עכשיו אני מבין שבאמת אין לנו הרבה סיכויים מול איראן וסוריה - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עכשיו אני מבין שבאמת אין לנו הרבה סיכויים מול איראן וסוריה

shloosh

Recommended Posts

בטח שזה קשר זאת שיטחת לחימה, כשיש לך טנקים מולך אתה יכול להרים מסוק ולפגוע בהם אבל כשאנשים מפוזרים בכפרים ואתה לא יודע איפה הם והם לא תופסים עמדה בשטח ומתקיפים אז אתה לא יכול לירות עליהם עם טנקים ומטוסים כי אתה לא יודע איפה הם.

אם הם היו והייתה להם ארץ זאת הייתה מלחמה כוללת והיינו יכולים למחוק שטחים ובסיסים ומה לא עכשיו אי אפשר לעשות את זה כי מה יהיה התירוץ שלנו למחוק שכונה שלמה של אזרחים כי יש בהם כמה פעילי חיזבאללה, בעני העולם המחיר גם ככה יותר מידי כבד ככל שנהרוג יותר אזרחים נאבד את התמיכה והמחיר רק יגבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איזו טעות? צה"ל ידע שהחיזבאללה מכין לו מערב?

זה נכון שנסראללה רמז את זה, אבל היינו חייבים להכנס רגלית.

אולם אם היה חיפוי אווירי זה היה נגמר אחרת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

shloosh!

עוד לא קרה שום דבר ואתה כבר מרים ידיים?! תתבייש לך! :pissed:

את חיזבאללה ננצח! וכשנצטרך אז גם את איראן ואת סוריה!

DON'T YOU DARE BE AFRAID FROM THESE BASTERDS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר צבא מאורגן נגד לא מאורגן?!?!?!

אנחנו באים עם טנקים מסוקים ומטוסים ואמצעים הרבה יותר טובים ממה שיש לחיזבאלה.

קל יותר להתחבא עם רובה בתוך בית מאשר להתחבא עם טנקים או . ואם סוריה תוותר על הטנקים או המטוסים מהסיבה הזאת (ללחום כמו החיזבאללה), הרי שהסיכוי שלה לנצח ישאף לאפס. מה שגם שלנו תהיה לגיטימציה לכבוש חלקים בסוריה במצב כזה, לגיטימציה שאין לנו עכשיו כנגד לבנון משום שלבנון עצמה לא התקיפה אותנו (אנחנו יכולים בתיאוריה, אבל המדיניות שלנו זה לא לפתוח במלחמות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שאנחנו יותר מדי בטוחים בעצמנו ובצבא שלנו, שהוא כהיכול בלתי מנוצח..תראו מה קרה ב73'..כולם היו באופוריה אחרי 67' שאף אחד לא יעז להלחם נגדנו..עובדה קיבלנו בראש..ככה שצריך להיות זהירים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שאנחנו יוצאים מגדרנו כדי לחסוך מוות של אזרחים לבנוניים, גם אם ברור שהם שונאים אותנו (למשל, כל מי שגר בבינת ג'בל).

אם היו הופכים את הכפר לאבק דק לפני הכניסה לשם, היו לנו הרבה פחות פצועים ולא בטוח שהיו נהרגים שם בכלל... אבל בכלל שנשארו הרבה אזרחים בבתים שם (וזה בגלל שהם פנאטים ותומכי חיזבאללה, ברוב המקרים, דרך אגב) אז מקריבים את חיילנו היקרים כדי לשמור על האזרחים הנ"ל...

בכל מקרה, לדעתי, אם המצב יהיה מאוד קשה, השיקולים יהיו אחרים. אז אי אפשר למדוד את היכולת לפי זה...

אני מאמין שאם תיכנס למלחמה עם סוריה ואירן, המצב כאן יהיה מאוד קשה, אבל אנחנו ננצח (וזה בלי להניח שארה"ב תעזור, עם ארה"ב אנחנו ננצח גם מאוד מהר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל לנו להתבלבל, חיזבאלה נלחם עכשיו בליחמת גרילה ואין זוהי מלחמה בצבא סדיר - רגיל...

אבל חס וחלילה להכנס למלחמה על סוריה \ איראן, בסוף כנראה שננצח אבל זה יביא חורבן על המדינה .

חברה , על כל קילומטר מרובע ברמת הגולן מכוונים 250 תותחי D 30 , כן חרא תותחים אבל, בכזאת כמות האיכות לא משנה...

אני מאוד מקווה , מאוד שלא נגיע למלחמה כוללת עם סוריה ו\או איראן.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שאנחנו יוצאים מגדרנו כדי לחסוך מוות של אזרחים לבנוניים, גם אם ברור שהם שונאים אותנו (למשל, כל מי שגר בבינת ג'בל).

אם היו הופכים את הכפר לאבק דק לפני הכניסה לשם, היו לנו הרבה פחות פצועים ולא בטוח שהיו נהרגים שם בכלל... אבל בכלל שנשארו הרבה אזרחים בבתים שם (וזה בגלל שהם פנאטים ותומכי חיזבאללה, ברוב המקרים, דרך אגב) אז מקריבים את חיילנו היקרים כדי לשמור על האזרחים הנ"ל...

המלחמה שלנו לא נגד האזרחים הלבנוניים, לכן אנחנו חייבים לצאת מגדרנו בשביל לא לפגוע בהם. והאזרחים לא נשארו כי הם פאנטים ותומכי חיזבאללה, אל תהיה מגוחך. אם הם יודעים שצה"ל ייכנס לשם עוד כמה שעות, והם לא משתייכים לחיזבאללה, אין להם אינטרס להתאבד. רובם ניסו לצאת, אבל החיזבאללה מנע זאת מהם (דיווחים מהתקשורת העולמית), חלקם הקטן לא יכולים לצאת (מסיבות שונות), ורובם עזבו את הכפרים ועכשיו הם פליטים. אל תהיה כ"כ לא אנושי, אזרחים זה אזרחים, אם אני אגיד לך שיש שם תיירים מארה"ב, קנדה ויפן החיים שלהם יהפכו לחשובים יותר? :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה טיפש מחו"ל עכשיו שלח לי הודעה שנהרגו 13 חיילים ישראלים והוא דפק איזה סמיילי מטומטם כשאמרתי לו שחיילים ישראלים הרגו יותר מ200 אנשי חיזבאללה הוא אמר שלא אמרו את זה בחדשות. כאילו מה??? אנשים טיפשים.

ולפותח האשכול, תחשוב שהייתה עכשיו איש חיזבאללה, הייתה חושב שיש לך סיכוי לנצח את צה"ל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...