מחפש חבילת אינטרנט (ספק+תשתית) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש חבילת אינטרנט (ספק+תשתית)

IG

Recommended Posts

אני נוב מוחלט בכול מה שקשור לחיבור לאינטרנט, לכן כל הסבר

דבר ראשון, אני צריך לדעת מה אני צריך כדי לחבר מחשב (אחד) לאינטרנט מהיר- מאפס (יש כרטיס על הלוח M...)

דבר שני, אני רוצה לדעת איזה חברות מספקות מה, ומה יותר מומלץ (לא חברות- המוצרים)

ואני מבקש- תשובות רק מאנשים מעל גיל 17 כל מי שמרגיש צורך עז להעיר הערה או לשאול שאלה שלא תעזור לתשובה טובה יותר לשאלות של הת'ראד- לפרטי

ולמנהלים, למחוק כל הודעה שמכילה רצף של יותר מ-3 "ח"

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK, ומה התפקיד של הספק\ תשתית?

תשתית זה החיבור הפיסי (קבלים...) והספק הוא זה שמאפשר לי גישה לסרבר שממנו אני גולש לאתרים השונים?

איזה עוד ספקים יש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה מעל 17 אבל אני אענה לך.

יש לך את ברק שבינתיים אין לי בעיות איתה (יש לי עם הוט אבל זה סיפור אחר), יש לך את בינלאומי (נראה לי זה 012) שהם גם די טובים אבל בזמן האחרון יש להם כמה בעיות..

-----

תשתית זה או כבלים.. כלומר כמו שאמרת יציאה מהמחשב וכו'..

וספק זה ארגון שמספק לך יציאה "לעולם האינטרנט", בדיוק כמו שאמרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשתית זה בדיוק כפי שמשתמע מהמילה,החיבור הפיזי.

ספק זה מה שאמרת.

יש גם את ברק,הם די סבבה הייתי מחובר אליהם כמעט שנה.יש גם את זהב,נטוויז'ן, בינלאומי.תתקשר לכמה חברות ותעשה השוואת מחירים ותתחבר למה שהכי מתאים לך,אבל שים לב שכולם יבקשו ממך להתחייב בשביל לקבל "מבצע".מומלץ גם לשאול לכמה המחיר יעלה בתום המבצע משום שהחברות לא מעדכנות אותך שפתאום אתה משלם סכום אחר,זה אתה צריך להודיע להם כשנגמר המבצע ואתה רוצה עידכון מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה מעל 17 אבל אני אענה לך.

יש לך את ברק שבינתיים אין לי בעיות איתה (יש לי עם הוט אבל זה סיפור אחר), יש לך את בינלאומי (נראה לי זה 012) שהם גם די טובים אבל בזמן האחרון יש להם כמה בעיות..

-----

תשתית זה או כבלים.. כלומר כמו שאמרת יציאה מהמחשב וכו'..

וספק זה ארגון שמספק לך יציאה "לעולם האינטרנט", בדיוק כמו שאמרת.

ת'אמת זה הייה 18 בהתחלה... לילדים מתחת לגיל הזה יש נטייה (לרוב) לגרור דיונים לכיוונים לא קשורים, ואני הייתי צריך תשובה :)

תשתית זה בדיוק כפי שמשתמע מהמילה,החיבור הפיזי.

ספק זה מה שאמרת.

יש גם את ברק,הם די סבבה הייתי מחובר אליהם כמעט שנה.יש גם את זהב,נטוויז'ן, בינלאומי.תתקשר לכמה חברות ותעשה השוואת מחירים ותתחבר למה שהכי מתאים לך,אבל שים לב שכולם יבקשו ממך להתחייב בשביל לקבל "מבצע".מומלץ גם לשאול לכמה המחיר יעלה בתום המבצע משום שהחברות לא מעדכנות אותך שפתאום אתה משלם סכום אחר,זה אתה צריך להודיע להם כשנגמר המבצע ואתה רוצה עידכון מחיר.

זה בדיוק מה שהתכוונתי לעשות :)

פשוט אני רוצה להיות מוכן לכול מה שאנשי המכירות יזרקו עלי... אני עושה שיעורי בית ;)

עד שאלה: יש איזה מכשירים שאני צריך? ראוטר (מה זה בדיוק :-\) או משהו אחר?

