במקרה של איום ממשי על ישראל מה אתם מתכוונים לעשות? - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

במקרה של איום ממשי על ישראל מה אתם מתכוונים לעשות?

!_Evil_!

Recommended Posts

מה אני מתכוון לעשות? להשאר בארץ, להראות לזונות האלה שלא משנה כמה הם מנסים לעבוד עלינו עם התעמולה שלהם, הם לא מפחידים אותנו. אנחנו כאן ולתמיד.

הם אומרים שהם ישמידו אותנו ובכך הם למעשה כורתים את גורלם, כמו נבוכדנצר, כמו שאר הצוררים, הם אפר ואבק ואנחנו עודנו כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש מקומות ששם לא יפציצו את ארה"ב כמו הUP - Upper Peninsula ששם יש אולי 200 איש הכל ירוק ירוק ירוק משהו מדהים!

אפשר גם לצוד שם :cool2:

שזה נחשב כחלק נכבד מארה"ב ומשם יש לך גישה ישירה לקנדה 8) 8)

הם בטח יפציצו את ההומואים בקליפורניה ,את הממשל בDC, אני דווקא בארה"ב לא יהיה מודאג....

אבל אם כבר נמות אז בדרך ה"משיח " :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני היחיד שחושב על זה שאיראן לא יכולים להכניס כוחות לישראל? אין להם גבול עם סוריה, אין להם מאיפה להכניס כוחות.

עיראק חוצצת בין סוריה לאיראן, ובעיראק האמריקאים יושבים כרגע.

לגבי דרך הים- מרגע שהם יעזו להזיז כוחות מילימטר לכיוון הזה, כבר יתחילו להפציץ להם את הספינות מהאוויר. זו לא תהיה בעיה.

במקרה שאיכשהו כן יהיה איום ממשי על - לא איכפת לי שאני בן 16, אני אקח רובה ושכפ"צ, ואצא להילחם. במלחמת קיום אפשר גם לנצח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני היחיד שחושב על זה שאיראן לא יכולים להכניס כוחות לישראל? אין להם גבול עם סוריה, אין להם מאיפה להכניס כוחות.

עיראק חוצצת בין סוריה לאיראן, ובעיראק האמריקאים יושבים כרגע.

לגבי דרך הים- מרגע שהם יעזו להזיז כוחות מילימטר לכיוון הזה, כבר יתחילו להפציץ להם את הספינות מהאוויר. זו לא תהיה בעיה.

במקרה שאיכשהו כן יהיה איום ממשי על - לא איכפת לי שאני בן 16, אני אקח רובה ושכפ"צ, ואצא להילחם. במלחמת קיום אפשר גם לנצח.

הקטע הוא שהם לא צריכים לפלוש לישראל לא דרך הים ולא דרך היבשה, כמובן שגם לא עם מטוסים אבל לעזאזל לכלבים יש טילים שמגיעים את כמו כלום, זה האיום האמיתי שלנו. חוץ מזה שארה"ב חוסמת אותם גם מהים וגם אם לא אז אנחנו נוריד אותם גם עם הספינות והצוללות שלנו וגם עם המטוסים שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתם כול כך בטוחים שאיראן תתקוף גרעינית את ישראל?

לפי ואנונו יש לישראל כ200 פצצות גרעיניות ועוד כמה טרמוגרעיניות..(נו במפעל הטקסטיל)

איראן יודעים יפה מאד שלא רק שהם יושמדו,אלא שחלק גדול מהעולם הערבי יושמד..למה להם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להם?! אתה עד כדי כך נאיבי שאתה עדיין מחפש את ההיגיון?! :s07:

למה להם לחמש את החיזבללה ואת אירגוי הטרור הפלסטינאים? למה להם לפתח השמדה המוני מלתחילה? למה להם להפיץ שינאה כלפי ישראל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להם?! אתה עד כדי כך נאיבי שאתה עדיין מחפש את ההיגיון?!

למה להם לחמש את החיזבללה ואת אירגוי הטרור הפלסטינאים? למה להם לפתח השמדה המוני מלתחילה? למה להם להפיץ שינאה כלפי ישראל?

כי הם יכולים ורוצים.

למה אתם כול כך בטוחים שאיראן תתקוף גרעינית את ישראל?

לפי ואנונו יש לישראל כ200 פצצות גרעיניות ועוד כמה טרמוגרעיניות..(נו במפעל הטקסטיל)

איראן יודעים יפה מאד שלא רק שהם יושמדו,אלא שחלק גדול מהעולם הערבי יושמד..למה להם?

כי הם יכולים ורוצים.

אולי לא גרעינית אבל לא חסר לה במה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להם?! אתה עד כדי כך נאיבי שאתה עדיין מחפש את ההיגיון?! :s07:

תסתכל על המפה..הם מוקפים במספיק מדינות בעלות גרעיני

הפחד מהנשק הוא לא בזריקתו על ,אלא בקלף המיקוח..

ובירד,אני לא רואה סרט שישראל מותקפת קונבציונלית ע"י איראן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...