במקרה של איום ממשי על ישראל מה אתם מתכוונים לעשות? - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

במקרה של איום ממשי על ישראל מה אתם מתכוונים לעשות?

!_Evil_!

Recommended Posts

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אידיוט.

רמטכ"ל ארגון הטרור הישראלי הראשון, מזל"ט. בבקשה לך שים את היד בבלנדר ותלחץ על ON

נו? אז מה אתה מחכה? קפוץ על אוטובוס לבסיס הקרוב ויאללה צא ללבנון.

אידיוט מס' 2.

ומה הקשר קומוניסט? אתה יודע בכלל מה זה? לא. בבקשה קח את הכדורים שלך, אתה זקוק להם דחוף.

חחח פחדן !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח פחדן !!

דבר ראשון- מה הקשר פחדן? קוראים לזה "שפוי"

דבר שני- פחדן? בחרת בדיוק את האדם הלא נכון להגיד לו את זה.

בחיפה כבר הייתי. ביום של המטח הראשון (יום ראשון הקודם) רקטה נפלה 30 מטר מולי, ועוד לא מעט נפלו מסביב, חגיגה.

אני גר ברמת ישי, רקטות כבר נפלו באיזור. אני בורח לדרום? לא.

יש לי גם חברים בנשר, צמוד לחיפה, שם יש אזעקה כל 20 דקות, ורקטה נפלה כבר גם שם. נראה לך שאני לא הולך לבקר אותם בכל זאת? טעות.

הצינורות המעופפים של נסראללה אותי לא מפחידים, ואני מחכה ליום שאני אוכל להתגייס כבר לחיה"א ולעלות על איזה F-16 עם טיל חודר בונקרים נחמד, להפציץ או את הדוד נסראללה או את סבא בין לאדן.

אבל לפתוח במלחמת עולם שלישית? אתה פשוט מפגר. באנגלית קוראים לזה Retard, בעברית אין לזה מילה.

אתה כנראה לא מבין את הקונספט של "מלחמת עולם", זו מלחמה שאי אפשר להימנע בה מהרוגים. וכל פעם שהטכנולוגיה מתקדמת אחוזי ההרג לפגיעה נעשים גבוהים יותר. מדובר על מספר של כמה מליונים עד סוף המלחמה, במלחה"ע 2 אם אני לא טועה היו 11 מליון חיילים הרוגים בשדה הקרב, ועוד כמה עשרות מליונים פצועים, גם בעורף וגם בחזית.

מליונים מאלו שחזרו הביתה לקו בהלם קרב. באמצע שהם הלכו ברחוב חלקם פשוט נפלו והחלו לפרכס תוך כדי שהם צורחים צרחות צעקות מקפיאות דם. לא מחזה יפה.

אתה רוצה לראות את ככה? אם בכלל תישאר ישראל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח פחדן !!

אתה זה כמו החיילים שמקבלים הלם קרב לפני הקרב.....

דיבורים דיבורים ושמגיע תאכלס מתקפלים..

אני גר בקריות ונפל לי טיל 250 מטר מהבית...תאמין לי אין יותר מפחיד מזה...אני רוצה לראות שיפגע לך טיל ליד הבית וכל הבית שלך רסיסים ותדבר ככה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו אותו, הוא חושב שזה כמו משחק מחשב... שלוחצים על כפתור וזה יורה... ושנסראללה זה איזה בוס מSOF או משהו כזה...

אני למשל מכיר מישהו שרוצה להיות בקרבי רק כי הוא טוב בAA והוא משחק הרבה (מושפע)...

MIND5 אתה בטח לא שמעת צפירה בחיים שלך אז אתה לא איך זה... ואם אתה כזה סוס, אז בוא ותהרוג את נסראלל...

מה... לא יכול? אז למה לשאול: למה עדיין לא הורגים את הבן זונה הזה!!

אז מה שאני רוצה להגיד לך זה שאתה חי באשליות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה זה כמו החיילים שמקבלים הלם קרב לפני הקרב.....

דיבורים דיבורים ושמגיע תאכלס מתקפלים..

אני גר בקריות ונפל לי טיל 250 מטר מהבית...תאמין לי אין יותר מפחיד מזה...אני רוצה לראות שיפגע לך טיל ליד הבית וכל הבית שלך רסיסים ותדבר ככה..