ומה ההבדל בין החברות השונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה ההבדל? :-[

ומה עם המהירויות גלישה? אני גולש ברשת של האוניברסיטה, ואני שומע אנשים אומרים שפה האינטרנט טס יחסית ל1.5MB שיש להם בבית... יש הבדל גדול בין המהירויות של 2.5~1.5 או שלקחת את הזול מבינייהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה די תלוי אם אתה רוצה איטרנט להורדות או סתם למשחקי רשת כי אין טעם לבזבז הרבה כסף אם השימוש שלך זה משחקי רשת

בעיקרון ראיתי באתר של הוט לא מזמן חבילה של 3 מגה הורדה ו150 העלאה ב120 שקל שלפי דעתי זה ממש מחיר טוב (תשתית-כבלים ,ספק-אתה בוחר איזה שאתה רוצה אני ממליץ בינלאומי)

זה להורדות עכשיו למשחקים מה שחשוב זה בעיקרון המהירות העלאה שלך

וראיתי חבילה בכבלים של 1.5 מגה הורדה ו0.5 מגה העלאה זה ממש טוב בקשר למחיר אני לא ממש זוכר תצתרך לברר

בעיקרון אני ממליץ לך על ספק בינלאומי בקשר לתשתית זה כבר תלוי מה אתה רוצה ADSL(בזק) או כבלים(הוט)

עריכה:

אתה לא צריך ראוטר זה מיועד לפיצול האינטרנט ליותר ממחשב אחד...

ואתה לא צריך שום דבר אחר הכל הם יביאו לך

ההבדל בין הספקיות השונות זה רוחב הפס (או משהו כזה) שיש להם, מה הכוונה..

כל חברה יש לך רוחב פס מסויים שהיא נותנת ללקוחות שלה חלק מהספקיות אין להם רוחב פס גדול אז ברגע של עומס(הרבה משתמשים מחובר) נוצר מצב של האטה באינטרנט בגלל זה אני המלצתי לך על בינלאומי יש להם את רוחב הפס הגדול ביותר (אבל גם מספר הלקוחות הגדול ביותר....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה ההבדל? :-[

ומה עם המהירויות גלישה? אני גולש ברשת של האוניברסיטה, ואני שומע אנשים אומרים שפה האינטרנט טס יחסית ל1.5MB שיש להם בבית... יש הבדל גדול בין המהירויות של 2.5~1.5 או שלקחת את הזול מבינייהם?

תראה, אני הייתי בבן גוריון ואני יכול להגיד לך שה1.5MB שלי יותר מהיר (אולי אצל החברים שלך יש ספייוורים או :cool2: )

לך על 1.5 ואם אתה רוצה את הטוב יותר אז לך על הטוב יותר במהירות העלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון אני ממליץ לך על ספק בינלאומי בקשר לתשתית זה כבר תלוי מה אתה רוצה ADSL(בזק) או כבלים(הוט)

מה ההבדל בין להוט, ומה עדיף? (מצתער, אבל אני באמת לא מבין בזה שום דבר...)

ואני רוצה גם למשחקים וגם להורדות... ההבדל בין 3M הורדה ל1.5 הוא גדול מספיק כדי להקריב כמה MB מההעלאה ואת התשלום הנוסף?

תראה, אני הייתי בבן גוריון ואני יכול להגיד לך שה1.5MB שלי יותר מהיר (אולי אצל החברים שלך יש ספייוורים או :cool2: )

לך על 1.5 ואם אתה רוצה את הטוב יותר אז לך על הטוב יותר במהירות העלאה.

אני מדבר על המעונות... פה יש יותר מהיר ממה שיש בחדרי המחשבים באוניברסיטה... באוניברסיטה האחראי אנס את המחשבים עם כל כך הרבה זבל שהם בקושי עובדים... באוניברסיטה המחשבים זה P4 3.0+ 512MB, והם מריצים WORD פי 10 יותר לאט מהP-M 1.5GHZ שלי.... (אותו ...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההבדל בין להוט, ומה עדיף? (מצתער, אבל אני באמת לא מבין בזה שום דבר...)

ואני רוצה גם למשחקים וגם להורדות... ההבדל בין 3M הורדה ל1.5 הוא גדול מספיק כדי להקריב כמה MB מההעלאה ואת התשלום הנוסף?

בזק זה טכנולוגית ADSL והוט זה דרך הכבלים

בעיקרון אני ממליץ לך על הכבלים(למרות שהבנתי שאצלהם יש מדי פעם בעיות)

ההבדל במהירות הורדה הוא בדיוק כמו שזה נראה אם בא לך להוריד בחצי מהזמן שיקח לך ב1.5 מגה (בוא נגיד 700 מגה(דיסק) בשעה לעומת חצי שעה)

בקשר להעלאה בארץ גם עם 150 לא תיהיה לך בעיה לשחק בכיף בקשר לשרתים מחול ה500 העלאה יעזור לך (ברור שלא יהיה לך פינגים כמו בארץ אבל עדין...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...