יש תקווה? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש תקווה?

Guy King

Recommended Posts

תקווה שמה יקרה?

שמישהו יבין שגם בצד השני יש אנשים שרק רוצים שקט ושלווה?

שאפילו בלבנון יש כאלה שלא תומכים בחיזבאללה, או כאלה בטהרן שלא תומכים

במשטר הקיצוני?

יש מצב, הבעיה היחידה שמי שיבין את זה יהיה האדם שגם ככה היה הקול השפוי והמתון

חבל רק שיש כה מעט בפורום הזה, או במדינה בכלל... (ואני משער שאת אותו הדבר אפשר להגיד על לבנון ואיראן...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם נגיד בקרב הנוער (12-30) הרוב המוחץ נגד המלחמה (ואני מאמין שכן, קראתי כמה עשרות פורומים ובלוגים. הרוב שם "שמאלנים", יש ימנים קיצונים, אבל אני לא שמעתי עדיין אף אחד שהאידאולוגיה שלו בחים זה השמדת היהודים והנוצרים), נגד גזענות ולא טבוע בתיאוריות גיזעניות ודתיות - אז יש תקווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חתך האוכלוסייה של בעלי הבלוגים ודוברי האנגלית הוא לא חתך מייצג בכלל. יכול מאוד להיות שבקרב האוכלוסייה הזאת (כלומר, בעלי התרבות) הרוב אינם פנאטיים. השאלה מה האחוז של האחרונים באוכלוסייה. בכל מקרה, לבנון היא מדינה חופשית (יחסית), אז האחוז שלהם לא נמוך כמו, למשל, האחוז המקביל בסוריה או אירן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקווה שמה יקרה?

שמישהו יבין שגם בצד השני יש אנשים שרק רוצים שקט ושלווה?

שאפילו בלבנון יש כאלה שלא תומכים בחיזבאללה, או כאלה בטהרן שלא תומכים

במשטר הקיצוני?

יש מצב, הבעיה היחידה שמי שיבין את זה יהיה האדם שגם ככה היה הקול השפוי והמתון

חבל רק שיש כה מעט בפורום הזה, או במדינה בכלל... (ואני משער שאת אותו הדבר אפשר להגיד על לבנון ואיראן...)

לאו דווקא, רוב הנוצרים המוחץ שם נגד החזבאללה, אין בלבנון משטר קיצוני, הבעיה שהאנשים בלבנון אפשרו לחזבאללה לשבת על הגבול, אין ספק שיש תומכים

בחזבאללה.(מהצד המוסלמי שיש שם כביכול, פליטים..)

לדעתי יש גם איזשהו הסחה במלחמה של נגד החזבאללה בשביל איראן, שתתקדם עם הגרעין שלה, אבל אף אחד לא שכח מזה, כלל..

בסה"כ, לבנון היא לא מדינת טרור, גם היא רוצה שקט לעצמה ולחיות בשלווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...