הרגנו עד עכשיו כ-600 לבנונים - עמוד 24 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרגנו עד עכשיו כ-600 לבנונים

Guy King

Recommended Posts

איזה לקח, התקפת הכור בעיראק לא הייתה הצלחה?

ושוב לא צריך מטוסים שיש טילים, ואם כבר מדברים על להגיע אז אני יזכיר כמה דברים, לישראל יש יכולת לתלוק אוויר וטילי א"ק שיכול לשוט למרחק של יותר מ100KM. לא הכל צריך להעשות ע"י מטוסים.

בהנחה שהכורים נמצאים מתחת לאדמה אני מאמין שאם ירצו לפוצץ להם את הכור יעשו איזה מיוחד של שליחת טילים לפיצוץ משגרי נ"מ ושיבוש ל"א, לא יודע אני סומך על היצירתיות של צה"ל בנושא הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 366
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

5 יספיקו, ויותר מ100KM ואני מדבר על פצצות של יותר מטונה.

ועכשיו ברצינות תגידו לי אתם אם יש עוד דרך לאיום הגרעיני???

מה אני מדבר שטויות, הפופאי טורבו יכול לפגוע במטרה מטווח של 1500 קלומטר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה הבאת את הנתון הזה על הפופאי, לא נשמע הגיוני.

לקחי התקיפה בעיראק לא התכוונתי שהתקיפה לא היתה מוצלחת אלא שהאיראנים למדו מהטעות של עיראק.

הפופאי:

http://israeli-weapons.com/weapons/missile_systems/air_missiles/popeye_turbo/Popeye_Turbo.html

תוכל לראות גם באתר של רפא"ל אם יש לך זמן למצוא אותו, מספיק לראות איך הדבר הזה נראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק תישמעו מה אומר ישראלי טוב

בשם לא חשוב

ההוא שגם שדרן ספורט מהעיר עכו

הוא בכלל שכח לגמרי מכך שחיזבלה

ניכנסו לשטח חטפו חילים וגם הרגו

אולי בעכו זה לא קרה

אבל יש לו מלא מילים יפות מיקרוקוסמוס ועוד חרטה

אה אה שמו

זוהר באלול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עם כמה ערבים ישראלים בפורומים באינטרנט, חשבתי על המצב מחדש, ויצאתי די מיואש. זה יותר תערובת עמוקה של יאוש ובוז, סלידה כזאת. לא בהכרח מהם. מהאיסלם בעיקר, מהעולם. המצב העכשיו הוא מצב שפשוט ראוי לבוז עמוק. זה עולם כ"כ מטומטם, האנשים שמנהלים אותו כרגע - אחמינג'אד ,נאסרללה, צ'אבז, וגם בוש האדיוט ואולרט הדי תיאטרלי והנרקסיסט פשוט פתאטים. אולי זה לא הם, אולי פשוט קלטתי שהאנושות באופן כללי זה דבר די עלוב ופאטתי ובזוי. יאללה הפסקתי להיות שמאלני, מעכשיו אני מיואש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב, גם להתאבד נשמע לי מייאש. אני חושב שאני במצב רוח מזוכיסטי עכשיו, נראה איך זה מרגיש.

מה אמרת לי?

אתה ימני, אני מיואש, זה לא דומה :silly:. אתה חושב שזה פתרון להכנס בהם, אותי זה לא מעניין. מישהו אמר פעם שההפך מטוב טהור זה אדישות (על אדישות העולם בתחילת השואה, במיוחד של ארה"ב. בסרט שהיה בערוץ 2 על המטוסים שטסו מעל אשוויץ). יאללה, נראה לי שהגיע הזמן לפתוח בלוג, נראה לי שזה יכול להחליף את הפסיכולוג (החרוז לא מתכונן). אני באמת מקווה שלא נשרטתי קצת :-X.

בדרך במצב כזה בטח הייתי מפנטז על טיסה ללונדון, מת על העיר הזאת, אבל נראה לי שעכשיו בטוח שם כמו בשכם. מלא ערבים :bash:.

תביא לי אותה ב"אמרתי לך", תהנה :hat:

-עריכה-

ייאוש: http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%99%D7%99%D7%90%D7%95%D7%A9 מתאים לעוד מישהו? צרת רבים חצי נחמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...