2 שאלות על שדרוג גרסא לסלולרי וBLUETOOTH(אחת על כל נושא) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 שאלות על שדרוג גרסא לסלולרי וBLUETOOTH(אחת על כל נושא)

silky

Recommended Posts

1: האם אפשר לשדרג/לעדכן את הגרסה של הפלפון(שלי הוא NOKIA 6310I) ככה שהוא לא יראה רק את ה 10 שיחות האחרונות שלא נענו/נכנסות/יוצאות אלא להגביל את זה ל -1000 או משהו גדול יותר?

2: בפלפון שלי יש , האם אפשר לשלוח SMS דרך ה איכשהו?

בברכה לעונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אתה לא יכול לעשות למכשיר עידכון גירסא בצורה כזואתי

אתה מדבר על לעשות flash למכשיר ואתה חייב צורב בשביל זה

יש כמה סוגים של מכשירים כאלה כמו twister ויש נראה לי גם את ה jaf

וכך בחשבון שהמכשיר ממש אבל ממש לא זול !!! :lol:

ובקשר למונה של השיחות לא יודע עם זה אפשרי מה שאני מציע זה לקפוץ לכול חנות מעבדה פרטית שעוסקת בתיקונים של

מכשירים סלולאריים ולשאול בכמה הוא יעשה לך עידכון גירסא של המכשיר אתה יכול אפילו להתקשר ולהגיד לו את הגירסא

של הסלולארי שלך את אגירסא שלך אתה בודק ככה

אתה לוקח את המכשיר ביד ומקליד ( כוכבית סולמית 0000 סולמית )

אתה תראה

דבר כזה

v 06.01

18-03-05

RH-19

( c )

עכשיו איפה שרשום לך הV

זה מספר הגירסא שיש לך עכשיו במכשיר

איפה שרשום התאריך זה התאריך ההפקה שלה "זה לא צריך לעניין את בעל החנות אבל שיהיה "

איפה שרשום לך הRH-19

זה הדגם האירופאי של המכשיר וזהו ... הIME של המכשיר גם "לא צריך לעניין אותו גם עם המכשיר גנוב " אתה יכול לצרוב לו גירסא "

אתה יכול לעשות גם משהו אחר בעזרת המכשיר שהזכרתי למעלה ששמו jaf אבל אני לא יספר את זה בפורום כזה לא חוקי ו גובל במעצר !!:nono:

"הגירס שננתי לך זה גירסא של מכשיר מדגם 3100 "

הגירסא שלך לא צריכה להיות שונה בהרבה נתתי לך פשוט תמצית של איך לפענחת את המידע וגם מה להגיד לבעל העסק

או שפשוט קפוץ לסלקום או אורנג הכוונה למפעילה שאתה מנוי אצלה עם יש לך ביטוח תיקונים או כול דבר שקשור לביטוח המכשיר

ותעשה אצלם צריבה לגירסא

חדשה יותר זה צריך להיות "בחינם " על תתפוס אותי במילה פשוט בדוק את זה איתם :nixweiss:

מה שאני יכול להגיד לך גם עם אתה תעשה עידכון גירסא אצל מעבדת תיקונים אחרת ולא בחברה עם לא יכולים לעשות נגד זה כלום

כי היא אפשר לגלות את זה בשום דרך

המכשיר פשוט יראה לך ישיש לך גירסא מעודכנת :xyxthumbs:

כי את הגירסאות עם מורידים ולא כותבים אותם לבד טוב אז גיליתי לך סוד מקצועי קטן

העידכון הזה לא צריך לעלות לך יותר מה 50 או 100 שח

תלוי מי ואיך לוקח על זה עם יגידו לך יותר על תסכים כי יותר מזה זואת פשוט שחיטה

זה סיפור של 10-20 דקות לצרוב לך תוכנה חדשה

עם תצתרך עזרה תגיד ואני ינסה לעזור לך

בהצלחה

תעדכן ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול לשלוח SMS דרך בלוטות'. יכול להיות אתה יכול להעביר הודעות ממכשיר למכשיר שקרובים..

לא חשבתי לשלוח הודעה דרך ה לאילת. מן הסתם לאנשים בטווח של .

שמתי לב שאני יושב בשיעורים ובודק למי יש אני מוצא איזה 5-6 מכשירים. אז למה לשלם עשרות אגורות להודעה שאפשר בחינם? או שלא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתקים, השיטה שישנה והטובה. :silly:

וניראה לי םשוט אתה יכול לכתוב הודעה שאתה רוצה לשלוח ואז לשמור אותה ולהעביר. כי בתור שליחהל א ניראה לי שיצא משהו.

שמעתי שזה אפשרי ביותר חחחח

ולפעמים יש גם קטעים מצחיקים בזה !!!

למשל אתה שלוח למשהי שיושב בכיתה אני יפתח לך את ה"תחת שלך " והיא כזואתי לא מבינה מי שלח לה את זה ומתחילה לפנטז על הפתיחה חחח

סתם זה היה בהומור לא להתייחס

אז כן אפשרי לשלוח הודעות דרך הBT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...