בפנדה ירידת המחירים של AMD נכנסה לתוקף וקונרו הגיע לחנות - עמוד 8 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בפנדה ירידת המחירים של AMD נכנסה לתוקף וקונרו הגיע לחנות

The Coolest

Recommended Posts

1. ליאור, לא לזה התכוונתי כשדיברתי על השפעת ה HTT בעומס על מעבד מרובה ליבות. התכוונתי למצב שבו הליבות ניגשות ביחד לגשר הצפוני לצורך גישה לדיסק הקשיח, כרטיס הקול, כרטיס המסך ולמעשה לכל התקן המחובר למחשב (למעט הזיכרון, שהרי עבורו יש BUS נפרד). ברור לי שכרגע, גם כרטיס המסך "הכי חזק" לא יוכל להעמיס את ה HTT, אך מה יקרה אם הליבות ירצו לגשת למספר התקנים במקביל - האם ה HTT יהפוך לצוואר בקבוק?

2. אני דיי בטוח שהשליטה על מתחים תלויה הרבה יותר ברכיבי החומרה שבדרך מאשר בתוכנה (ה במקרה זה).

1. האמת? חוסר השפעה

הגענו בזמנו למסקנה שלמכפלת HTT על 2 יש אחוז קטן של השפעה על הביצועים

לכן מדובר על 400MHz לא אפקטיבים

עם 2 ליבות במצב גישה מלא ואופטימלי נגיע למצב ש-800MHz (מכפלה 4) משפיע בדומה למכפלת HTT על 2 בחד ליבה

מכיוון שההשפעה היא אפילו פחות מ-10%, ב-880MHz אנחנו מגיעים למצב בו ה-HTT אינו מגביל

לכן ב-1000MHz במצב גישה מלא אופטימלי לא ננצל את ה-HTT, למרות שכנראה נתקרב אליו (88% ניצול)

אבל בעולם האמיתי אתה לא תגיע לניצול כזה

2. זאת בהחלט אפשרות, השאלה היא אם לקחו זאת בחשבון בפיתוח השבבים (הכוונה ל-MCP)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 114
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בגדול הריצה אחרי זכרונות מרובי מגהרצים נראה לי תמיד גימיק , כולל המעבר ל-DDR2 , המעבר של ל-AM2 זו דוגמה טובה לכך

באופן כללי זה נופל בין הכיסאות בעיקר בגלל התיזמונים אבל לא רק

כמו שאמרתי בעבר , מקדם מכירות מספר אחד זה החלפת סלוטים ,כמו , SATA , PCI-E

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הגעתי למסקנה לאחר קריאה והשוואות באתרים בחו"ל

אין מנוס .....CONRO של , אין לו מתחרים ......

הרי ביננו מי שקונה מעבד 3800 של ומעלה או קונרו 6300 זה אחד שיעשה אובר קלוק

ואם באובר קלוק כבר מדובר ...אז הנה :

http://www.anandtech.com/cpuchipsets/showdoc.aspx?i=2795&p=19

ה6300 ה"מסכן" (הזול ביותר של אינטל) עובר בחלק מהבדיקות את ה FX62 !!! שלא נדבר על ה 5000 ......

הקונרו הפשוט ביותר מביא ביצועים באובר קלוק יותר מכל מעבד של ואף הכי ייקר שלהם (FX62)

אין פה מה לחשוב בכלל

6300 זו הבחירה .....+ 200 שקל לאיזה טוב בשביל ה אובר קלוק ונגמר הסיפור

יש לכם מעבד בין הכי חזקים שאפשר במחיר של 1400 שקל לאחר ה אובר קלוק . :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שקפיצה כזאת בטכנולוגייה תרשם בהיסטורייה?

FX עולה פי 4.11 יותר מ ה E6300.

כל שני וחמישי יש קפיצה בטכנולוגיה, זה שאינטל גירדו את הביצים כל כך הרבה זמן ורק עכשיו הם מוציאים מעבד טוב, בסך הכל אומר שהקפיצה היחידה בטכנולוגיה נכונה ביחס לאינטל עצמה. אם אתה מסתכל על זה ביחס ל-, אני לא רואה משהו חריג שצריך "להרשם בהסטוריה". אינטל התעלו על עצמם, זה הכל... אם הם באמת היו רוצים הם היו עושים את זה כבר מזמן. עכשיו יש מלחמה "רגילה" כמו בכל מלחמת hardware. היום אינטל מנצחת, מחר ... וכך הלאה - כמו שזה צריך להיות. היו יותר מדי זמן בראש הטבלה, זה לא היה תקין המצב הזה, סוף סוף יש תחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם יש ל שפן בכיס ?

ה 4x4 זה לא פתרון ממשי

כמו שלאינטל היה תפנטיום 4 ואז הוציאו תאטלון ופירקו אותו ואז עוד פעם עם האתלונים כפולי ליבה ועכשיו אינטל שוב לוקחת עם הקונרו האם יש איזשהויא ליבה חדשה ל משהו שיפיל אותנו מהקרשים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...