הו הא הפגנה! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הו הא הפגנה!

Judas Iscariot

Recommended Posts

שלומות אנשים,

כאשר אנטי ציונים למיניהם מפגינים נגד החיילים ששומרים עליהם ועלינו,

כאשר חיזבאללה מפציץ והורג אזרחים,

הגיע הזמן להפגנה משלנו!

נמאס לי לראות שבכל מלחמה(או בלשון של אנשים שעדיין לא מבינים שזו מלחמה - "קונפליקט","מאורע" וכו'), רק האנטי ציונים מפגינים בזכות האויב.

האם אין איזה שהוא אירגון ציוני כדוגמאת הסוכנות היהודית או משהו בסגנון שיכול לארגן הפגנה גדולה באמת לאור תמיכה בצה"ל ובחייליו?

הגיע הזמן להגיד ולהראות - אנחנו איתנים, אנחנו ציונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאדם אחד אין יכולת לוגיסטית שיש לאירגונים גדולים, ובעזרת השם יש הרבה אירגונים ציונים בארץ.

חוץ מזה שצריך היתר להפגין מן המשטרה, תיכנון מקום ומסלול, הזמנת נואמים וכד'..

זה לא פשוט לבוא עם שלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה לא רציני. אם באמת תכתוב כאן, בהייד פארק, בפורומים שונים בתפוז, בפורומים ב-MSN ובטוקבקים ב-NRG,YNET,WALLA ונענע, והתגובות שלך ייחשפו נגיד ל-30,000, ונגיד שרק 1% באמת יגיעו, זאת תהיה הפגנה חביבה, כזאת שיכתבו עליה בתקשורת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא כן

לדעתי אם זה יגיע למימדים המשטרה לא תתעסק,בייחוד כי לדכא את ההפגנה יפגע "במורל הלאומי" לדעתי לפחות

לדעתך, אבל כל הפגנה צריכה אישור משטרתי.

אפשר אולי לארגן מוב שכזה....

אז אתה לא רציני. אם באמת תכתוב כאן, בהייד פארק, בפורומים שונים בתפוז, בפורומים ב-MSN ובטוקבקים ב-NRG,YNET,WALLA ונענע, והתגובות שלך ייחשפו נגיד ל-30,000, ונגיד שרק 1% באמת יגיעו, זאת תהיה הפגנה חביבה, כזאת שיכתבו עליה בתקשורת.

לא אמרתי שאני רציני בקשר לאירגון הפגנה, אני פשוט שואל - למה אין כזו? למה אף אירגון/מפלגה לא לוקח על עצמו לארגן הפגנה שכזו בעוד שאירגונים אנטי ציונים עושים אחת ממש ממש מהר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שאני רציני בקשר לאירגון הפגנה, אני פשוט שואל - למה אין כזו? למה אף אירגון/מפלגה לא לוקח על עצמו לארגן הפגנה שכזו בעוד שאירגונים אנטי ציונים עושים אחת ממש ממש מהר?

כאשר הדעה שלך מייצגת את הרוב לא צריך לצאת להפגין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש עכשיו בלוס אנג'לס יש הפגנה של 10,000 איש בעד , שמעתי ברשת ב' ב"קשר הישראלי" מישראלית שגרה שם וסיפרה על זה. היום הייתה הפגנה בלונדון. בארץ הייתה הפגנה נגד המלחמה. הפגנות עושים במקום בו הדעה שלך היא לא הדעה הרווחת, אם הפגנה לא מעוררת פרובקציה במקום בו היא נערכת, מה הטעם שלה? וההפגנה בעד השלום ב-1995 הייתה תמיכה בהסכמי השלום של אוסלו. אז, וכשיו אף יותר, יש הרבה אנשים שמדברים נגד הסכמי השלום האלו ("פושעי אוסלו לדין", "אין שלום עם ערבים", "אל תתנו להם רובים" וכו'..), יותר מחצי מהאוכלוסיה אולי הייתה נגד ההסכמים האלו בזמן ההפגנה. עכשיו אני לא חושב שאפילו 10% מהעם נגד הלחימה בצפון. הייתי אומר 1%, אבל יש הרבה ערבים ישראליים פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...