מישהו ראה את התוכנית בערוץ 2 על המטס של חה"א מעל אושוויץ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו ראה את התוכנית בערוץ 2 על המטס של חה"א מעל אושוויץ?

WhiteHaze

Recommended Posts

964_15_big.jpg

Bombs being dropped over the gas chambers at Birkenau. Photographed by an American B-24 bomber from the 464th Bombardment Group during the bombing of the IG Farben factory on September 13th, 1944 (Sortie no. 464BG/4M97). The bombs in the photograph continued on their ballistic route and hit the factory. A number of stray bombs hit Birkenau too and caused light damage. The formation of the camp is clearly visible, as is the train standing by the platform.

http://yad-vashem.org.il/exhibitions/album_auschwitz/air_photo/air_photographs_964_15.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונת מאות אלפים :-X

כל פעם אני מזדעזע מזה מחדש ולא מאמין שזה באמת קרה.

כן לזה התכוונתי.

שהייתי שם בתוך תא גזים, פשוט לא האמנתי שאנשים היו מכניסים סטוקים של אנשים (סליחה על הביטוי) לשם ופשוט מסיימים להם את החיים, רק בגלל שהם יהודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוכנית עסקה בכך שהמעצמות הגדולות ידעו על כך אבל שתקו.

התמונה הזאת נמצאת בארכיון האמריקאי ורואים בה פצצות שמוטלות ממפציץ אמריקאי על רקע מחנה אושוויץ. ניתן לראות את הפצצות נופלות, בדרך למטרה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי בבירקנאו - למרות שאני רק בן 15

המקום מחריד, סבא שלי בכה כמו מטורף ... זה היה אחד מהדברים הכי נוראיים שראיתי בחיים שלי

בכל מקרה. אבא שלי הביא לי מצגת על צילומי האוויר של מחנות ההשמדה בזמן המלחמה... מאוד מעניין אני אנסה להשיג את זה שוב כדי שתראו גם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בערך מה שקורה עכשיו בצפון קוריאה רק ששם זה יותר קטן, גם שמה יש כמה מחנות השמדה אבל לא ליהודים.

וזה מזעזע הדבר הזה אני ראיתי ולא האמנתי. היטלר היה צריך למות בלינצ' ולא להתאבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...