שאלה לדתיים\מביני התורה\חכמי היהדות (לא משהו מתחכם ומעצבן) - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לדתיים\מביני התורה\חכמי היהדות (לא משהו מתחכם ומעצבן)

psycho59

Recommended Posts

אני קצת חושש מדור העתיד של העם שלנו , כי לפי מה שאני שומע כאן מאנשים - מנהגי יהדות עתיקים לחתונה

במשפחה לא נראים לכם מגעילים כלל וכלל , ולומר את האמת זה קצת מפחיד ולא משנה איך מסתכלים על זה:

אלירן:

אתה נשמע כמנסה להגן עליהם (מי שאמרת שהתחתנו כקרובי משפחה) , זה לא נשמע לך קצת תמוהה קרובי משפחה מתחתנים?

זאת אומרת מה , נגמרו כל הדגים בים אז צריך ללכת על קרובי משפחה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תבין אני לא מגן עליהם או משהו

אני הייתי בשוק ששמעתי את זה(זאת אחותי!!!)

לוקח זמן לעכל אבל בסוף אתה מבין את זה ורואה שזה לא כזה נורא זה אפילו טוב יותר שאני מכיר את המשפחה שלו כבר!

וקורה ששני אנשים מתאהבים אנחנו לא שולטים בזה כמו שאתה יודע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי אתה אמיתי? אתה משווה אחים ובני דודים, ועוד במקרה שלי זה בקושי קרובים. מה מחליא בזה כ"כ לא הבנתי? בגלל שסבתא וסבא שלה הם גם סבתא וסבא של אמא שלי אז זה מגעיל אותך? זה שיש כ"כ הרבה דגים בים אומר שאני יכול ככה לזרוק כל דג בחזרה למים רק כי יש הרבה דגים?

מילא הייתי אומר אחות שלי או אפילו דודה או בת דודה אבל זה אפילו לא זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה... העניין הוא לא כל כך הגנטיקה אם כן או לא כי אתה עדיין עוד רחוק מזה (אני מקווה שממש רחוק... ממש ממש רחוק)

בכל אופן אם יש לכם סבא וסבתא משותפים זה דיי קורבי משפחה ובעניי החברה זה ממש לא נראה טוב

אז אם אתה רוצה שיסתכלו עלכם כמו על שני פריקים זה החיים שלך אבל לא הייתי מציע לך את זה... זה סתם שריטה לכל החיים

פשוט תצא מזה , יהיה לך עוד הרבה בחורות אחרות שלא קרובות משפחה שתהיה "דלוק" עלהן עם מספיק בעיות אחרות, אבל קרובי משפחה זה פשוט דבר שלא נכנסים אליו .

מבחינתי אין הרבה הבדל בין אחים לבני דודים ... זה עדיין אותם גנים רק קצת יותר מעורבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני יסביר שוב הדבר היחדי שמשותף בנינו הוא זה:

סבתא וסבא שלה הם הסבתא רבה והסבא רבה שלי זכרונם לברכה. אפילו סבתא וסבא משותפים אין לנו, סבא וסבתא שלי הם דוודים שלה.

קיצור זה אפילו לא בן דוד וזאת גם משפחה רחוקה ולא נראה לי שבעולם של היום יעשו מזה בעיות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני ואתה באנו מאותו אב לפני ו89034 דורות זה אומר שיש לנו קשר גנטי? אני מבחינת המשפחה אני דור שלישי היא דור 2 הקשר הגנטי היחיד זה מסבא רבה במקרה שלי ובמקרה שלה זה מסבא.

קיצור אם ויהיה ונרצה להתחתן בעתיד הרחוק נעשה את אותה בדיקה וכולכם מוזמנים בתקווה שהתוצאות יהיו חיוביות (אין קשר) אבל זה כבר עוד מספר שנים והשאלה הייתה בגלל ויכוח עם חבר זה לא שמחר אנחנו הולכים לרבנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...