NOKIA N93 ב200 אירו. נשמע לכם הגיוני ?! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NOKIA N93 ב200 אירו. נשמע לכם הגיוני ?!

jacko_il

Recommended Posts

טוב.. בררתי ב WU אם הבחור יכול למשוך כסף ללא הססמא.. אמרו לי שלא. זאת אמרת שאני יכול לשלוח לו את הקבלה או צילום ללא ססמאת החשבון (זה בעצם מה שהבחור מבקש ממני כראייה לזה שהפקדתי לו את הכסף) לאחר שהוא ייראה שאני רציני ושהכסף אכן ממתין לו בחשבון הוא יישלח לי את המכשיר במשלוח מהיר (עד 48 שעות) וכשאקבל אותו ליד ואראה שזה לא תרמית אתן לו את הססמא למשיכת הכסף..

זה הסיכום ביננו נכון לעכשיו.. נראה לכם עדיין שאני יכול ליפול כאן או שהוא יכול איכשהו למשוך את הכסף ללא הססמא שלי ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אם יילך לך, אני אזמין אחד דרכך. קראתי עליו, 3 MP, ייצוב תמונה, עדשת קארל-צייס, אני צלם וזה כמעט מה שיש לי במצלמה, למעט זה שיש לי 8 מגהפיקסל. אבל זה מדהים לפלאפון, ואפילו לא מעניין אותי איך הוא עם שאר האופציות (!). אני סומך על .

אלכס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את THE GODESS . . . ;D ה SONY N-1 . . .

http://news.sel.sony.com/images/converted/2005/10/14/181014.jpg

http://news.sel.sony.com/images/converted/2005/9/90/180990.jpg

אכן, מה שיש לי זה ליגה מעל כולם(ברגילות), אבל יחסית לפלאפון, זה אמורה להיות קפיצת מדרגה.

אגב, חבר שלי מנסה לומר לי פה שזה לא יעבוד בישראל באורנג' . . . הוא צודק? זה הרי דור שלישי עם סים דור שלישי רגיל לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה אפילו אין מצב P :|

דווקא יש . . . אפשר לקבוע צמצם ותריס. והכי קל שזה מיידית נותן סימולציה של התמונה אחרי השינויים. לא צריך לצלם ולראות את התמונה. פשוט נוגעים במסך, מעלים או תריס או צמצם ואורים את השינוי. בכלל זו לבנות. פוקוס אתה עושה בזה שאתה נמכוון אותה על מישהו או משהו, גם אם זה בצד, פשוט נוגע באצבע על הפרצוף שלו במסך, והמצלמה עושה פוקוס על איזור הנגיעה. ממש נוח וקל.

מתוך DCRP

The manual shooting mode is where you'll find the N1's manual exposure controls. You set both the aperture and shutter speed yourself -- there are no "priority" modes on the camera. At any given focal length you'll have three apertures to choose from: F2.8/F4/F8 at wide-angle and F5.4/F8/F16 at telephoto (there are of course other options in between those two). The shutter speed range is 30sec. - 1/1000 sec.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן . . . הדבר הכי מדהים שראיתי, ולשם שינוי, לא כמו בכמה מוצרים שפגשתי עם TOUCH SCREEN, מהירות התגובה יותר מהירה אפילו מהמכונות כרטיסים ברכבת! לוחצים וזה מיידית משתנה, או מאשר, או מגדיל, חבל"ז. הנדסת האנוש כמו שרק מינולטה וסוני יודעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...