צבא לבנון יצטרף למלחמה אם ישראל תכנס ללבנון קרקעית - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צבא לבנון יצטרף למלחמה אם ישראל תכנס ללבנון קרקעית

lmlm

Recommended Posts

טוב BLACKBIRD,הבנו את הנקודה שלך.אתה פשוט מדבר כל הזמן על האבידות בצד הלבנוני ולא על הצד הישראלי.

זה ברור שאתה לא לטובת המדינה שלך,אתה מוכיח את זה בכל תגובה שלך מחדש.

איפה אתה רואה את זה?

צר לי מאוד על ה24 בצד שלנו אבל גם צר לי על ה330 בצד שלהם.

לא נראה לי שהריגת ילדים זה משהו לטובת .

חתיכחת מחבל מסריח אני בעמצי נפגעתי בפיגוע וראיתי חלקים של מה שהיה פעם אנשים מסביבי

סבא שלי היום בלי רגל בגלל פיגוע שהיה והוא נפגע בו אז אל תזיין לי תשכל יא חתיכחת ערבי

מה התגובות הלא קשורות האלו?חתיכת אדיוט מסריח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

זוכרים דיברתי על השמאלנים שחיים בבועה

תן לי לנחש אמא שלך מפגינה במחסומים ומקללת חיילי צה''ל

אבא שלך תובע קצינים בהאג על פשעי מלחמה מתי שהם מבלים חופשה בחו''ל

אחותך זה טלי פחימה שמגנה על ערבוש מנייאק חולה סרטן בראש

ואתה בטח מגן על נסראלה בחדר שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PurePro, עד כמה שאני מבין אותך, לדבר ככה לא יעזור.

צריך לשמור על רמה של דיון לא משנה עד כמה מי שאתה דן איתו מעצבן אותך\מניאק\ וכו...

תגובות שלך כמו קודם ממש לא עוזרות להעביר את המסר שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פשוט מטומטם עם בעיות נפשיות זה בטוח.

מי אמר ש24 זה לא הרבה?

אתה חושב שלהם לא היה את כל זה?

יש להם גם 1000 פצועים אתה חושב שלהם

מטומטם פשוט אין מילים. :s07:

אוקי נכון העולם וורוד אין שם 330 אזרחים שנהרגו כל הילדים בני ה3 הם פעילי חיזבללה מזה עשרות שנים. :bash:

כל התמונות והווידיאו שמשדרים בכל העולם של הנפצעים והמתים זה סתם זיופים.

לאא לאאא ה' מה עשיתי תהרוג אותי וזהו תוריד עלי את הקטיושה הזאת ותגאל אותי מהסבל שהחמור הזה מסב לי.

אדיוט למה נהרגו שם 330 ילדים אתה חושב? אז ראית סרטון באינטרנט חתיכת טיפש, אתה רוצה לראות סרטון שתראה מה קורה לנו כמה ילדים נהרגים אצלנו? אני יראה לך את הבית של ידידה שלי כולו הפוך בגלל קטיושה מסריחה שהייתה שם חתיכת טיפש, אז יש שם כמה ילדים זאת מלחמה אין מה לעשות. אנשים נהרגים במקרה הזה נהרגו יותר אנשי חיזבאללה ותומכי חיזבאללה מאשר אזרחים ובטח משאר ילדים. אתה פשוט מעורר רחמים עם התגובות שלך זה פשוט עצוב לקרוא תגובות של אדם כ"כ בור שלא מבין כלום מהמלחמה הזאת אבל פשוט כלום, איפה ההשכלה איפה החשיבה, אני מאוד מקווה שלא אתה ולא כמותיך יהיו מתי שהוא ראשי ממשלה לא עכשיו ולא בזמן הקרוב כי אנשים כמוך יכולים להסב רק נזק למדינה הזאת שגם ככה לא במצב הכי טוב שיש.

הטיפשות-חוגגת, הטיפשות-הורגת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכלל לא גר בת"א :s07:

יש לך איזו סטיגמה על ת"א זה בטוח.

פרו ערביות

בו תראה לי אותם.

אדיוט למה נהרגו שם 330 ילדים אתה חושב?

אדיוט,איפה רתה רואה שאמרתי את זה?

אז ראית סרטון באינטרנט חתיכת טיפש

טיפש,איפה אתה רואה שאמרתי שראיתי את זה ברשת?

אני יראה לך את הבית של ידידה שלי כולו הפוך בגלל קטיושה מסריחה שהייתה שם חתיכת טיפש

טיפש,אתה חושב שרק הבית שלה נהרס?

אז יש שם כמה ילדים זאת מלחמה אין מה לעשות

אתה מצדיק את הרג ה24 אזרחים בצד הישראלי?כי זאתה מלחמה ואין מה לעשות?

אנשים נהרגים במקרה הזה נהרגו יותר אנשי חיזבאללה ותומכי חיזבאללה מאשר אזרחים ובטח משאר ילדים

על בסיס מה אתה אומר שנהרגו יותר פעילי חיזבללה מאשר אזרחים(לא שזה משנה)?על מה שאתה רוצה שיהיה זה מה שנראה לי.

הטיפשות-חוגגת, הטיפשות-הורגת.

