האם פיתוח שרירים תלוי בשומן בגוף? כנסו לפרטים - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם פיתוח שרירים תלוי בשומן בגוף? כנסו לפרטים

MasterDK

Recommended Posts

תסלחו לי אדם שמן אם ירצה ביום אחד קוביות בבטן שנים הוא ינסה שנים לא היו לו קוביות

אבל בן אדם רזה ללא שומן מיותר יצליח לקבל צורה של קוביות לאחר חודש של אימונים רצופים של כל יום

גם אם השמן הכי ירצה בעולם לא היו לו

אותו הדבר לגבי כל שאר השרירים

בו אני יגלה לך סוד שממשלות שומרות בכל העולם ולא מגלים לציבור

לכל בן אדם בריא יש קוביות בבטן

הקוביות פשוט נימצאות מיתחת לשומן אז לא רואים אותם ואתה לא צריך לעשות תרגילי בטן בישביל ליראות קוביות מה שאתה כן צריך

זה להוריד אחוזי שומן

וביגלל זה לא רואים שמנים אם קוביות בבטן למרות שהן קימות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה שלא רואים לא מאמינים שהוא קיים

אני יכול להגיד לך תראה את הרכב שלי תגיד לי יש לך פיז'ו 106 יפה

אני יגיד לך מה פיתאום זאת פרארי אנזו שמתחת

נו באמת בן אדם קשה לאמין במשהו שלא רואים אותו בעיניים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GUNZ זה לא מדוייק מה שאתה אומר. גם לאנשים שמנים יש שרירים, פשוט הם מוחבאים ע"י השומנים. אם אתה לא מאמין, אתה מוזמן למשש בטן של בן אדם שמן(או שפשוט תחפש בגוגל צילומים של מבנה השרירים בגוף האדם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור לי לגמריי שלשמנים יש שרירים

אבל גוף רזה יהיה קל יותר גם מבחינה פסיכולוגית

הרזה יראה את התוצאות שלו זה ידרבן אותו להמשיך הוא יראה שיש התקדמות

בנגד השמן יקרא תתחת ולא יראה שינוי בעיניים ויחשוב שלא השתנה כלום למרות המאמץ האדיר שלו וזה מדכא אותו חבל על הזמן ויהיה לו קשה להמשיך הוא לא יחשוב שיש טעם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

90% גנטיקה 10% אימון . אתה יכול להיות שרירן מלנופף על המנגל , ויש כאלה שיתאמנו שנים ועדיין ישארו שמנים\רזים.

עוד דברים שלא הזכרתה , לבן אדם גבוהה קשה יותר לפתח שרירים באותו פרק זמן כמו לבן אדם נמוך (אורך שריר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין מאוד

אני מטר 90 וחבר שלי מטר 70

מבנה גוף מאוד דומה חוץ מגובה התפתחות שלו קצת יותר מהירה

אנחנו באים ביחד למכון ממש באותו הזמן אותם תרגילים

חידשתה לי גבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיים מיתוס לפיו אנשים רזים שריריים יותר.אז כמו הרבה מיתוסים (מיתולוגיה - עמך הסליחה) הוא לא נכון. כשזה מגיע לשרירי הבטן אז כן, האבס,סיקס פק, ריבועים קוביות איך שלא תקראו להם "יופיעו" מהר יותר ויהיו יותר "מפוסלים", זה משום שהשריר הספציפי הזה מכוסה בשכבת שומן.

אבל באופן כללי, לבניית מסת שריר אתם זקוקים לשומן.

אז תמשיכו לסגוד לאלילי המשקולות והקאטנרי קלאב הסמוך (אבל אל תשכחו לרגע שמכוני זה לכוסיות חסרי יכולת).

בעזרת המשקולת יהיה בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיים מיתוס לפיו אנשים רזים שריריים יותר.אז כמו הרבה מיתוסים (מיתולוגיה - עמך הסליחה) הוא לא נכון. כשזה מגיע לשרירי הבטן אז כן, האבס,סיקס פק, ריבועים קוביות איך שלא תקראו להם "יופיעו" מהר יותר ויהיו יותר "מפוסלים", זה משום שהשריר הספציפי הזה מכוסה בשכבת שומן.

אבל באופן כללי, לבניית מסת שריר אתם זקוקים לשומן.

אז תמשיכו לסגוד לאלילי המשקולות והקאטנרי קלאב הסמוך (אבל אל תשכחו לרגע שמכוני זה לכוסיות חסרי יכולת).

בעזרת המשקולת יהיה בסדר.

אנשים שמנים ואנשים רזים שרירים באותה מידה , ובכלל כל בן אדם נולד עם כמות תאי שרירי קבוע והיא אינה מישתנה לא משנה כמה תאמנו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לציין ש Electric Boom צודק

בקשר לשרירים בבטן.. אני רזה יחסית לגיל ולגובה שלי (17 וחצי, גובה 180 ס"מ, משקל 53 ק"ג ) במשך אולי שנה וחצי אחרונה לא עשיתי רציני (פה ושם איזה כמה שבועות) ועדיין יש לי ריבועים..

לכל אלה שאמרו פה שלשמנים אין שרירים זה לא נכון... אולי ישנתי בשעורי בגיאולגיה על נושאי שומן, אבל הקשמתי בשיעורים בנושא שרירים.. לכל בן אדם יש שרירים.. לרזים אולי יראו אותם בלי מאמץ גדול, נורמליים יעשו קצר ויהיו להם, שמנים נצטרכו קצת יותר אימונים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שטויות בפוסט אחד :|

קודם כל התשובה לשאלה הראשונה היא ששניהם יפתחו שרירים אך לא ניתן לדעת מי יפתח יותר שרירים כי כאן זה כבר תלוי בתזונה ובגנטיקה.

וקוביות כל אחד יכול להשיג פשוט צריך לאמן טיפה את הבטן אלב כדי שיראו אותם צריך פשוט לאכול נכון(דיאטה) ולרדת באחוזי שומן וכמעט לכל אחד אם לא כל אחד יכול להשיג קוביות...

נכון שלאנשים שרזים יותר גנטית יופיעו קוביות מהר אך זה מכיוון שיש להם אחוז שומן נמוך בגוף מלכתחילה אך מצד שני לרוב גם לאנשים אלו קשה לעלות במסת שריר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...