MousePad - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MousePad

roei_b

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לעע.. זה ממש שטויות.. מקסימום קח סתם חתיכה ותנסה עליה...

קח נייר שיוף 100 בערך.. ופשוט תתחיל לשייף את הפרספקס שיוף עדין..

אם תרצה ליצור קווים ישרים כמו אצלו, תדביק מסקנטייפ על הקווים שאתה רוצה שישארו חלקים ותשתדל לא לגרד אותו יותר מידיי בשיוף..

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך עכבר יקר, לא הייתי מסתמך על זה...

שמע.. לאחותי במחשב יש פד לעכבר מהמבריקים האלה... הפשוטים עם פרסומים של חברות..

אבל כניראה הברק שלו היה מחזיר את האור לעכבר והיה משגע אתו מידיי פעם.. אצלי היה פד כזה וגם שיגע אותי.. אבל אני העפתי אותו מהר והיא לעומת זאת המשיכה להשתמש בו... אחרי תקופה העכבר כבר התחיל לתפוס את ההפרעות האלו בתדירות גדולה יותר והיום בצהריים הוא שווק חיים...

שמע.. אמנם תקופה של כמה חודשים הוא סחב עם הפד הזה עד לתוצאה הזאת, ואני לא מבטיח שדווקא זה מה שהרג אותו, אבל לדעתי, זה עלול להזיק לעכבר כשהמשטח מחזיר אליו את האור ועלול לפגום באיכות ואמינות העכבר בטווח הרחוק...

תעשה את השיקולים שלך.. בהצלחה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים באמצע גם פרספקס... ופשוט קח נייר שיוף ותתחיל לשייף. זה יראה ממש ממש טוב. ולא צריך לדעת כלום בשביל זה. כי ככה פשוט האור שיוצא מהלד בעכבר עובר דרך הפרספקס ולא חוזר לחיישן בעכבר.

חוץ מזה

או שתשתמש בעכבר גולה ישן או בעכבר ... האופטי לא יעבוד טוב על פרספקס...

למה מה זה עכבר לייזר?! גם אופטי. הוא עובד על א-ו-פ-ט-י-ק-ה! קבל זאת כביקורת בונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים באמצע גם פרספקס... ופשוט קח נייר שיוף ותתחיל לשייף. זה יראה ממש ממש טוב. ולא צריך לדעת כלום בשביל זה. כי ככה פשוט האור שיוצא מהלד בעכבר עובר דרך הפרספקס ולא חוזר לחיישן בעכבר.

חוץ מזה למה מה זה עכבר לייזר?! גם אופטי. הוא עובד על א-ו-פ-ט-י-ק-ה! קבל זאת כביקורת בונה.

אתה צוחק?

קח עכבר אופטי ותנסה לעבוד איתו על משטח פרספקס או זכוכית? הוא יזוז? אולי טיפה..

קח משטח לעכבר עם ציפוי פלסטיק מאלו עם הברק ותנסה לעבוד עם עכבר אופטי.. אתה לא תרגיש ישר, אבל אם תעבוד על המחשב כמה שעות, אתה בהחלט תשים לב לקפיצות לא רצויות של העכבר ותופעות כאלה.

עכברי הלייזר מתהדרים בין היתר גם ביכולת לעבוד על משטחי זכוכית ופרספקס, וזה כ"שיפור" מעל העכברים האופטיים הנפוצים יותר כיום (למרות שגם חלק מעכברי הלייזר לא עובדים משהו משהו על זכוכית ופרספקס..).

הייתי מציע לך לבדוק קודם ולבסס את הדעה שלך לפני שאתה מתקן אותי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא לשים באמצע פרספקס? זה הכי טוב שיש.

לא יצא לי להשתמש בלייזר. אבל הם עובדים על אותו עקרון של אור. יכול להיות שהזווית הקריטית של הלייזר הרבה יותר רחבה. ובכל מקרה אני חושב שישייף.

וגם אין לו טעם לקנות עכבר רק בשביל משטח שהוא בנה.

עריכה: תפרק מאווררים קטנים של כ.מסך ושל צ'יפסטים ישנים מלוחות ישנים. זה יוצא 40 מ"מ. לי יש 3 כאלה רק אני לא יודע איפה. אם אתה לא מוצא ואתה גר באזור ב"ש תודיע. אני אביא לך. :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל MOD-X מאיפה המחירים?

המחירים הם מידע עצמי שלי אני מכיר הרבה חנויות ומחירים ואלה מחירי ממוצ

1. מאיפה קונים מאוורר 5X5X1 עד 15 ש"ח

2. אני ישים כשכבת אמצע עץ... זה טוב?

1. מאוור 5 ס"מ תנסה להשיג בחנויות משחבים ומעבדות מחשבים שעוסקים בתיקוניים אני קונה אותם 2 ב 10 ש"ח במקום שמביאים אליו את כל זבל המתכות והאלקטרוניקה של אזור הצפון...שם זה הכי זול או שתבדוק בחשבים ישנים כמו 2 וכאלה תוכל למצוא על הקרור מעבד מאוורר 5ס"מ ..

2.שכבת עץ זה יכול להיות נחמד אבל אז לא יראו את האפקט תאורה של הלדים תעשה כמו בקישור שנתת עם עוד שכבת פרספקס אמצעית וכמו שאמרו לך קח נייר זכוכית ותתחיל לשייף עד שתקבל פרספקס שהעכבר יוכל לקרוא עליו . בכל זאת אם אתה רוצה עץ אז פשוט תמצא חתיכת עץ בגודל הרצוי תשייף אותה ותחתוך אותה איך שאתה רוצה ופשוט תמקם אותה שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים הם מידע עצמי שלי אני מכיר הרבה חנויות ומחירים ואלה מחירי ממוצ

1. מאוור 5 ס"מ תנסה להשיג בחנויות משחבים ומעבדות מחשבים שעוסקים בתיקוניים אני קונה אותם 2 ב 10 ש"ח במקום שמביאים אליו את כל זבל המתכות והאלקטרוניקה של אזור הצפון...שם זה הכי זול או שתבדוק בחשבים ישנים כמו 2 וכאלה תוכל למצוא על הקרור מעבד מאוורר 5ס"מ ..

מאיפה אתה קונה מאוררים 2 ב-10 ש"ח???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...