כתבה שאולי תרגיע קצת את הוויכוח של מה יש ומה אין - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כתבה שאולי תרגיע קצת את הוויכוח של מה יש ומה אין

IG

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3279531,00.html

ישראל היתה רשאית גם לקנות את פצצת "בונקר באסטר" (משמידת הבונקרים), המסוגלת לחדור לרכזי פיקוד מעמקי האדמה. יכולה לצייד את מטוסי הקרב מדגם אף- 15 בפצצות אלה.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יופי נקווה שהפצצות האלה יעזרו להשמיד יותר ביעילות בונקרים.

אמן אמן אמן..ראינו מה קורה כבר שאנחנו צריכים להכניס קוחות קרקע..עדיף מהאויר שם אנחנו בטוחים יחסית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומי אתם חושבים אומר למטוס איפה לזרוק את הפצצה אם לא כוחות הקרקע?

אין תחליף לחייל שעובר בית בית ובודק מה יש שם...

דבר ראשון יש לנו לווינים שנותנים שמחלקן אפשר לדעת היכן צריכים לזרוק ת'פצצה..

אבל גם אם צריכים באמת ת'כמות חיילים היחסית מצומצמת כדי להדריך את המטוס היכן להוריד ת'פצצה, זה שונה בתכלית מאשר כניסה עם כמות גדולה של כוחות קרקע שמה לעשות..חשופות הרבה יותר לאש חיזבאללה בעיקר עכשיו אחרי שנתנו להם (בגלל ברק הפושע הזה) 6 שנים להתארגן בבונקרים וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומי אתם חושבים אומר למטוס איפה לזרוק את הפצצה אם לא כוחות הקרקע?

אין תחליף לחייל שעובר בית בית ובודק מה יש שם...

מסתבר שיש חלוץ שמוריד בית בית ומאשים את המודיעין הירוק כשמשהו משתבש :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

100 פצצות??? וואו חחחח טבו שלא הביאו 3....

" ממשל בוש הודיע ביום חמישי על מכירת ציוד צבאי לסעודיה בשווי של יותר משישה מיליארד דולר, צעד שלדעת העיתון נעשה אולי כדי להסיט זעם אפשרי של ממשלות ערביות, אם יתגלה שארה"ב מספקת בשעה זו פצצות מדויקות לישראל"

נהדר ממש!!

טוב שארהב לא מחמשת גם את גם את מצרים וגם את סעודיה...

המפגרים האלה כמה שהם עוזרים הם בסףו רק מזיקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

shloosh- עד כמה שידוע לי כרגע סעודיה ומצריים לא מהוות סיכון לישראל...ומצריים כמובן,יש לנו הסכם שלום איתם..

לגבי סעודיה אם אני לא טועה לפני כמה ימים היא שיחררה הצהרה שהיא מגנה את החיזבאללה ומבקשת ממנו לעצור את הלחימה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון יש לנו לווינים שנותנים שמחלקן אפשר לדעת היכן צריכים לזרוק ת'פצצה..

אבל גם אם צריכים באמת ת'כמות חיילים היחסית מצומצמת כדי להדריך את המטוס היכן להוריד ת'פצצה, זה שונה בתכלית מאשר כניסה עם כמות גדולה של כוחות קרקע שמה לעשות..חשופות הרבה יותר לאש חיזבאללה בעיקר עכשיו אחרי שנתנו להם (בגלל ברק הפושע הזה) 6 שנים להתארגן בבונקרים וכו'

לווין זה עדיין לא תחליף לחייל, ובונקרים מתחת לאדמה זה גם לא בדיוק איום... האיום זה מארבים ומטענים, ובשביל זה צריך לשלוח קדימה טנקים עם התקנים לניטרול מוקשים...

מסתבר שיש חלוץ שמוריד בית בית ומאשים את המודיעין הירוק כשמשהו משתבש :smile1:

::):smile1:

" ממשל בוש הודיע ביום חמישי על מכירת ציוד צבאי לסעודיה בשווי של יותר משישה מיליארד דולר, צעד שלדעת העיתון נעשה אולי כדי להסיט זעם אפשרי של ממשלות ערביות, אם יתגלה שארה"ב מספקת בשעה זו פצצות מדויקות לישראל"

נהדר ממש!!

:kopfpatsch::s07:

100 כאלה זה מספיק.

עם מיצריים יש לנו הסכם שלום, והם לא מדליפים לאירגוני טרור. יש להם את הבעיות שלהם...

הסעודים באמת שלא מאיימים על אף אחד. הם פשוט אוהבים דברים מגניבים, ואין להם מה לעשות עם הכסף בכול מקרה...

shloosh- עד כמה שידוע לי כרגע סעודיה ומצריים לא מהוות סיכון לישראל...ומצריים כמובן,יש לנו הסכם שלום איתם..

לגבי סעודיה אם אני לא טועה לפני כמה ימים היא שיחררה הצהרה שהיא מגנה את החיזבאללה ומבקשת ממנו לעצור את הלחימה...

הם הוציאו פסק הלכה שאוסר על תמיכה בחזבללה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נהדר ממש!!

אתה יודע שאין להם שום אינטרטס חוץ מזה שנמשיך לירות בכלום והעיקר להשתמש בכלי שלהם בשביל לנפח את חשבון הבנק שלהם

בזמן שהם מוכרים לנו אם גם מוכרים לסעודיה שמשם זה עובר לאירן ומשם לסוריה ומשם לארוגנוי טרור

קיצר הם שומרים תסכסוך על אש קרה ומדי פעם מעלים אותה כדי להביא למכירת חיסול של ציוד צבאי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם IG...אל תאשימו סתם מדינה רק בגלל שהיא מוסלמית..אין לנו שום בעיה עם סעודיה,ככה שאין בעיה שארה"ב תמכור לה ..

אני בטוח שאם היה סיכון הם לא היו עושים זאת..(למרות שהם-מה לעשות -רוצים להעשיר את קופתם גם כן) זה כמו שתגיד שארה"ב היתה מוכרת לאיראן רק כדי לקבל כסף..זה לא נכון...הם מוכרים למדינות שלא מהוות סיכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...