צה"ל ניסה לחסל את נסארללה - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צה"ל ניסה לחסל את נסארללה

Guy King

Recommended Posts

• תגובות 112
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יכול להיות שראיתי אותם היום?בערך ב7-8 בערב היו 2 מסוקי אפצי שטסו לכיוון צפון.

מה אתה אומר, פשוט גם ב9 וב10 וב11 ו12 עברו מסוקים. יש ה' והוא לא אוהב אותנו, יאללה שמישהו יגמור את זה עם אטום מצידי שיקראו לי נאצי העיקר לחיות בשקט אם זה קשה אני יחלץ על הכפתור ממש כמו שאני מפעיל מקרוגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ה' והוא לא אוהב אותנו

אתה מזכיר לי מה שההורים של המתנחל שנחטף ונצרח לפני שבועיים אמרו בראיון למוסף סוף-שבוע של מעריב, משהו כמו שאלוהים יכול גם לנסות אותם לפעמים וכו'.. מה שהם לא מבינים, זה שהפלשתינאים לא התייעצו עם אלוהים לפני שהם החליטו לחטוף ולרצוח אותו, ושהוא לא חיכה לטרמפ כי אלוהים שלח אותו לשם. זה גם מה שאתה לא מבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובחזרה לנושא המרכזי בונקר המפקדה בביירות...

לפי מקורות של האתר תיק דבקה

מסתבר שבכל זאת צה"ל לא הפציץ חול

המקורות המודיעיניים שלנו מוסרים כי המדובר בקומפלקס בנייה ענק המבוצע על ידי חברת הבנייה האיראנית 'בונייאד', שהיא חברת הבנייה של משמרות המהפכה האיראנים. על פניו מדובר במרכז תרבותי ענק שבמרכזו היה צריך להיות מוקם מסגד, אבל מתחתיו משתרע אחד מחדרי המלחמה הגדולים ביותר בעולם המערבי.

http://www2.debka.co.il/headline.php?hid=1768

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה ימנע מהם לבנות אותו מחדש במקום אחר? הקמת קניון חדש נגיד גדול בביירות, בטח אחרי ההריסות שעשינו, לא תהיה דבר חשוד. רק אם החדר מלחמה היה כבר מוכן והיה שם ציוד ששווה עשרות מליוני דולרים אז ההרס היה שווה, אבל אם זה רק היה בשלבי בנייה הרסנו להם מבנה לא גמור וההרס עלה להם כמה מליוני דולרים - וגם הפצצות שהטלנו היו שוות כמה מיליוני דולרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...