פלאפון חדש רוצה הילד. - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פלאפון חדש רוצה הילד.

kinggil

Recommended Posts

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תודה חברים, אני רוצה להעביר לו מהמחשב אבל אין לי את התוכנה של הפלאפון ):, יש לי כבל

אגב קיבלתי חודש חינם גלישה באינטרנט, עכשיו רציתי לדעת האם זה כולל הורדת דברים?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להוריד בחינם רק דברים שאתה העלת לאינטרנט/אתרים שמציעים את התוכן בחינם. אתה לא יכול להוריד בחינם ממקומות שמבקשים תשלום על הורדה.

אם הטלפון שלך תומך בWAP ואתה רוצה להוריד אליו אישזהו קובץ MID (או משהו קטן אחר) תגיד לי, אני יכול להעלות לך אותו. קבצי שוקלים יותר מידי, ולכן לא אוכל להעלות לך(מה גם שהספק שאני מאכסן אצלו לא נותן לי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח כן... באמת הגזמתם...

ו- logic ו- install תאמינו לי שהתנסתי במכשיר, אני לא הייתי אומר סתם שהוא לא נוח וכל זה...

וחוץ מזה הרמקולים של המכשיר כל כך גרועים וחלשים ושבקושי שומעים אותם...

ובתור אחד שיש לו פלאפון עם מעולה! (motorola e398) אני בחיים לא שומע עם אוזניות כי כשאתה עם חברים או משהו אתה תשמע ברמקולים ולא באוזניות.

והרמקולים של הe398 הם הכי טובים שקיימים בטלפונים...

ואם מצלמה זה מה שאתה צריך, לך תקנה מצלמה נורמלית ולא פלאפון שיכול לצלם באיכות טובה כדי שתוכל להתלהב ממנו...

ולגבי היכולות מולטימדיה זה בולשיט! הe1000 של חבר שלי הריץ סרט וידיאו אחד חלק אחושרמוטה על 25 fps וכשהוא העביר את זה לw800 של חבר שלנו זה קירטע אצלו כמו לא יודע מה... אז אל תזיינו לי את השכל...

התנסיתי גם בK700I גם בW800I גם בE398 וגם בE1000 ואני מכיר את כל ה-4 היטב.

הE398 הוא מכשיר נחמד,אבל אפשר להשוות אותו רק לK700I שהוא מכשיר פרימיטיבי כמוהו מבחינה טכנולוגית...זה מכשיר ישן וסביר מינוס מינוס...ושלא נציין את העובדה שפעמיים הג'ויסטיק שלו התקלקל והפסיק להגיב ואת התמיכה המחורבנת ביישומי ג'אווה....הרמקולים שלו באמת נחמדים-אבל לעזאזל,מי שומע ברמקולים של פלאפון?זה מגוכח...נגן הוא נגן לכל דבר,ובטח ובטח שלא בשביל להשמיע לחברים דרך אומלל [כן,גם הE398 הוא לא כזה מדהים...אם כי חזק מהאחרים בגלל שיש לו 2 סטריאופונים בניגוד לרמקול האחד של הW800 והK700]

הE1000 הוא בכלל מכשיר חרא בצורה שלא תאמן....אז בכלל לא נתייחס אליו...

ושני המכשירים האלה לא מגיעים אפילו לקצה השערה הכי תחתונה של הביצה השמאלית של הW800.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[כן,גם הE398 הוא לא כזה מדהים...אם כי חזק מהאחרים בגלל שיש לו 2 סטריאופונים בניגוד לרמקול האחד של הW800 והK700]

ע"י פריצה קטנה לw800 ניתן לסדר שעוצמת הרמקול תיהיה הרבה יותר חזקה מהe398

אני מסכים איתך לגבי כל מה שציינת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הטמבל חושב שE398 יותר טוב מW800 :lol:

מי אמר שe398 יותר טוב מw800?

ו Install אמרתה שאחרי פריצה הרמקול של הw800 יותר חזקים מה e398 ?

אז דבר איתי אחרי שתשמע את הe398 שלי אחרי שהגברתי לו את הרמקולים...

ודיי עם הוויכוח המפגר הזה יאללה לדעכתכם w800 פלאפון מעולה... ולדעתי יש הרבה יותר מוצלחים דיי סוף סיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...