עכשיו אני מבין שבאמת אין לנו הרבה סיכויים מול איראן וסוריה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עכשיו אני מבין שבאמת אין לנו הרבה סיכויים מול איראן וסוריה

shloosh

Recommended Posts

אם זה מה שאנחנו מצליחים להשיג מול החיזבאלה....שנלחם ללא הרבה אמצעים,

מה יהיה מול איראן או סוריה???

בסה"כ יחס ההרוגים של והחיזבאלה הוא יחסית שווה.

בעיקר בזכות העובדה שלנו יש טנקים מסוקים וסיירות עם כל האיבזור הטכנולוגי

החדש ביותר שקיים...

בעעעעעעע מה עושיםםםםםם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ומה אתה יודע על ההרוגים של החיזבאללה ועל ההרוגים של צה"ל? אנחנו נלחמים נגד גרילה לא נגד אם נלחם נגד סוריה אנחנו ננצח אתם בכיף, למה אתה חושב שהם עד עכשיו רק איימו? הם יודעים שאם הם ירימו את חי"א שלהם נוריד להם אותו הם יודעים שהשריון שלהם יאכל בראש משלנו ומחי"א שלנו, סוריה סוריה בסדר הרבה חיילים מאומנים אבל עכשיו מדובר במלחמה טכנולוגית. בקיצור עדיף שתשתוק בנתיים צה"ל הוא זה שמוביל ומשיג תוצאות והחיזבאללה לא השיג כלום בזה שהוא חטף חיילים ואיך שזה נראה בקרוב צה"ל ינצח והחיזבאללה גם כן ירד לטמיון כמו שאר ארגוני הטרור שהיו פעם בלבנון ופורקו מנשקם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי, חשבת שיש לנו של חיילי-על רובוטיים בלתי פגיעים? ומפקדים מושלמים שלא עושים טעויות?

מה זה הבכיינות הזאת? לכל ובכל מלחמה יש קרבות קשים שגובים קורבנות, אז מה? מוותרים?

הבעיה טמונה לדעתי בזלזול ובתפיסה השגויה של רוב הישראלים של האויב . האויב לא טיפש, האויב לא פרימיטיבי,

ואנחנו לא נרסק את האויב ביומיים עם הצבא האדיר שלנו, צא מהסרט, זה לא יקרה כל כך מהר ובטח שלא יילך חלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אם גם אני מקים ארגון טרור ומתחיל עם ארה''ב הם לא יצילחו לפגוע בי עם כול החמקנים והפצצות אטום וכול הבושליט הזה

מתי שאתה טרוריסט שמסתר מאחורי אזרחים אף לא יכול מולך וכאן קבור הכלב

וזה ידוע ולכן כול העולם המערבי פוחד מארגוני טרור איסלמים מכיון שאי אפשר הומנית למחוק פשוט את המדינה ממנה הארגון טרור פועל

אבל מצד שני אם לא תמחק אותה אז הטרוריסיטים ימשיכו לכרסם בך עד שתמחק את ארץ שבה הארגון נמצא או עד שתתקפל לדרישות שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת בתקשורת לא מספרים את כמות ההורגים מצד החיזבאללה

וכרגע זה קרוב ל-200 לוחמים.

ובכל מקרה-אנחנו נלחמים כנגד קבוצת טרור שנלחמת בלוחמת גרילה...מדובר בסוג לוחמה שבו שימוש במסוקים,טנקים וכלים כבדים היא כמעט בלתי אפשרית ו\או לא יעילה...הדרך היחידה היא להכניס כוחות רגליים,ובמידה והחיזבאללה התכונן טוב [והיו לו לצערי 6 שנים להתכונן לכך] הוא יכול לפגוע בחיילים רבים לפני שהוא יפסיד בקרב...למרות שההפסד של החיזבאללה מובטח.

