צה"ל ניסה לחסל את נסארללה - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צה"ל ניסה לחסל את נסארללה

Guy King

Recommended Posts

• תגובות 112
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מהיכרות מיוחדת עם הנושא , עם הפצצות הנכונות , כמעט שום בונקר לא עמיד .

עם כמות בלתי מוגבלת של חימוש וזמן שום בונקר לא עמיד.

אבל במגבלות המלחמה יש בונקרים שראלית בלתי אפשרי לחדור אותם...

מעטים... אבל יש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשודע חוזר לדבר שטויות:

http://news.walla.co.il/?w=//947157

תאכלס הוא צודק...ארה"ב דפקו את אפגניסטן פירקו את עירק ואירן זה רק עניין של זמן עד שתיהיה תקיפה אמריקאית...

לך 30 שנה אחורה היה לך מצרים סוריה ירדן עירק אירן..3 ירדו מהרשימה,אירן בדרך וסוריה לבד הם לא יעזו לתקוף את ככה שלא תתפלא אם זאת תכנית ישראלית אמריקאית.

סתם תאוריית קונספירצייה שלי ושל אבא שלי נראה לכם הגיוני?:

אז ככה אני יודע שזה נשמע מפגר וכו'.. אבל יש לי ולאבא שלי הרגשה שצה"ל נותנים לחיזבאללה כרגע לשלוח טילים על כדי למשוך ולמשוך עוד ועוד את התקיפה...אבא שלי שעבר את מלחמת לבנון אמר שלא ברורה לו המסה הגדולה של הקטיושות לפי מה שהוא אומר בזמנו ב3 ימים הגיעו עד לפתח של בירות האמנם זה לא הייתה תקיפה נגד גרילה אבל עדיין נראה שצה"ל "מעוניי" כרגע בטילים על . נראה לכם הגיוני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי את הקונסיפרציה שניסית להסביר...

בפשטות צה"ל נותן לחיזבאללה סוג של יד חופשית לתקוף את בקטיושות למען תמיכה בינ"ל להמשך התקיפה בלבנון..לכן אין "התאמצות" מיוחדת להפסיק את שיגור הקטיושות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה נותן לך אחרי זה בטוח הארוך את הדימוי של המסכן שצריך לתת לו לעשות מה שבא לו כדי להעניש את מי שפגע בו

כמו שהצדיקו את ההטלות של האטומים על ירושמיה ונגאסקי אחרי ההתקפה על פרל ארבור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שבתחילת הלחימה צה"ל התרכז בעיקר בטווח הארוך, כלומר מניעת התחמשות והגברת כוחות של החיזבאללה.

אבל האינטרס של צה"ל זה להפסיק את ירי הקטיושות, כי זה יהיה, בעצם, ניצחון על החיזבאללה... החיזבאללה, שאיים ואיים על הרס מדינת , ופתאום אין יותר קטיושות? זה ביזיון, בעיניי מי שהחיזבאללה ינסה לשכנע... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה נותן לך אחרי זה בטוח הארוך את הדימוי של המסכן שצריך לתת לו לעשות מה שבא לו כדי להעניש את מי שפגע בו

כמו שהצדיקו את ההטלות של האטומים על ירושמיה ונגאסקי אחרי ההתקפה על פרל ארבור

העולם רואה את העם הלבנוני כהמסכנים בסיפור הזה לא את .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון חם בקשר להפצצות בונקרים.

אז ככה, הגיעו הפצצות חודרות בונקים מארה"ב ובגלל הגודל שלהם צריכים לבנות מתאם למטוסים שלנו, אז בונים את המתאם עושים ניסוי אקטיבי (לא יגלה לכם איפה) ואז יתחילו להוריד בונקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...