הצביעות של אולמרט - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצביעות של אולמרט

IG

Recommended Posts

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני ממש לא מסכים איתך אני חושב שאולמרט עושה עבודה נהדרת אני ממש חשבתי שהוא ואמיר יחזירו אותנו 20 שנה אחורה אבל כל הכבוד להם

לבנתיים הם לוקחים אותנו מספר שנים קדימה אתה חושב שזה קל להיכנס לתחום שאין לך ניסיון בוא ובמיוחד בתקופה כזאות ולנהל כמו שצריך ובקשר

לנאומים זה התחום שיש לו ניסיון יותר מכולם אל תכשכח את הימים של הכנסת שהוא היה יוצא על כולם בלי חשבון

אבל למרות הכל אני ממש מצטער שביבי לא ראש הממשלה שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שעם היינו מעלים הרבה יותר מסוקים ומטוסים זה לא היה קורה. (בקשר להרוגים)

ושאני אומר מספר רב של מסוקים ומטוסים אני מדבר על כ-500 בערך.

ואז תאמינו לי שהם אפילו לא היו מצליחים להגיע לקרית שמונה , עוד לפני שהם היו משגרים היו עולים עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא מסכים איתך אני חושב שאולמרט עושה עבודה נהדרת אני ממש חשבתי שהוא ואמיר יחזירו אותנו 20 שנה אחורה אבל כל הכבוד להם

לבנתיים הם לוקחים אותנו מספר שנים קדימה אתה חושב שזה קל להיכנס לתחום שאין לך ניסיון בוא ובמיוחד בתקופה כזאות ולנהל כמו שצריך ובקשר

לנאומים זה התחום שיש לו ניסיון יותר מכולם אל תכשכח את הימים של הכנסת שהוא היה יוצא על כולם בלי חשבון

אני דווקא מצטער שהוא לא שר האוצר, הוא הוכיח את עצמו הרבה יותר בתחום הזה. בתור ראש ממשלה - אני לא בטוח שהוא יכל לנהוג טוב יותר מאולמרט עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצבא רואה רק את האספקט הצבאי

הממשלה רואה גם את האספקט המדיני

ולכן "לתת לצבא לעשות כל מה שהוא מבקש" זה לא חכם

צודק, אבל כשהצבא מבקש לעשות פעולה מסיבית יותר בגיזרה שהוא כבר נכנס אליה הוא אמור לקבל את האישור. ואני דיברתי על הצעות להרחבת הפעולה בסביבת בינת ג'בל ע"י יותר כוחות או משהו כזה (עכשו קמתי משנה... לא מאופס על עצמי עדין)

עוד פעם הקטע הזה

אולמרט לא ראש ממשלה מספר שנים

זה היה שרון וממשלת הליכוד, למה אתה לא תופס?

שוב צודק ( :yelclap:), הרבה מחברי קדימה היו שרים אצל שרון. אבל אף אחד לא הציע לטפל בבעייה של החיזבללה והקסאמים לשדרות, אז למה שמתלה הכובעים של שרון (אולמרט... מה הייה "התפקיד" שלו בממשלת שרון?) יחשוב על לעשות משהו?

הכוונה שלי שלא היינו צריכים לחכות שהמצב יחמיר עד כדי מחלמה ומאות קטיושות על הצפון, אלא היינו צריכים לטפל בזה עוד יום אחרי ה"יציאה" מלבנון- כשהחיזבללה תקע את הדגל הראשון מטר מהגדר. מאז הממשלות פשוט התעלמו מהבעייה הזו, ועכשו כבר מאוחר מידי כדי לטפל בה בצורה נורמאלית (ובגלל זה יש את המלחמה)

1.לכולם יש יותר ידע צבאי ממך מהסיבה הפשוטה שאין לך ידע צבאי בכלל

2.יש המון חומר על "פורום השביעייה" של אולמרט,

כמו זה למשל

3.גם לשר הבטחון יש "פורום משלו" בו הוא מתייעץ עם אנשים כמו אמנון לפקין שחק, עמוס מלכה ועוד רבים וטובים

1. מצחיק... רק שמישהו שיש לו ידע צבאי יותר ממך, ממור ועוד חצי פורום ביחד דווקא שיבח אותי על הידע הצבאי שלי... זה לא אומר שאני ברמה של מח"ט גולני, אבל עשה טובה, אל תזלזל...

2. תודה. אני אשתדל לקרוא את זה בזמן הקרוב

3. לא אוהב את שני אלה, אבל אם פרץ באמת לוקח את העצות שלהם ברצינות אז אני יכול להירגע... רק שאין לי מושג אם הוא באמת מתייחס אליהם או מחליט לבד :-[

ואני חשבתי שזאת מהות הדמוקרטיה, העם בוחר מנהיג שיבצע את מה שהוא רוצה Huh

ולכול השאר שעושים את עצמם...

ממתי העם באמת יודע מה הוא רוצה? לעם אין אלפית מהמידע כדי לדעת מה הוא רוצה, בשביל זה בוחרים מנהיג- לפי קווים כלליים, וסומכים עליו שיעשה את העבודה. אני על אולמרט לא סומך.

העם רצה התנתקות, סבבה , עכשו הוא רוצה "התכנסות"!?

היום בצהוריים ראיתי במיקרה בלוג של מישהי בתפוז (שמישום מה אני לא מוצא אותו עכשו :s07:), והיא כתבה על זה שהיא הייתה "שמאלנית יפת נפש" עד תחילת המלחמה, ומתיד הייתה נגד הצד החזק- , ועכשו היא התפכחה והבינה עד כמה ההתנתקות הייתה מוטעת, ומצטערת על זה שתמכה בהתכנסות. אני בטוח שהיא לא לבד, ואני מקווה שלשאר האנשים שקוראים את זה וצוחקים יפול האסימון לפני שיהייה מאוחר מידי.

