני רוצה ללכת לקנות חלקים למודינג כמו סליבים ולדים וספריים לצבוע , איפה אני יכול לקנות את זה ...?

פליז תעזרו ... :s05:

לדים אתה יכול לקנות בכל חנות לרכיבי אלקטרוניקה ויש בשפע פשוט תפתח ספר טלפונים של העיר

ספריים חנויות יצירה בשביל מכוניות בעיקר נחמד

סלייבים בחנויות מחשבים אבל זה די יקר 70 שקל ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ורגע עוד משו....

נגיד אני רוצה לחתוך את הדלת של המארז ולעשות איזשהו עיצוב, ואין לי דרמל או ג'ירסו כאילו איפה אני יכול לעשות אתזה ...?

וכמה מדויק יכולים לעשות לי את זה ...?....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ורגע עוד משו....

נגיד אני רוצה לחתוך את הדלת של המארז ולעשות איזשהו עיצוב, ואין לי דרמל או ג'ירסו כאילו איפה אני יכול לעשות אתזה ...?

וכמה מדויק יכולים לעשות לי את זה ...?....

בעיקרון במודינג הנוכחי שלי והראשון שלי בעיקרון :yelclap: אני משתמש במקדחה: אני בעיקרון פשוט קודח הרבה חורים אשר יוצרים את הצורה הרצויה

ואח"כ אם משייף שלא עולה הרבה ידני (עד 50 שח למשהו די ענקי במשקל 5 -3 קילו) בחנויות כלי הבניין אתה מוריד את השאריות ומביא לדיוק של הצורה יוצא אותו הדבר אולי זה לוקח יותר זמן אבל זה הרבה הרבה יותר זול מלקנות ג'קסו ודרמל שדי בטוח יעברו את ה 1000 שקל...

SNOW :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבא שלי מהנדס בניין , משתמש בכל החרא הזה של הניסורים והכל אמר לי שאם אני אשתמש במקדחה או בדרמל אני אגרום לזה שהדלת של המארז תתעקם , זה נכון?... :s05:

לא, זה פלדת אל חלד - נירוסטה והיא די קשה לעיקום
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישקוש. עשויים מפלדה רגילה. תגרד את הצבע ושים בחוץ - ותראה איך היא מחלידה. אם הפח דק ואתה מפעיל יותר מדי לחץ עם המקדחה, אתה יכול לעקם אותו. כנ"ל לגבי משחזת ("דיסק"). דרמל באמת שלא יכול לעקם פח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישקוש. עשויים מפלדה רגילה. תגרד את הצבע ושים בחוץ - ותראה איך היא מחלידה. אם הפח דק ואתה מפעיל יותר מדי לחץ עם המקדחה, אתה יכול לעקם אותו. כנ"ל לגבי משחזת ("דיסק"). דרמל באמת שלא יכול לעקם פח.

לא שידוע לי, בזמנו כשאני חיפשתי לקנות מחשב כל הזמן במפרט יהיה רשום מארז נירוסטה מפואר והגודל והספק...

ד"א בעיקרון מביפנים אין לך שום ציפוי ובאמת תנסה לעשות זאת... ע"פ הידוע לי מארז מחשב = נירוסטה. (פלדת אל חלד בדיוק מה שיש לך במזלג סכין וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה זיוני שכל... שלא נדע :kopfpatsch:

מארזים עשוים פלדה רגילה- פח, או אלומיניום (המארזים היקרים יותר).

וגם אם המארז הייה עשוי נירוסטה, אז הוא עדיין הייה מתקמט אם היו חותכים אותו בכלים שמיועדים לעבודות ביניין

דראמל עולה 200~ ש"ח לפשוט- עד 700 לדראמל הכי טוב (וגם זה בהגזמה).

אם יש דראמל, אפשר לעבוד בלי ג'יגסו וכו...

ספראים טובים יש בכול חנויות ה"עשה זאת בעצמך" (הום סנטר, אייס, אוטו דיפו...)

אני באמת ממליץ לך לקרוא את הסטיקי של הFAQ.

לגבי חיבור קטודות: הקטודה בד"כ מגיעה עם טרנספורמטור, ואותו מחברים לחיבור המולקס. אם יש עוד שאלות אחרי שקראת את הסטיקי של הFAQ- אשמח לענות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מארז נירוסטה ???

איזו שטויות במיץ עגבניות[

כיום ישנם שלושה חומרים עיקריים שמהם בונים מארזים:

1: פלדה

2: אלומיניום

3: פרספקט

ובנוסף יש אנשים שבונים באופן פרטי מעץ

הערה כמובן שחלקים שונים במארז עשויים לרוב מפלסטיק כמו הפנל הקדמי

ודרך אגב המארז לא מצופה בצבע אנטי סטטי כמו שנכתב קודם זהו בסך הכל צבע רגיל לציפוי מתכת

וכמעט שכחתי אל תפעיל לחץ גדול כשאתה עובד עם הדלץ של המארז היא תתכופף מנסיון אישי :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...