במקרה של איום ממשי על ישראל מה אתם מתכוונים לעשות? - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

במקרה של איום ממשי על ישראל מה אתם מתכוונים לעשות?

!_Evil_!

Recommended Posts

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אפשר, אבל קשה מאוד... הוא בכול זאת מגיע ל8-10 מאך כשהוא נכנס לאטמוספרה, וטילי א-א מגיעים אולי ל7 (וגם זה בהגזמה...)

8 מאך?!? מטוס טס בגג 2 מאך :| 8 מאך זה בערך 8000 קמ"Aש לא? :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החץ סוגר 9 מאך לא? אם אני לא טועה הרעיון בחץ זה שהוא רודף אחרי הטיל ולא בא מולו כמו הפטריוט ככה הסיכויים לפגוע בו יותר גדולים אבל אם הטיל ממש מהיר אז עד שהחץ יגיע אליו... אתם יודעים את ההמשך. ואם אני לא טועה יש גם טילים ממש ענקיים שטסים דווקא דיי לאט ומטוסים כן יכולים לרדוף אחריהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החץ סוגר מאך 9, ובא מהצד המנוגד לטיל הבליסטי, לכן יש לו רק הזדמנות יירוט אחת, הוא לא יכול "להסתובב ולרדוף אחריו"

טיל בליסטי יכול להגיע לפה בטווח זמן שבין 20 דקות לשעה במקרה של איראן. תלוי אם זה שיהאב, שאהין, או משהו אחר. אתה לא יכול ליירט טיל בליסטי עם מטוס קרב, אף פעם. המטוס המהיר בעולם מגיע למהירות של 3.2 מאך. וזה ה SR-71 שכבר מזמן יצא בשירות, היום המטוסים המהירים מגיעים ל 2.4-2.5 מאך וזהו.

בגובה שטיל בליסטי טס בו לאט, לא יכולים לטוס. זה גבוה מדי בשבילם. בגובה השיוט שלהם הטיל כבר צולל לו ב 5-6 מאך או יותר.

הטילים שאפשר לרדוף אחריהם עם מטוס קרב ממוצע: טילי שיוט. בד"כ הם טסים במהירות תת-קולית, למשל הטומאהוק שטס ב 900 קמ"ש בלבד.

artyom- ממתי 340.29 מטר בשניה הם גם 547 ק"מ לשניה?

340.29 מטר לשניה הם מעל 1000 קמ"ש. משהו בסביבות ה 1200-1300.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

10 מאך זה בערך 3+ ק"מ בשניה משהו כזה לא? ולפי סרטונים שראיתי החץ מגיע מהצד ונכנס למסלול הטיל ורודף אחריו, אני זז לבדוק...

עריכה:

אממ טומהוק זה לא מטוס\מסוק? אני יודע שיש לישראל טיל נגד מטוסים בשם הוק שמגיע ל2 מאך.

עריכה מס2:

אממ פה מראים את שני האפשרויות משום מה:

http://israeli-weapons.com/weapons/missile_systems/surface_missiles/arrow/Arrow.html

גם את מה שאמרת וגם את מה שאמרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעזרת השם תתקים מלחמת עולם שלישי ... אני לא חושב שמדינה שהשקיעה רוב הקסף שלה על צהל וכלי לחימה כמו למשל לא תעשה המעשים שלא נעשו בשום מלחמה קודמת ... ;)

ישראל אלופה :yelclap: יללה ישראלים תכינו את הנפש שלכם תכניסו את רוח הקיף במוות תרחיקו את מובני הפחד מהלב שלכם על סמך הגנה על הארץ שלכם תשכחו מרחמים ודברים כאלה ותחיו גיבורים... חחח אני מדבר כמו רמטכ"ל ! אבל זה מה שצריך להיות, 30% מהאוכלסיה הישראלית יכולים להתגייס ו :sleep: ביית רק צופים בחדשות ואוכלים לחמניות !! ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעזרת השם תתקים מלחמת עולם שלישי ... אני לא חושב שמדינה שהשקיעה רוב הקסף שלה על צהל וכלי לחימה כמו למשל לא תעשה המעשים שלא נעשו בשום מלחמה קודמת ... ;)

אני חושב שצריך לירות בך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אידיוט.

ישראל אלופה :yelclap: יללה ישראלים תכינו את הנפש שלכם תכניסו את רוח הקיף במוות תרחיקו את מובני הפחד מהלב שלכם על סמך הגנה על הארץ שלכם תשכחו מרחמים ודברים כאלה ותחיו גיבורים... חחח אני מדבר כמו רמטכ"ל !

רמטכ"ל ארגון הטרור הישראלי הראשון, מזל"ט. בבקשה לך שים את היד בבלנדר ותלחץ על ON

30% מהאוכלסיה הישראלית יכולים להתגייס ו :sleep: ביית רק צופים בחדשות ואוכלים לחמניות !! ...

נו? אז מה אתה מחכה? קפוץ על אוטובוס לבסיס הקרוב ויאללה צא ללבנון.

^^

מחזק

בוא נקווה שליברמן היה ראש ממשלה אז

דיכטר שר ביטחון ושיחזירו את אריאל שרון הקומניסט להיות הרמטכ''ל

אידיוט מס' 2.

ומה הקשר קומוניסט? אתה יודע בכלל מה זה? לא. בבקשה קח את הכדורים שלך, אתה זקוק להם דחוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה,אתם שוכחים פרט חשוב בקשר להתחמשות האיראנית

http://youtube.com/watch?v=Yf39qkvwOhU&search=israel%20nuclear

"הכור הזה מיצר 40 קילוגרם פלוטוניום לשנה,כמות מספקת לייצר 10 פצצות גרעיניות בשנה,בנוסף, מייצרת פצצות טרמו גרעיניות,פצצות בעוצמה רבה פי 10 מהפצצות שנחתו ביפן

לפי ההערכות,לישראל יש כ200 ראשי נפץ גרעיניים,מקום 6 בעולם"..

לא,ממש לא עומד לי הזין מזה(בזבוז כסף אדיר לדעתי,הכמות די מוגזמת),אבל איזו מדינה תסתכן בהפלת המשטר שלה(ידוע שלישראל יש יכולת של מכה 2)?

ולא,הפאנטים הקיצוניים יודעים לשלוח פראיירים שימותו בשבילם,הם בעצמם מפחדים למות ושלא ימכרו לכם שטויות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...