בוא נתווכח באמת

איך אתה קורא למה שמתחולל בלבנון אם לא לחימה?

:kopfpatsch: זה צורת ביטוי... אני יודע שהחיילים נלחמים שם, רק שלחימה "לחימה" לא הייתה עפ הפסקות, אלא היו מהיום הראשון דוחפים את החיזבללה בלי יציאות התארגנות כל שעתיים (גם צורת דיבור... מסויימת...)- וזה לפי מה שהבנתי עומדים לעשות בכול מקרה, אז 90% ממה שכתבתי עד כאן לא ממש רלוונטי...

הוא עדיין רוצה לפרק את החיזבאללה מנשקו,כרגע זה לא אפשרי מאחר והם ימשיכו לקבל ממדינות אוייב.

נכון :yelclap: איך ניחשת? :D

:bash: :bash: :bash: :bash:

איפה ראית אותי כותב דבר כזה?

מה לא ברור, במלחמת לבנון הראשונה נכנסנו עם כח גדול, ספגנו אבדות. אתה רוצה לחזור על אותה טעות פעמיים?

נראה לי שלך הסברתי כבר שהמצב עכשו שונה לחלוטין, וצה"ל יודע להתמודד עם מצבים כאלה הרבה יותר טוב.

אגב, משהו שיענין אותך, החיזבללה (האירגון הזה עם ממילחמת העולם השנייה שמגיע מאירן) מצוטט לשיחות של חיילים בלבנון, ואם הם אומרים בטעות איפה הם נימצאים הוא יודע להתכונן עליהם יופי... וזה מחבר שנמצא שם עכשו. הוא סיפר לי עוד דברים שאני לא חושב שצריך לכתוב פה, אבל אותך זה יפתיע עד כמה האירגון הזה הרבה יותר מתקדם ממה שעשוים ממנו...

באמת? אילו הצעות בדיוק? כל הפרשנים שאני שמעתי דווקא טוענים להיפך - הצבא מקבל את כל מה שהוא מבקש, הוא פשוט לא מבקש יותר מדי.

אז הרמטכ"ל לא מעביר את הבקשות של החטיבות שבשטח? (אני פשוט שמעתי מישהו בפיקוד צפון שאומר שחסר להם כוחות... אולי זו דעתי, אולי זו המציאות. עד שאני לא אשמע מישהו בכיר מספיק אומר שיש להם כל מה שצריך- אני נשאר עם התגובה הזו.

ונכון לעכשו זה גם לא רלוונטי כבר...

לכל ממשלה שכיהנה בישראל מאז הקמת החיזבאללה הייתה הזדמנות "לעשות משהו עם המצב", וכולן בחרו "להתעלם" ממנו (באופן יחסי, כמובן). דין וחשבון ומבצע ענבי זעם לא השיגו שום דבר בשורה התחתונה. המבצע הנוכחי הוא *הראשון* מאז מלחמת לבנון שיש לו מאידך יעדים ברורים ומשמעותיים ומחד, תמיכה בינלאומית ביעדים אלו והזדמנות ממשית להשיג אותם, כולל פירוק החיזבאללה מנשקו.

בדיוק מה שאני אומר! למה הייה צורך לחכות עד עכשו? למה אף אחד לא דיבר על הבעייה הזו?

וגם אולמרט הייה עושה כלום בנוגע למצב אם החיזבללה לא הייה מתחיל את המלחמה. בגלל זה הצביעות!

העם היה מסתפק גם במבצע מוגבל בהרבה ממה שאנחנו רואים היום (ונראה ביתר שאת לקראת סוף השבוע והשבוע הבא, כנראה). לכן המשפט הזה:

ציטוט

הוא לא הייה עושה שום דבר נגד החיזבללה אם הוא לא הייה מקבל תמיכה כל כך רחבה להמשך המבצע

הוא פשוט אידיוטי. התמיכה הגיעה אחרי המבצע, לא לפניו. חוץ מזה, שוב, אם העם מתנגד (מכל סיבה שלא תהיה), מה פתאום שראש הממשלה יעשה משהו בניגוד לרצון העם?

שים לב להדגשה. ותקרא שוב את התגובה הזו... כבר כתבתי פה שהוא לא היה יוצא בכלל למבצע.....

נאום יפה, נכון? ניפנף עם הידיים (הייה מצחיק לראות אותו מכין את האגרוף כמה שניות לפני שהוא התחיל לנפנף בו :lol:), צעק קצת (לא תמיד במקום...), ועשה בדיוק את מה שיועצי התיקשורת אמרו לו.... רק חבל שהוא מלא בשטויות. אני לא ממש מאמין לפוליטיקאים, ולאנשים כמו אולמרט במיוחד.

וביבי אידיוט. הוא גם לא הייה עושה שום דבר עד שזה הייה נושך אותו באף.

מצטער על התגובה המאוחרת, פשוט יש אנשים שלא יודעים להחזיק אתר כדי שלא יפול כל דקה ( :-X ;)).. מאתמול בלילה עד עכשו לא הצלחתי להיכנס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי חלק מאחד הנאומים של אולמרט ואהבתי מה הוא אמר,הוא אמר שכל האחריות של ההרג מופנה לחיזבאללה בגלל שהוא משתמש בלבנונים כמגן גוף אנושי.

למשל תראו בבניין שממנו משגרים רקטות על הצפון יש באותו בניין ילדים והכל.המחבלים יורים טילים ואחר כך יורדים אל המשפחה שלהם או לשכנים,מה זה לא חולני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...