פלאפון חדש רוצה הילד. - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פלאפון חדש רוצה הילד.

kinggil

Recommended Posts

המחיר של הK800 בחנויות עומד כיום על3350 לדעתי מחיר התחלתי די טוב.

Logic- תיקון קטן... אור'נג הולכת לשווק בקרוב כחמישה מכשירים.

K800

K610

K510

ועוד שתיים לא ידועים (רוב הסיכויים שאחד מהם הינו M600)

[קרדיט לאתר פוקט]

תודה (גם על העזרה בפרטי ;D) 3350 זה מחיר קצת גבוהה בשביל פלאפון שאין לי שום צורך בו :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני גם חושב שK800 יקר מידי, אבל בתור מחיר התחלתי זה די סביר... שהW900 הגיע לארץ הוא עלה בסביבות ה4000 שזה מחיר גבוה במיוחד!

אם לK800 היה מצלמת יותר איכותי, הוא היה הפלאפון המושלם... חבל שSE לא השקיעו בו טיפה יותר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם הממשק שלו סובל קשות [מהסיבה הפשוטה שהוא ממשק שנעשה ע"י מוטורלה]

ממשק הP2K של הוא מצויין

אולי לא טוב כמו הממשק של הסוני אבל הרבה יותר טוב ממשקים של חברות אחרות כמו וסמסונג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שיש לו את הסוני t610 אין אבל אין!!! על התפריט של סוני אריקסון

אבל מישהו יכול להסביר לי למה כל הפלפאונים נגני אם פי לא מגיעים עם חיבור נורמלי לאוזניות? להשתמש במתאם זה ממש לא נח מה שהוא גם לא החיבור הכי איכותי (בריצה מתנתק המון) ולא כולם אוהבים אזניות שנכנסות לאוזניים יש אנשים שמעדיפים headpones ולא earphones

אני פשוט לא רואה בעיה להוסיף חיבור פשוט של אם למישהו יש הסבר אשמח לשמוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זאת באמת הסיבה אז זה מעצבן בטירוף זאת בדיוק הסיבה שאני לא קונה אייפוד וגם סיבה מספיק טובה לא לקנות מכשיר כזה

אם היו עושים חיבור מיוחד אבל שמחזיק אז עוד מילא

אבל החיבור הזה פשוט לא מחזיק בריצה ומתנתק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתכם אבל אני חושב שהממשק של מוטולה הוא בלתי נסבל. זה היה ככה מאז ומעולם :kopfpatsch: יש להם את הפלאפון הזה ה-E1000, יש לו את הממשק הכי גרוע שריאתי. אני לא יודע אם שיפרו אותו מאז אבל זה היה ממש מעצבן להשמש בו.

עוד דוגמא לממשק גרוע (או יותר נכון גרוע עם ממשק גרוע) הוא הפלאפון של . אני לא זוכר את הדגם אבל הוא היה שמן כזה והיה הפלאפון דור שלישי הראשון בארץ עד כמה שאני זוכר. אם לא היית סוגר חלון שהיית פותח ואז פותח עוד משהו בסוף זה היה ניתקע :s07: היה לי אותו לזמן קצר אבל גם זה היה מעצבן.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתכם אבל אני חושב שהממשק של מוטולה הוא בלתי נסבל. זה היה ככה מאז ומעולם :kopfpatsch: יש להם את הפלאפון הזה ה-E1000, יש לו את הממשק הכי גרוע שריאתי. אני לא יודע אם שיפרו אותו מאז אבל זה היה ממש מעצבן להשמש בו.

עוד דוגמא לממשק גרוע (או יותר נכון גרוע עם ממשק גרוע) הוא הפלאפון של . אני לא זוכר את הדגם אבל הוא היה שמן כזה והיה הפלאפון דור שלישי הראשון בארץ עד כמה שאני זוכר. אם לא היית סוגר חלון שהיית פותח ואז פותח עוד משהו בסוף זה היה ניתקע :s07: היה לי אותו לזמן קצר אבל גם זה היה מעצבן.

:xyxthumbs:

עם המוטורלה אני מסכים,עם הנוקיה אני ממש לא מסכים.

זה לא "ממשק של נוקיה" מה שראית...על המכשיר שהשתמשת היתה מותקנת שקוראים לה SYMIBAN...זוהי כללית [בדומה לווינדוס במחשבים] שמותקנת על מכשירי עם מעבד חזק.

זוהי מערכת ההפעלה הכי טובה שקיימת לפלאפונים היום בכלל שהיא פתוחה...מה שמאפשר פתיחות מוחלטת בעיצוב הוויזואלי של המכשיר,בהתקנת תוכנות ויישומים,וניהול מידע.

המערכת הזו כלכך מוצלחת שאפשר אפילו להפעיל משחקים ישנים שפעלו על עליה...ככה למשל הרבה אנשים העבירו את DOOM1 המלא למכשיר....

הסיבה היחידה שחשבת שהיא גרועה היא שהמערכת הפעלה,בדומה לכל מערכת הפעלה פתוחה,משאירה יישומים שלא סגרת פתוחים...המעבד של הפלאפון מספיק חזק כדי להחזיק כמה יישומים פתוחים בו-זמנית,ומן הסתם שהוא יתקע אם לא תסגור אותם [בדומה למחשב-הרי בסוף שימוש אתה תמיד או כמעט תמיד סוגר יישום,לא?]

גם אריקסון מתכוונים לעבור במוקדם או במאוחר למערכת הפעלה סימיבאן....הם כבר הוציאו מכשיר פלאפון PDA עם מערכת ההפעלה הזו ואני יודע לבטח שזה לא ייגמר פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...