חברה זה באמת דחוף-הוצאת דרכון במהירות! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חברה זה באמת דחוף-הוצאת דרכון במהירות!

JAMOOS GADOL

Recommended Posts

קצת רקע:

למי שלא יודע בעוד כשבועיים יתקיים משחקה החמישי של מכבי חיפה בליגת האלופות וזה יהיה בקפריסין נגד מנצ'סטר יונייטד האגדית

אני קיבלתי כרטיסים ליציע הכבוד (וזה לא משנה כרגע למה..) ואני חייב לנסוע לשם (גם בגלל שזה יציע הכבוד ומנצ'סטר יונייטד, ובעיקר בגלל שזת הקבוצה הכי טובה היום בארץ הלא היה מכבי חיפה!!!).

הבעיה היחידה שעומדת לפני היא- הוצאת הדרכון המיזד*** ממשרד הפנים!

לפי מה שהבנתי הולכת ליהיות ממחר שביתה ללא זמן מוגבל ברשויות- מה שלפי הבנתי הבסיסית אומר שלא אוכל להוציא דרכון ממשרד הפנים

השאלה שלי היא כזו:

1)האם זה באמת נכון- ואכן אני לא אוכל להוציא דרכון במידה ותהיה שביתה?

2)במידה ואני אוכל להוציא דרכון (אפילו אם זה יהיה עוד כמה ימים) תוך כמה זמן אני אקבל אותו מהיום בו אני חותם ועושה את כל הסידורים במשרד הפנים, והאם יש דרך לזרז את כל ההליכים של קבלת הדרכון?

והאם יש איזה דרך לעבור גבול של מדינה בלי דרכון או\ו עם אישור חד פעמי של משרד הפנים שיאשר לי לצאת מגבולות המדינה?

נ.ב

אם למישהו מכאן יש קשרים ויוכל לעזור לי בקטע הזה אני מאוד מאוד הודה לו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול בבקשה ממך ( :saint:) לשאול את אבא שלך איך הוא עשה את זה????

לפי מה שהבנתי לוקח מספר שבועות אם לא חודשים להוציא דרכון

והוא תוך יום אחד?!

חוצמזה שאני לא מחדש דרכון

אלא מוציא פעם ראשונה בחיי דרכון (אני לא יודע אם יש קשר...)

בכל מקרה למישהו יש עוד מידע לתת לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה להוציא דרכון / לחדש וכ"ו....

ממחר יש שביתה במשרד הפנים מה שאומר שאתה לא תוכל להוציא דרכון!.....ונגיד שמחרותיים תסתיים השביתה המזד**** (חוץ מהקטע שאין דוחו"ת חנייה...כי תמיד אני חונה לא כחוק ויש לי אצלם כבר פנקסים על שמי) אז אתה צריך ללכת למשרד הפנים לחכות משהו כמו שעה בתור (אל תשכח למלא תופס שאותו מקבלים אצל פקידה בכניסה לפנייי שמגיע התור שלך) ולהגיש את הטופס + 2 פספורט. ותוך שבוע שבועיים ישלח הדרכון לביתך!

ולא ניתן לצאת את גבולות המדינה ללא דרכון (אין כזה דבר "אישור חד פעמי").

ואם אתה ידעת שאתה הולך לקבל כרטיסים למה לא דאגת לזה לפניי כמה ימים? הרייי על השביתה הזאת כבר יודעים שבוע!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי את הכרטיסים בפתאומיות (סיפור ממש ממש ארוך...)

ודרכון אני כל הזמן דוחה (כי אני ממש עסוק וזה כל הזמן בורח לי מהראש...)

ואני צריך לעשות דרכון חדש!

זתומרת זה יהיה הדרכון הראשון שלי

מישהו יודע כמה זמן צריך לחכות כדי שהדרכון יישלח אלי? -ואם יש דרך כלשהיא שניתן לזרז את התהליך?

ועוד משהו קטן- אם השביתה תמשך הרבה (מאוד) זמן בעצם נדפקתי ואני לא אוכל להוציא דרכון ולהפליג\ לטוס בשום דרך למשחק?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע כמה זמן צריך לחכות כדי שהדרכון יישלח אלי? -ואם יש דרך כלשהיא שניתן לזרז את התהליך?

ועוד משהו קטן- אם השביתה תמשך הרבה (מאוד) זמן בעצם נדפקתי ואני לא אוכל להוציא דרכון ולהפליג\ לטוס בשום דרך למשחק?!

1. אמרתי לך, משהו בין שבוע עד שבועיים. אין כל דרך לזרז את ההליך אלא אם יש לך וטימין P במשרד הפנים

ואם השביתה תמשך הרבה זמן (מה שאנחנו לא רוצים) אז נגיד את זה במילה אחת:נדפקת אתה לא תוכל לטוס, לרחף או להפליג למשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שטיות, תגיד לפקידה שזה דחוף, חבר שלי הוציא דרכון, לא חידש לא האריך, הוציא, לא היה לו לפני, בתוך יום או יומיים.

פשוט תגיד שזה דחוף ושיש לך כרטיסים שנפלו עליך בהפתעה, זה מה שחבר שלי עשה, תציק לה קצת וזהו.

בהצלחה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך אזרחות זרה בנוסף לישראלית אתה יכול לפנות לשגרירות של אותה מדינה ולהוציא מהם דרכון וכך לצאת בתור אזרח זר.

אסור על פי חוק הדרכונים

כל אזרח ישראלי בעל דרכון ישראלי חייב לצאת ולהיכנס למדינת באמצעות תעודות מעבר ישראליות!

זה נהוג ברוב המדינות המודרניות (ארה"ב, צרפת )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The-Fox כנראה שטעית בגדול!

AVENGER אכן צדק

רשות הדואר כן עוסקת בדרכונים- אבל רקבהארכתם :'( :'(

זאת אומרת שזה לא ממש עוזר לי, כי אני כאמור צריך להוציא דרכון חדש- ואת זה עושים רק דרך משרד הפנים

ששובת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

נ.ב

בהנחה ואני לא אוכל לטוס\להפליג למשחק בקפריסין אני מוכן למכור את הכרטיס (הזוגי) ליציע הכבוד (ליד יענקלה שחר!) בסכום לא זול אבל שווה!

כל הקודם זוכה ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...