צה"ל ניסה לחסל את נסארללה - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צה"ל ניסה לחסל את נסארללה

Guy King

Recommended Posts

• תגובות 112
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמו שדברים זזים בארץ שלנו הפצצות יכנסו לפעילות שהמלחמה תיגמר.

ממש לא, להתאים עכשיו את הפצצות האלה למטוסים שלנו זאת בעיה, כבר תיכננו ניסוי לשבוע הזה ובסוף דחו אותו, אם הניסוי יצליח אז כבר יתחילו לפעול, אם הוא לא יצליח אז מן הסתם אין סיבה להתחיל לפעול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצין חימוש בצה"ל...

"אל תדאג... סמוך עליי... זה יחזיק !... נו יאלה תעמיס . למה אתה מחכה ?...."
:xyxthumbs:

השאלה שמסקרנת אותי היא איפה הניסוי אמור להתקיים ? על אדמת לבנון ? ;D עם אדיפות ל"בינת ג'ביל".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצין חימוש בצה"ל... :xyxthumbs:

השאלה שמסקרנת אותי היא איפה הניסוי אמור להתקיים ? על אדמת לבנון ? ;D עם אדיפות ל"בינת ג'ביל".

טוב אז בגלל שגם ככה לא תדעו באיזה יום ושעה זה יהיה, אז אם מישהו מתכנן לרדת לאילת ובתוך כדי נסיעה הוא רואה פיצוץ ענק, שלא ידאג. אם הוא רואה פיצוץ קטן- הניסוי לא הצליח.

וזה לא שיש לצה"ל שיכולים לשאת את הפצצה הזאת בקלות, מה שהולך לקרות פה זאת קומבינה ישראלית להתאמת הפצצה למטוס כמו F16, פצצות של 7 מטר זה לא צחוק.

"אל תדאג... סמוך עליי... זה יחזיק !... נו יאלה תעמיס . למה אתה מחכה ?...."

חחח כן אני מאמין שככה בערך זה יראה "אל תדאג אתה ממריא שמע לי, 100% אני יודע מה אני אומר לך אתה ממריא" 5 דרות אחרי "הטייס הזה לא יודע לטוס בגלל זה המטוס לא המריא" ואת כל זה אומר הטבח הצבאי.

איי זה מזכיר לי למה הלכנו 40 שנה במדבר "משה אני יודע תדך זה מפה תאמין לי, מפה משה אני זוכר"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היה לצה"ל מידע על בדיוק איפה נמצא נסראללה, לא היו צריכים חודר בונקרים בשביל זה. כמו שכבר אמרתי, 20 פצצות של טון לאותה נקודה בדיוק, יוצרות אפקט עוד יותר הרסני ;)

מה שכן, הפצצות האלו יכולות להועיל בלחימה מול הבונקרים של החיזבאללה שהם הספיקו לבנות ב-6 השנים האחרונות, באופן יותר מהיר ממה שקורה עד עכשיו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת שהפצצות שהתשתמשו בהם עד עכשיו זה יותר פצצות להריסת מבנים, דרכים כל מיני מתקנים. זרקו פצצות שנכנסות קצת מתחת לאדמה ואז מתפוצצת מתחת למטרה ככה היא הורסת את כל התשתיות מרימיה את כל המבנה באוויר ומה שנשאר זה בור שצריך ביג פוט כדי לעבור בו.

טוב בקיצור, אם יצליחו להרכיב את הפצצות ישר יתחילו פעילויות מבצעיות לברר איפה הגולם (נאחס אללה) ויורידו עליו כמה, כמובן בתנאי שהוא עוד בלבנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...