צודק במיוחד אצל אנשים כמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה אם ההיתי שם זין רק על עצמי אז ההיתי הולך עכשיו לאילת עם חברים שלי שנסעו לשם ככה בסבבה ראש שקט וואלה זין על כולם

אבל לא נשארתי פה ואני שם זין על אנשים כמוך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא שם זין על אחרים?זה שמתים 330 ויותר אנשים על זה אתה שם זין על זה שמתים בישראל 24 אתה לא.אז אתה שם זין רק על עצמך.

וואלה אם ההיתי שם זין רק על עצמי אז ההיתי הולך עכשיו לאילת עם חברים שלי שנסעו לשם ככה בסבבה ראש שקט וואלה זין על כולם

לא פה זה כבר טמטום כי אם יש לך אפשרות לא לסכן את עצמך ואתה בוחר שכן לסכן את עצמך אז אתה פשוט :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכלל לא גר בת"א :s07:

יש לך איזו סטיגמה על ת"א זה בטוח.בו תראה לי אותם.אדיוט,איפה רתה רואה שאמרתי את זה?טיפש,איפה אתה רואה שאמרתי שראיתי את זה ברשת?טיפש,אתה חושב שרק הבית שלה נהרס?אתה מצדיק את הרג ה24 אזרחים בצד הישראלי?כי זאתה מלחמה ואין מה לעשות?

על בסיס מה אתה אומר שנהרגו יותר פעילי חיזבללה מאשר אזרחים(לא שזה משנה)?על מה שאתה רוצה שיהיה זה מה שנראה לי.

צודק במיוחד אצל אנשים כמוך.

אני אמרתי שזה רק הבית שלה? מה זה קשור למה שאמרתי אתה כזה בן אדם טיפש זה פשוט הורג אותי איפה השכל זה משגע.

אני לא מצדיק את ההרג של אזרח אחד שנהרג אבל זאת מלחמה מה אתה לא מבין, זה שזאת מלחמה זה לא מצדיק את הרג האזרחים אז בגלל שזאת מלחמה נהרגים אזרחים וזה כמעט בלתי נמנע.

על בסיס מה? אני לא מגיב אתה רוצה תראה חדשות אתה לא רוצה אל תראה, ולא CNN.

זה כזה משנה אם ראית את זה ברשת או בטלוויזיה?

אתה כזה בן אדם טיפש עם דעות שרוטות לגמרי, אני לא בטוח בכלל שאתה ישראלי, במקום לתמוך ברגעים הכי קשים של המדינה לתמוך בנו באזרחים לתמוך במדינה אתה מקטין ראש ורואה רק מה שבא לך, "הCNN מראה את מה שקורה בשטח" כן בטח כמו שאני צנצנת.

טוב ברגע זה אני כבר לא מתכוון להתייחס לתגובות שלך מהסיבה שהגיון פשוט אין לך, בנימה זאת שלום ולא להתראות :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי סטיגמה על שמאלנים ששמים זין על כול העולם ואחותו והעיקר שהם בסדר וחיים להם בפאנן

תקשיב חבוב, אתה קצת מגזים עם התגובות שלך, בסך הכל בן אדם שחושב אחרת ממך, אלוהים ישמור. :nixweiss:

אני בדעותיי ימני, אבל אתה צריך לקבל את זה שיש אחרים שחושבים אחרת ממך.

בכל מקרה, החיזבאללה ולבנון שנותנת לחיזבאללה לפעול בשטחה, נושאת בתוצאות של מתיחת החבל יותר מדיי בפעולות הטרור שלה כלפי .

אין ספק שהמלחמה הזאת הכרחית! והיתה צריכה להעשות לפני זמן רב.

מן הסתם מלחמה זאת מלחמה וקורבנות תמימים יירצחו בשתי הצדדים, אין מה לעשות.

ההבדל בין התקיפות של צה"ל לתקיפות החיזבאללה הוא שהחיזבאללה הוא ארגון טרור, מטרתו לרצוח אזרחים תמימים.

צה"ל הוא צבא מדינת ומטרתו היא לפגוע בחיזבאללה כמה שיותר, לפעמים אזרחים תמימים יירצחו בדרכו, בדרך כלל כאלו שעוזרים לחיזבאללה כמגן אנושי למחסני שלהם ולמשגרי הטילים שלהם.

זה ברור שבעוד כמה שבועות הפעולה הזאת תיגמר, החיזבאללה עוד תעמוד על רגליה ובגדול נצא מפסידים, אבל הפעולה הזאת מציבה את כאיום והחיזבאללה תמתן את פעולותיה כלפי , אני לא רואה את ישראל מוחקת את החיזבאללה ופורקת אותה מנשקה, וגם אם כן, תמיד תצוץ תנועה חדשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב חבוב, אתה קצת מגזים עם התגובות שלך, בסך הכל בן אדם שחושב אחרת ממך, אלוהים ישמור. :nixweiss:

אני בדעותיי ימני, אבל אתה צריך לקבל את זה שיש אחרים שחושבים אחרת ממך.

לא, לא הבנת.

overload חושב אחרת ממני. blackbird הוא בוגד.

יש הבדל בין השניים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...