פלאפון חדש רוצה הילד. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פלאפון חדש רוצה הילד.

kinggil

Recommended Posts

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לקנות מספקית זה רעיון מאוד גרוע, עדיף לקנות מחניות , ויש מספיק חניות שיציעו את הW800 בחצי מהמחיר של ORANGE.

ובכמה החנויות ימכרו את הV3X?

ד.א. מצאתי אותו בונציה ב150 יורו, אבל היה יום ראשון והיה סגור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואייי זה מחרפן אותי! מה כולם מתלהבים מה w800 זה לא פלאפון!

זה שיודעת לחייג לאנשים!

הממשק שלו כל כך גרוע, אין בפלאפון הזה משהו מיוחד שאין לאחרים!

סתם מצלמה!

:lol: :lol: :lol: :lol:

בדיחה טובה... הממשק שלו כל כך גאוני ונוח!

זה שכולם רגילים לממשקים המשעממים של נוקיה, או לממשקים הגרועים של , לא הופך את הממשק שלו לגרוע.

ואין בו משהו מיוחד שאין לאחרים... טוב, ככה אתה חושב... תתעסק עם הפלאפון, תלמד לנצל את כל הפונקציות שלו... ואחר כך נדבר.

ועכשיו נחזור לנושא התראד; המלצה לפלאפון זול.

---

ובכמה החנויות ימכרו את הV3X?

הכי זול שאני ראיתי זה 1700

http://www.gsmpro.co.il/showphone.asp?model=mov1150

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואייי זה מחרפן אותי! מה כולם מתלהבים מה w800 זה לא פלאפון!

זה מצלמה שיודעת לחייג לאנשים!

הממשק שלו כל כך גרוע, אין בפלאפון הזה משהו מיוחד שאין לאחרים!

סתם מצלמה!

ממשק גרוע?בחיי שאתה אידיוט

מעבר לזה שיש למכשיר מצלמת 2 מגה פיקסל+2 נורות לד לפלאש+עדשת אוטופוקוס ומקרו

המכשיר נהנה מהממשק הכי טוב שקיים בשוק כרגע...ממשק גאוני ונוח בצורה שלא תאמן

ואם זה לא מספיק לך,המכשיר הוא ממותג WALKMAN של סוני,ככה שאתה מקבל גם את תוכנת נגן הMP3 הכי טובה בשוק הסלולארי...ואם זה עדיין לא מספיק לך-המכשיר מגיע עם 512MB ואפשרות להרחבה,איכות מטורפת,ואוזניות הSONY IN EAR המעולות.

אה,ושלא נשכח שזה אריקסון עם יכולות מולטימדיה חייתיות,והתמיכה הכי טובה ביישומי ג'אווה בשוק [המכשיר מריץ משחקים תלת מימדיים עם גראפיקה טובה בצורה אדירה]...וכל אלה במכשיר אחד קטן ששוקל פחות מ-100 גרם ועם עיצוב חייתי.

עריכה-ושכחתי לציין את התמיכה ברדיו,מצלמת הווידאו,קישורית הבלוטות' והאינפרא אדום,מקלט הקול,עורך התמונות והסאונד והווידאו המובנה שנמצא במכשיר [כולל יוצר צלצולים] ואת חיי הסוללה הארוכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים לקחו את זה קשה כאילו העליבו את המשפחה שלהם.

חחח כן... באמת הגזמתם...

ו- logic ו- install תאמינו לי שהתנסתי במכשיר, אני לא הייתי אומר סתם שהוא לא נוח וכל זה...

וחוץ מזה הרמקולים של המכשיר כל כך גרועים וחלשים ושבקושי שומעים אותם...

ובתור אחד שיש לו פלאפון עם מעולה! (motorola e398) אני בחיים לא שומע עם כי כשאתה עם חברים או משהו אתה תשמע ברמקולים ולא באוזניות.

והרמקולים של הe398 הם הכי טובים שקיימים בטלפונים...

ואם זה מה שאתה צריך, לך תקנה נורמלית ולא פלאפון שיכול לצלם באיכות טובה כדי שתוכל להתלהב ממנו...

ולגבי היכולות מולטימדיה זה בולשיט! הe1000 של חבר שלי הריץ סרט וידיאו אחד חלק אחושרמוטה על 25 fps וכשהוא העביר את זה לw800 של חבר שלנו זה קירטע אצלו כמו לא יודע מה... אז אל תזיינו לי את השכל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שהיה לי את הw800 היה לי e398, מבחינת רמקול, אתה צודק.. אבל מי בכלל משתמש ברמקול?! עם שומעים הרבה יותר טוב מהe398.

ובקשר לזה ששומעים חלש ברמקולים, אם שינוי קטן בהגדרות המכשיר שומעים יותר חזק מהe398... אבל שוב, מי שומע בכלל ברמקול?

הw800 תומך עד 15FPS, ככה, שאם אתה יודע לקודד כמו שצריך... אין שום בעיה במולטימדיה...

וגם ב15FPS רואים "חלק אחושרמוטה" , הכל תלוי באיך אתה מקודד את הסרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...