אני לא בא לצאת גבר, אבל ליד הבית שלי נפלו כבר שניים במרחק קטן יותר מ-250 מטר. אם אתה זוכר בחדשות דיברו על הקטיושה שחדרה 2-3 קומות מהגג.. אני גר בניין אחד הלאה. אין ספק שזה מפחיד והרעש שזה יותר יכול לרתק אותך לכיסא, אבל זה ממש לא אומר שכל אחד ששומע את הרעש הזה מקבל הלם קרב... זה רק אמור להכניס בך מוטיבציה גדולה יותר להילחם, מוטיבציה שאצל רוב האנשים תתגבר על הפחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון- מה הקשר פחדן? קוראים לזה "שפוי"

דבר שני- פחדן? בחרת בדיוק את האדם הלא נכון להגיד לו את זה.

בחיפה כבר הייתי. ביום של המטח הראשון (יום ראשון הקודם) רקטה נפלה 30 מטר מולי, ועוד לא מעט נפלו מסביב, חגיגה.

אני גר ברמת ישי, רקטות כבר נפלו באיזור. אני בורח לדרום? לא.

יש לי גם חברים בנשר, צמוד לחיפה, שם יש אזעקה כל 20 דקות, ורקטה נפלה כבר גם שם. נראה לך שאני לא הולך לבקר אותם בכל זאת? טעות.

הצינורות המעופפים של נסראללה אותי לא מפחידים, ואני מחכה ליום שאני אוכל להתגייס כבר לחיה"א ולעלות על איזה F-16 עם טיל חודר בונקרים נחמד, להפציץ או את הדוד נסראללה או את סבא בין לאדן.

אבל לפתוח במלחמת עולם שלישית? אתה פשוט מפגר. באנגלית קוראים לזה Retard, בעברית אין לזה מילה.

אתה כנראה לא מבין את הקונספט של "מלחמת עולם", זו מלחמה שאי אפשר להימנע בה מהרוגים. וכל פעם שהטכנולוגיה מתקדמת אחוזי ההרג לפגיעה נעשים גבוהים יותר. מדובר על מספר של כמה מליונים עד סוף המלחמה, במלחה"ע 2 אם אני לא טועה היו 11 מליון חיילים הרוגים בשדה הקרב, ועוד כמה עשרות מליונים פצועים, גם בעורף וגם בחזית.

מליונים מאלו שחזרו הביתה לקו בהלם קרב. באמצע שהם הלכו ברחוב חלקם פשוט נפלו והחלו לפרכס תוך כדי שהם צורחים צרחות צעקות מקפיאות דם. לא מחזה יפה.

אתה רוצה לראות את ככה? אם בכלל תישאר ישראל?

חחח אחי למה אתה עצבני כך ? אתה מדבר בנימה מכוערת מאד כאילו שאני שונא אותך !! אנחנו מדברים על נושא מסויים, נתתי דיעה, זה לא משקיף מה יש במוחי ומה יש בתוכי כמו שדיברת ואמרת שאני טרוריסט ולא יודע מה (חחח), מלחמת עולם שלישית זה דבר שאפשר לקרות אני לא רוצה ולא מת שתהיה אמרתי את זה במטרה לדבר על כוח המדינה והמצב שהיא בה ;) ... לפעמים אתה צריך להבין את העניין בלי שהאדם יעמוד מולך(לראות פרצוף שלו ולשמוע את נימת הדיבור), "אתה פחדן" לקחת ללב כנראה שאתה באמת פחדן...בקיצור לא התכונתי לפגוע בך אתה מדבר שטיות אחי...דבר אחר שאני רוצה להגיד לך יש לך ידע טוב אז אל תפספס אותו בשטיות כאלה ... :)

המשך : עכשו קראתי את התגובות האחרות (עכשו לפני העריכה הזאת) כולן דיברו על המילה שאמרתי "פחדן" אז אני לא ידבר יותר... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב, בשבילו הכל שקרים וקונספירציות, אנחנו בעצם אנשים שנשלטים על ידי חיזרים, והוא לא יכול להוכיח את זה לאף אחד כי הוא הבן אדם היחיד שלא נשלט על ידי חיזרים... תן לו לחיות בבועה הורודה שלו... :screwy: :screwy: :screwy::lol: :lol: :lol::smile1: :smile1: :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...