ברגע שנלחם כנגד סדיר של מדינה אחרת,אנחנו נשחט אותם...גם מכיוון ואנחנו נהיה חסרי ריסון [שכן לא נצטרך להזהר על אזרחים] וגם מכיוון שהלוחמה תהיה לוחמה סדירה ולא מלחמת קופים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מבין כלום בסוג לחימה שמתנהל עכשיו ואתה אומר דברים שאין להם בסיס, עדיף לסגור את הת'ארד הזה

הוא מיותר במיוחד בזמנים כאלה שבני 19-21 מקפחים את חייהם בזמן שאתם פה בבית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו חשוב ששמעתי היום:

"מלחמה לא שופטים לפי השעות הקשות ולפי השעות הטובות מלחמה שופטים לפי התוצאות" אני יכול לשחק כדוררגל 90 דקות גרוע ובדקה ה90 להכניס גול ולנצח את המשחק.

"במלחמה יש אנשים וכשיש אנשים יש טעויות" ככה זה אנחנו לא ואין פה מחשבון שעושה 1+1 =נצחון. צריך להבין שמלחמה זה שני צדדים אז אנחנו מתכננים להיכנס והם מתכננים לספוג ואנחנו מתכננים ככה וככה והם ככה וככה ולא יודעים מה כל אחד מתכנן.

צריך להבין שזאת מלחמה והם נלחמים בשיטת גרליה וככה גם אנחנו ומי שילחם יותר טוב ינצח במיוחד שלנו יש מסוקים וטנקים, תבינו ירו על החיילים שם טילים נגד טנקים ירו עליהם בזוקות מה לא ירו עליהם. אתם צריכים להפסיק לספור את הנפגעים וההרוגים יותר חשוב לספור את ההצלחות שבנתיים המספרים אצלנו יותר גדולים בהצלחות וזה מה שחשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לירן אנחנו לא כיבנדו תחילים ?

אני מחר הולך לשלוח כמה שי לחייל ולנסות לעזור במה שאני יכול

אני מכבד אותם אבל אני לא מכבד תממשלה הדפוקה שלנו שפה חיי אדם (חיילים ואזחרים) בהפקר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בששת הימים נהרגו לנו כ-800 חיילים לעומת כ-40,000 שהרגנו. יחס של 1:50, וזה מול שלוש צבאות בו זמנית (היית מצפה שיהיה לנו חיסרון יחסי כי הצבא שלנו היה צריך להתפצל לשלוש בעוד שהצבאות הסורי, המצרי והירדני עמדו מולנו במלוא עוצמתם).

במלחמת יום הכיפורים לנו היו כ-2,300 הרוגים מול כ-15,000 של האוייבים, יחס הרבה פחות טוב של 1:7 לטובתנו. וזה עוד בא לנו בהפתעה מוחלטת.

אפשר ללמוד מזה שבמלחמה מול צבאות מסודרים אין לנו בעיה. ומול חיזבאללה אין סיכון קיומי קולקטיבי, כי הם לא יכולים לכבוש חלקים בארץ, בשל העובדה שהם לא או מדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר מאורגן נגד לא מאורגן?!?!?!

אנחנו באים עם טנקים מסוקים ומטוסים ואמצעים הרבה יותר טובים ממה שיש לחיזבאלה.

ביינתיים היחס בכלל לא דומה למה שהיה במלחמות בעבר...

אני לא מאשים את החיילים הרגילים אלא את המפקדיםםם

המפקדים של היום פשוט לא טובים לפי דעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע מול סדיר אתה רואה חיילים של האויב אתה יורה ומפקק להם תחת

מול ארגון טרור אתה רואה משגר קטיושות וליד בנין מגורים אתה לא יכול לירות ולהרוג אותם מחשש לפגוע באזרחים

יש מבין@#$L:@#$234

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן כמה אתה SHLOOSH?

אתה לא איש ויש אנשים שמבינים "קצת" יותר ממך.תנסה להיות בגישה שצה"ל עושה את המירב ומשתדל ככל שניתן לצמצם פגיעה בחייליו.

אל תחייה בגישה שצה"ל פועל דפוק וסתם נהרגים חיילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...