וידאו יח"צני לישראל-מה אתם אומרים? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

וידאו יח"צני לישראל-מה אתם אומרים?

xtract1

Recommended Posts

הסרטן הראשון לא טוב בכלל... הוא לא מסביר כלום יש מלא בלי הסבר מה רואים שם בכלל ויותר מידי של חיילים... פחות מידי הסברים וגם ההסברים שקיימים באנגלית לא כל כך טובה...

הסרטון השני חמוד אבל אני הייתי עושה טיפונת שונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השני באמת מסביר את המצב טוב אבל צריך משהו יותר ארוך שיוכל להסביר למה זה 300 "אזרחים" ולא 200 חיזבאללה וחלק זה אנשים שמגנים על החיזבאללה. צריך להסביר שהמלחמה היא לא "רק" בגלל שני חיילים (שלפי דעתי גם אם זה היה רק בישבילם אז המלחמה מוצדקת) אלה גם כדי ליצור כושר הרתעה וגם כדי להסיר את האיום מפני , צריך להסביר מי הסתובב על הגבול (החיזבאללה ולא חיילים של לבנון) ומי הפר את החלטה 1559 של האו"ם, לספר מי תכנן פיגועים וביצע פיגועים בישראל (חיזבאללה) להסביר לעולם למה נמאס לנו כבר שכל הזמן עוקצים אותנו ועושים פיגועים ואצלנו זאת כבר שגרה, שיסבירו למה נכנסנו לעזה ולמה ללבנון שיבינו מה יש לנו לחפש שם. איזה אחד מחו"ל מדבר איתי אני אומר לו נהרגו יותר מ200 אנשי חיזבאללה, הוא אומר לי "לא אמרו את זה בחדשות" כאילו כל מה שהם יודעים זה רק מהחדשות, והחדשות בעולם תמיד יצלמו את הצד שספג יותר הריגות ואת הבתים ההרוסים ואיך אנשים צועקים ובוכים, זה לא שאני מצפה מהם לצלם את הבתים והפנטאוזים היפים שמה אבל אם הם היו מוציאים תמונת לווין הם והיו מראים איפה ההתקפות היו רואים שזה ריבוע קטן מאוד בביירות ששמה ממוקדות כל ההתקפות שלנו. צריך הסבר ארוך (2-4 דקות) עם שיר רגוע לא איזה שיר אהבה נוגע ללב שמסביר טוב מה קרה פה למה מי מו ואיך. ואללה אם הייתי יודע אנגלית והייתה לי תוכנה לדברים האלה הייתי מנסה לעשות משהו, מישהו מוכן להרים את הכפפה והפעם ברצינות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...