צרפת וצבא לבנון יתפרסו בגבול עם ישראל - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צרפת וצבא לבנון יתפרסו בגבול עם ישראל

lmlm

Recommended Posts

ועדיין, שמורכב בעיקר מלגיונות זרים בשירות צרפת.

במידה וזה אכן כך, אז החיזבללה באמת יעשו הצגה של ילדים טובים ולא יפגעו בחיילים הצרפתים, השאלה היא האם יש לצרפת אינטרס גדול מספיק לשמור שחיזבללה לא יתקוף את ישראל? כי אם אין, אז הם פשוט ישבו שם רגל על רגל ויגידו שאין מה לעשות וקטיושות ימשיכו להתעופף באויר.

ילדה,את מצחיקה הצבא של צרפת פי כמה טוב יותר חזק משל צה"ל.זה בלי להזכיר את העובדה שצה"ל לא יכול להגיע לצרפת עם כוחות גדולים רק עם הצי שיושמד תוך זמן קצת ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Vitnir, אני חושב שהצרפתים לא ילמדו בכלל...

אם כבר הם יהיו יותר עסוקים בלצפות על כוחות צה"ל כדי להתריע על כל פעולה שלנו מאשר על משגרי הקטיושות באזורים המיושבים של לבנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Vitnir, אני חושב שהצרפתים לא ילמדו בכלל...

אם כבר הם יהיו יותר עסוקים בלצפות על כוחות צה"ל כדי להתריע על כל פעולה שלנו מאשר על משגרי הקטיושות באזורים המיושבים של לבנון.

גם זה יכול לפעול לטובתינו. תמיד אפשר יהיה אז להאשים את צרפת בכך שהיא מחבלת בתהליך השלום באיזור בגלל שהיא איננה מטפלת במשגרי הקטיושות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא דיברתי על שיגור אקטיבי, אלא על כינוס מחדש ובניה מחדש של מוצבי חזבאללה מתחת לאף של הצרפתים שלכאורה "לא יידעו" ולא ישימו לב...

שהיה של הצבא הצרפתי + לבנוני בדרום לבנון תינתן לחזבאללה עוד שהות להתארגן למתקפה על .

ואז, כשנמצא למתקפת-נגד, הצרפתים יאשימו אותנו ב"תוקפנות יתר" ובפגיעה בצבא הצרפתי... כרגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דריה הצרפתים יודעים טוב מאוד מה זה מילחמות גורילה

הם לעזזל היו והפסידו בויטנם שזה היה "קצת" יותר רציני מלבנון ונסרלה

חוץ מיזה המילחמה בטח תסתים בקרוב כי הפצצנו איזה מיבנה עם הרבה ילדים ולוחצים על מר תולעת לעשות הפסקת אש

לפי דעתי הינו צריכים ליתקוף מאוד חזק ובלי פלירים בהתחלה ובאמת לעשות להם נזק כבד

אבל זה כבר מאוחר מידי והזמן שלנו ניסגר

וכשפוטים בלי ברירה של ארצות הברית אני מעריך שתוך כמה ימים תיהיה הפסקת אש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היינו גורמים נזק כבד יותר ולא דורשים מהתושבים להתפנות, היו מכריזים עלינו מלחמה.

מי לבנון וסוריה ? :lol: :lol: :lol:

אם זה היה קורה מהר מאוד אירן היתה מבודדת מרוב העולם כי סוריה היתה בחורבות

נכון גם לנו היו הרבה יותר ניפגעים אבל הם היו מושמדים

ואם את מיתכוונת למיצרים או ירדן הם שפוטים של ארצות הברית כמונו

ואני מדבר על כמה ימים ראשונים בודדים

וכבר יש בהיסטוריה של דוגמאות שתקיפה מאוד חזקה נותנת שקט יותר ארוך

אני לדוגמה לא אוהב את ביבי אבל ביבי יודע איך לטפל בטרור והוא עשה את זה בעזרת תקיפות באמת חזקות ובלי פלירים

צבא לא צריך לישתמש בפלירים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, בואו נקווה שהמלחמה הזאת באמת תתן הרתעה מספיק טובה למי שינסה לעשות איזה שהוא פיגוע או נסיון לחטיה בפעם הבאה. את האמת שכל זה יכול להסתיים יותר טוב אם הממשלה הטיפשה שלנו הייתה נכנסת בחיזבאללה עוד שהם התחילו להסתובב על הגבול. נתנו להם להתפתח ולגדול, עכשיו אוכלים בראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז נגיד שיהיה אפשר להאשים את הצרפתים. מה זה יעזור לנו? כולם יפעילו אותו לחץ אם לא כפול להפסקת כל פעולה.

וזה בגלל שצרפת הרשמית לא תיהיה בעדנו, כפי שלא היתה מלאחר מלחמת ששת הימים. זה פשוט נגד כל האינטרסים שלהם.

ומי היה מכריז עלינו מלחמה? סוריה ואיראן? אני בספק אם הם היו מכריזים מלחמה כל עוד אנחנו לא פוגעים בהם ישירות.

לערבים לא באמת אכפת מהאזרחים שלהם... אז יהיה אכפת להם מהאזרחים של מדינות שכנות? הם עושים הכל כדי שיראה כאילו הם דואגים, אבל באמת הם לא שמים פס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אומרים, בבל"ת. אל תסמכו על הצרפתים (וחס וחלילה על לבנון) שהם אלו שיגנו עלינו מפני התקפות הטרור של החיזבאללה.

שום כוח בינ"ל, גם לא אחד שמורכב מצבא אמריקאי יסייע יוכל לסייע אם חיזבאללה לא יפורק מנשקו...!

פירוק חזיבאללה מנשקו והחזרת החטופים מלבנון צריכים להיות תנאים בסיסיים להפסקת אש והתחלת דיונים דיפלומטיים כלשהם. לא ייתכן שהערבים ידרשו ויכתיבו לנו שתנאי בסיסי לתחילת הדיונים הוא הפסקת אש כשאנו מנהלים דיונים על גבי דיונים עם הרשות הפלסטינית תחת התקפות טרור של ארגוני טרור למיניהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...