הצביעות של אולמרט - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצביעות של אולמרט

IG

Recommended Posts

אני מקשיב עכשו לנאום של הקוף... מדבר יפה... כנראה עבדו קשה על הנאום הזה.... "לא נפסיק להילחם...", "אוייב אכזור...", "לא מתנצלים על הפגיעה בחפם מפשע שנהרגו בטעות..."

ורק לפני כמה ימים הוא דחה את ההצעה של הצבא לשלב הבא של המלחמה- פעולה קרקעית בדרום לבנון כדי לייצור את רצועת הביטחון שהוא רוצה להשיג...

הזכיר את שמות ההרוגים, שחלקם היו יכולים להיות בחיים אם הוא הייה נותן הוראה להילחם בכול הכוח עם תחילת המלחמה, ולא להגביל את הצבא לפעילות אווירית ופעולה בהקף מצומצם בשני כפרים...

אני באמת לא מבין איך הוא לא מתבייש >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא מסכים איתך IG, אם היינו נכנסים ביותר כח קרקעי היו הרבה יותר אבידות.

הנאום הוא נראום מצויין. כפי שאמרתי לפני שניה בת'רד אחר, הוא אומר בדיוק מה שרוצים לשמוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסכים איתך IG, אם היינו נכנסים ביותר כח קרקעי היו הרבה יותר אבידות.

הנאום הוא נראום מצויין. כפי שאמרתי לפני שניה בת'רד אחר, הוא אומר בדיוק מה שרוצים לשמוע.

למה? מה, כל הכוחות שנכנסו נפגעו? מספר הפגיעות הייה רק יורד אם היו יותר עיניים שצופות על הקו... צה"ל הייה יכול לעשות הרבה יותר ממה שהוא עשה עם תחילת המלחמה! פשוט לא הייתה לו ההוראה להפעיל את כל הכוחות.

אוי נו באמת אתה מערבב עובדות וצירי זמנים שלמים, אל תשכח את כורח הנסיבות ותוצאות מהלכים שונים שקרו בעשרה ימים האחרונים.

לא ציפיתי לזה ממך :nixweiss:

אפשר יותר פירוט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להכנס בכל הכוח זה היה נגמר בהרבה יותר הרוגים, וגם העולם היה מגיב אחרת למצב, ואל תשחקו אותה כאילו שלא באמת אכפת לכם מה העולם חושב עלינו, ובעיקר

מדינות אחרות, להכנס ישר בכל הכוח אין אפשרות, לפחות בההתחלה כפי שאתה אומר.

הוא אומר מה שאזרחים רוצים לשמוע וזה לא להפסיק את הלחימה נגד החזבאללה ולהמשיך להלחם עד לפירוקה, אבל הנאום נשמע לי באמת צבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אף פעם לא כל הכוחות נפגעים. אבל אתה שוכח את הנסיבות שזה קרה בהם.

אתה שוכח שזה היה מארב. אתה שוכח איך החיילים נהרגו. הכנסת יותר כוחות לאותו איזור לא הייתה עוזרת. רק הפיכת המקום לעיי חורבות, אבק, היתה עוזרת שם.

אתה שוכח שהטנק הראשון שנכנס נפגע ממטען צד. אתה בוחר להתעלם מהדברים הנוחים לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אף פעם לא כל הכוחות נפגעים. אבל אתה שוכח את הנסיבות שזה קרה בהם.

אתה שוכח שזה היה מארב. אתה שוכח איך החיילים נהרגו. הכנסת יותר כוחות לאותו איזור לא הייתה עוזרת. רק הפיכת המקום לעיי חורבות, אבק, היתה עוזרת שם.

אתה שוכח שהטנק הראשון שנכנס נפגע ממטען צד. אתה בוחר להתעלם מהדברים הנוחים לך.

שמע, המארב השני שהחיילים נתקלו בו הייה נמנע אם היו יותר חיילים השטח. אני מודע לזה שעם הכניסה לא הייה שינוי באבידות, אבל אחרי חציית הגבול, כוחות גדולים יותר היו יכולים לסגור טוב יותר את השטח... אם אני שוכח משהו זה לא אומר שאני מתעלם מדברים- אם הזנחתי משהו אתה מוזמן להביא אותו לתשומת הלב שלי ואני אתייחס אליו.

להכנס בכל הכוח זה היה נגמר בהרבה יותר הרוגים, וגם העולם היה מגיב אחרת למצב, ואל תשחקו אותה כאילו שלא באמת אכפת לכם מה העולם חושב עלינו, ובעיקר

מדינות אחרות, להכנס ישר בכל הכוח אין אפשרות, לפחות בההתחלה כפי שאתה אומר.

הוא אומר מה שאזרחים רוצים לשמוע וזה לא להפסיק את הלחימה נגד החזבאללה ולהמשיך להלחם עד לפירוקה, אבל הנאום נשמע לי באמת צבוע.

אם כל צה"ל הייה נכנס ומפציץ כל דבר שזז אז כן, התגובות בעולם היו קשות, אבל אם הייה נכנס עוד גדוד (או שניים) תגובת העולם לא הייתה משתנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, המארב השני שהחיילים נתקלו בו הייה נמנע אם היו יותר חיילים השטח. אני מודע לזה שעם הכניסה לא הייה שינוי באבידות, אבל אחרי חציית הגבול, כוחות גדולים יותר היו יכולים לסגור טוב יותר את השטח... אם אני שוכח משהו זה לא אומר שאני מתעלם מדברים- אם הזנחתי משהו אתה מוזמן להביא אותו לתשומת הלב שלי ואני אתייחס אליו.

לסגור יותר טוב את השטח? אבל לא אתה ולא אני יודעים באמת איך השטח היה סגור.

כולנו זוכרים את המשפט "בינת ג'בל בידינו" כאשר היא לא הייתה, יום אחרי זה 9 הרוגים, זאת הבעיה, היוהרה, לא הסד"כ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסגור יותר טוב את השטח? אבל לא אתה ולא אני יודעים באמת איך השטח היה סגור.

כולנו זוכרים את המשפט "בינת ג'בל בידינו" כאשר היא לא הייתה, יום אחרי זה 9 הרוגים, זאת הבעיה, היוהרה, לא הסד"כ.

ממה שאני שמעתי בTV, אותו מארב נכנס לכפר בלילה אחרי ה"בידיינו..." דרך פירצה שהכוחות לא כיסו כמו שצריך...

כשהם אמרו "בינת ג'בל בידינו" בינת ג'בל היתה בידיינו, הכפר שלייד לא, וממנו הגיע המארב...

אבל אתה בוגד.

למי איכפת מה שמעת? :nixweiss:

:lol: :lol:

בסדר, ניסוח לא נכון שלי... הוא אמר משהו בסיגנון של "לא נתנצל על הפעילות שלנו, שהביאה להרג חפים מפשע בטעות..."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ורק לפני כמה ימים הוא דחה את ההצעה של הצבא לשלב הבא של המלחמה- פעולה קרקעית בדרום לבנון כדי לייצור את רצועת הביטחון שהוא רוצה להשיג...

כבר טענת את זה בעבר

איפה המקור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי שם בארכיונים... אני קורא בזאת לחברי הלא עצלנים ואלה שאין להם מחר מבחן לחפש כתבה על החלטת הקבינט (או משהו כזה) בסופ"ש האחרון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...