כתבה שאולי תרגיע קצת את הוויכוח של מה יש ומה אין - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כתבה שאולי תרגיע קצת את הוויכוח של מה יש ומה אין

IG

Recommended Posts

טעות בידייך

הם מוכרים לא רשמית על דרך מדינות שכנות או סוחרים פרטיים שמוכרים למדינות אחרות

למשל ידעתם שישראל עדיין מוכרת לאירן ? גם כחול לבן וגם אמריקאי

גם רוסיה ויפן מוכרת להם נשק

מה לעשות שיש כסף לאף אחד לא אכפת אז מוכרים לו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טעות בידייך

הם מוכרים לא רשמית על דרך מדינות שכנות או סוחרים פרטיים שמוכרים למדינות אחרות

למשל ידעתם שישראל עדיין מוכרת לאירן ? גם כחול לבן וגם אמריקאי

גם רוסיה ויפן מוכרת להם נשק

מה לעשות שיש כסף לאף אחד לא אכפת אז מוכרים לו

אם העניין הזה נכון- אז באמת חבל מאוד...לא צריכים למכור למדינות שמהוות סיכון עלינו..

זה מוזר העניין הזה קצת ת'אמת..אולי יש הסבר לעניין..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה תסרט "lord of war " אמיתי לגמרי

כולם שמים זין על כולם העיקר שלי בכיס יש בוחטה של דולרים ? מה אפכת לי אם אירן ישמידו אותנו עם הנשק שלנו ? מה אכפת לי אם חיזבלה יורה על חיפה רקטות מלאות בחומרי נפץ ישראלים D:

העיקר שאני יחייה לי בסתלבט ככה בפאנן וינהג במרצדס שלי

תתעוררו!!!!

ארה''ב,סין,,רוסיה הם סוחרות הנשק של העולם

אנחנו שמים זין על מה שהולך העולם ומוכרים נשק לכול מי שיש לו דולרים!

ככה גם ארה''ב ורוסיה משחקות אותה עלק הם הבריונים של העולם בזמן שעלק הם רוצים לעשות שלום בין הערבים לישראל, הם מוכרים ל2 הצדדים נשק שירו אחד בשני ויגמרו תתחמושות ויצטרכו עוד נשק להרוג אחד תשני ויקנו עוד נשק ועוד דולרים נכנסים לכיס של בוש

אותו הדבר עם אנחנו מוכרים להודו,אפריקה (ששם מתחוללת מלחמת עולם שלישית בין שבטים שונים ומאות אנשים נרצחים כול יום)

קיצר הכסף מניע תעולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PurePro אין ספק שכסף מניע את העולם..אבל אתה יודע..אתה מצפה למינימום הגיון ..

ז"א אני מצליח להבין איכשו שרוסיה תמכור לאיראן...ואנחנו למדינות אפריקה למשל..

אבל למכור ישירות למדינה שמהווה בישבילך סיכון גדול? זה כבר גובל בטיפשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

100 פצצות חכמות זה דבר שאנחנו צריכים - מהשאר יש לנו מספיק .

מה שכנראה לא אמרו זה כל שאר הציוד שנקבל כל הקיטים שאפשר להרכיב על הפצצות שכבר יש לנו .

חבל שמדברים פה אנשים שלא שירתו בצבא ומדברים שטויות במיץ עגבניות - צריך שחיל הרגלים ייכנסו אבל לא בכוח מלא חבל על האנשים ועל גורם ההפתעה שאפשר להשיג כתוצאה מפעילות ממוקדת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מזמן קראתי על זה בעיתון הארץ

על כך שאנחנו מוכרים עדיין נשק לאירנים

תבין יודעת שבכול מקרה הנשק יגיע לאירנים

אז אנחנו מעדיפים למכור להם ישירות וכך לדעת מה יש להם וכמה יש להם וגם לקבל על זה תכסף

עדיף מאשר מתי שיש מתווך באמצע שגונב לעצמו עוד קצת כסף מהצד וגם לא משיג מידע מודיעני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם עדיין לא מבינים איך זה הולך הא?

תחשבו ככה, לי יש ביד ימין רובה וביד שמאל פטיש, הנשק היותר טוב הוא כמובן הרובה. מוכרת לאיראן את הפטיש ומשאירה אצלנו את הרובה, ככה יש לנו יתרון עליהם. זה לא שאנחנו עכשיו מוכרים להם טילים ארוכי טווח עם ראשי נפץ גרעיניים, אנחנו מוכרים להם נשק שאנחנו יודעים שלנו יש ייתרון על הנשק הזה, למשל טילים שיכולים להפיל את הF16 שלנו לא נמכור להם כי אז אנחנו מפילים לנו את הייתרון. נמכור להם M16 שאנחנו יודעים שיש לנו נשק כמו המרכבה סימן 4 שיכול להביס את הM16, נכון שיש להם טילים נגד המרכבה סימן 4 (בלי קשר לזה שיש לנו את ה"מעיל רוח") אבל את הטילים האלה הם לא קיבלו מאיתנו. מבינים אז עושים כסף ועושים אותו נכון, ככה גם יש לנו מידע מודיעיני על מה יש להם עדיף לי אני לספק את הנשק לאוייב ולדעת מה יש לו מאשר שמישהו אחר יספק לו.

ובקשר למי נותן את הלייזר אז ככה, בישביל זה יש מסוקים, המסוק מכוון והמסוק\מטוס השני יורים. יש מל"טים שיכולים לכוון וחיילים כמובן אבל אם נרצה לירות על בבונקר בביירות נכניס לביירות חיילים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שהיא מוכרת ואחת הסיבות חוץ מהכסף היא גם אסטרטגית כמו שאמרו שלפני, זה פשוט הצעד הכי נכון שיש לעשות.

נכון שאנחנו לא רוצים שלאירנים, האויבים שלנו, יהיה , אבל, עדיף שיקנו מאיתנו וזאת משום שככה נדע מה יש להם וגם נקבל על זה כסף.

לדעת מה יש לאויב זה יתרון עצום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיקנו עד מחר.אני לא מפחד מהאיראנים.תוך שנתיים גג תהיה מלחמת עולם שלישית שבסופה יושמד האיסלאם הקיצוני ואז יוכל העולם להתקדם קדימה בשקט.

צא מהסרט!

אני ואתה לא חיים באותו עולם. אל תטעה, אתה הוא זה שחי בבועה.

מלחמת עולם שלישית? חיסול האיסלאם הקיצוני? השמדה?

אנשים נהיו לי אנליסטים שמסוגלים לנתח אירועים מהעבר וליצור מהם מפה עתידית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...