במקרה של איום ממשי על ישראל מה אתם מתכוונים לעשות? - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

במקרה של איום ממשי על ישראל מה אתם מתכוונים לעשות?

!_Evil_!

Recommended Posts

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אף גרעיני הוא להרתעה בלבד. כרגע לא קיים מישהו מספיק משוגע בשביל להשתמש בו.

זוכרים את הודו ופקיסטן לפני שנה וחצי שכל אחת הראתה לשניה "אוי, תראו איזה טיל חדש ויפה יש לנו, ושימו לב, הוא גם יכול לשאת רש"ק גרעיני! כמה נפלא"

כל אחת ביצעה מליון ורבע "ניסויים" בטילים, כולל טילים שנפלו "בטעות" בשטחה של המדינה השניה (ללא רש"ק), וגם שתי אלו לא העזו להשתמש בזה בסוף.

אותו סיפור עם קוריאה שעושה בלאגן לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol::screwy::kopfpatsch::lol:

ארה"ב יכולה להשמיד בדקות ספורות את כל .

למען האמת, ארה"ב (וגם רוסיה) יכולה להפציץ את כל העולם בפצצות גרעיניות (וגם את עצמה) תוך פחות מדקה.

ואולי אם הם ממש ירצו, הירח יזכה לראות כמה טילים. (סתם בשביל הקטע).

כמו ש-pika ו-IG אמרו, אין מצב למלחמה קונבנציונלית עם איראן.

אבל יש סיכוי קלוש שסוריה ומצרים יצטרפו אליה. (כמו שאמרתי, קלוש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב... עובדות זה כמו קריסטל בשבילו... הוא לא יראה אותן גם אם הן יפלו לו על הראש...

ושליחת הטילים יכולה להתבצע תוך פחות מ-5 דקות, ממתן הפקודה, אבל הפיצוצים יתחילו בערך אחרי חצי שעה... יש זמן לחפור :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת, ארה"ב (וגם רוסיה) יכולה להפציץ את כל העולם בפצצות גרעיניות (וגם את עצמה) תוך פחות מדקה.

ואולי אם הם ממש ירצו, הירח יזכה לראות כמה טילים. (סתם בשביל הקטע).

כמו ש-pika ו-IG אמרו, אין מצב למלחמה קונבנציונלית עם איראן.

אבל יש סיכוי קלוש שסוריה ומצרים יצטרפו אליה. (כמו שאמרתי, קלוש).

כן,כזכור לי יש לארה"ב כ12,000 טילים גרעיניים ולרוסיה כ9,000 לא שזה משנה ::)

איך חצי שעה אתה חולה נפש?

מהירות טיל בליסטי כ25,000 קמ"ש

תוך כ4-8 דקות הוא יהיה בחלל(כשהוא ממריא המהירות שונה כמובן)ואז הוא יפול חזרה במהירות הקרובה לכ25,000 קמ"ש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי פצצות גרעיניות זה בינתיים רק הגב של המדינות...

"תראו, יש לנו פצצה גרעינית, אם אתם נוגעים בנו אז נזיין אותכם!!"

ולא ניראה לי שמישהו ישתמש בהן בזמן הקרוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הציטוט זה רק בשביל הפאדיחה אחרי שעוד מישהו יאשר את זה...

אולי תסביר תצמעך כי ממה שאני יודע טיל בליטיסי זה טיל, לא מהיר אבל עדיין

וחוץ מזה הפיצוצים זה ענין של 5 דקות עד שהטיל מגיע למקום שהוא המטרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב... עובדות זה כמו קריסטל בשבילו... הוא לא יראה אותן גם אם הן יפלו לו על הראש...

ושליחת הטילים יכולה להתבצע תוך פחות מ-5 דקות, ממתן הפקודה, אבל הפיצוצים יתחילו בערך אחרי חצי שעה... יש זמן לחפור :smile1:

מוזר, לא זוכר איפה קראתי את זה ומתי, אבל היה כתוב שמהרגע שארה"ב/רוסיה שולחות טיל בליסטי, הוא מגיע למטרה בפחות מדקה.

אפשר איזה מקור? (לא שאני לא מאמין לך, רק לידע כללי ;))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק בשבילך! ואני מקווה שאתה מעריך את המאמץ.

The following flight phases can be distinguished:

* boost phase — 3 to 5 minutes (for a solid rocket shorter than for a liquid-propellant rocket); altitude at the end of this phase is typically 150 to 400 km depending on the trajectory chosen, typical burnout speed is 7–km/s

* midcourse phase — approx. 25 minutes — suborbital flight in an elliptic orbit, i.e. the orbit is part of an ellipse with vertical major axis; the apogee (halfway the midcourse phase) is at an altitude of typically approx. 1200 km; the semi-major axis is between one half of the radius of the Earth and the radius; the projection of the orbit on the Earth's surface is close to a great circle, slightly displaced due to earth rotation during the time of flight; the missile may release several independent warheads, and penetration aids such as metallic-coated balloons, aluminum chaff, and full-scale warhead decoys

* reentry phase (starting at an altitude of 100 km) — 2 minutes — impact is at a speed of up to 4 km/s (for early ICBMs less than 1 km/s).

ולמתקשים: 3 דקות+ 25 דקות+ 2 דקות= 30 דקות שזה גם במיקרה חצי שעה... ואני גם לא מחשב את זמן התגובה לשיגור...

מתוך

http://en.wikipedia.org/wiki/Intercontinental_ballistic_missile

פה יש לך עוד כמה סוגים... לא בדקתי אותם...

http://en.wikipedia.org/wiki/Ballistic_missile

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...