צה"ל ניסה לחסל את נסארללה - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צה"ל ניסה לחסל את נסארללה

Guy King

Recommended Posts

ארה"ב לא הסכימו משום מה למכור לנו פצצות חודרות בונקרים...

בגלל שאין לנו סוג כזה של פצצות היה צורך להוריד על הבנוקר 23 טון

של פצצות אחרות...וכנראה שגם זה לא עזר.

איך אנחנו לא מזיזים לנבלות האלה!?!?! אוףףף כבר 2 הרוגים ו-2 פצועים הבוקר

והם עדיין מקפצים להם.

ישראל החזקה בלה בלה בינתיים בתאכלס לא עשינו כלום חוץ מלהרוג איזה 300 אזרחים

וכמה בניינים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 112
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נראה שהם חיים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3278646,00.html

למה אתה חושב שצה"ל היה לא יכול סתם ככה לפוצץ בניין ריק?שמעת פעם על מודעין לא טוב?לישראל אין פצצות חודרות בונקרים.

דיייי דיייי להתווכח איתי על דברים שאתה לא יודע מספיק כבר. מה אתם חושבים שרק ארה"ב יודעת לייצר פצצות חודרות בונקרים?

קח לדוגמה פצצה שהתפקיד שלה לא לחדור בונקרים אבל היא עושה דבר כזה ואת זה ייצרה:

הפצצה נכנסת מתחת למטרה (מה שזה לא יהיה) ומתפוצצץ בתוך האדמה ויוצרת בור כל מה שנמצא מעל שוקע לתור הבור הזה ואוכל אותה, מבין.

ואני ראיתי פצצה חודרת בונקרים\בתים\קירות\אדמה מה שתרצה ראיתי אותה בעניים שלי מונחת יפה שוכבת לה אז תפסיק לבלבל לי את השכל, אם אתה מתעקש אתה מוזמן ללכת לרפא"ל ולבקש את הסרט שחילקו בפסח לעובדים אולי יתנו לך, אני ראיתי אותו ומראים שם על כל פצצה שהם עשו ועל כל טיל ומשגר ומכ"ם וכל דבר הכי קטן שהם עשו אז אל תגיד לי לישראל אין, עוד אחד ילד בן 4 יודע על כל הצבא של .

ואם הפלנו 23 טון אחת אחרי השניה שכל פצצה עושה בור לא קטן אז תאמינו לי שמהבונקר לא נשאר הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארה"ב לא הסכימו משום מה למכור לנו פצצות חודרות בונקרים...

בגלל שאין לנו סוג כזה של פצצות היה צורך להוריד על הבנוקר 23 טון

של פצצות אחרות...וכנראה שגם זה לא עזר.

איך אנחנו לא מזיזים לנבלות האלה!?!?! אוףףף כבר 2 הרוגים ו-2 פצועים הבוקר

והם עדיין מקפצים להם.

וכמה בניינים..

ב 2003, אחרי מלחמת המפרץ השניה, ארה"ב הציעו לנו לקנות פצצות חודרות בונקרים, וגם עשו לנו מחיר מעולה. סרבה בטענה שאין לצה"ל צורך בפצצות שכאלו. איזו אירוניה, אה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכמה בניינים..

כשאתה הורג פעיל חיזבאללה אתה הורג "אזרח" ולא חייל.

וישראל עושה הרבה יותר מלהפציץ גשרים ובינינים ריקים תפסיק לדבר שטויות כבר.

חלק מהמטרות לדוגמה:

* 14 מבנים ומפקדות של ארגון חיזבאללה ברחבי לבנון.

* 10 רכבים שהעבירו אמצעי לחימה במסגרת חיזבאללה.

* 8 משגרי רקטות ומתקנים החשודים כמשגרים.

* תשתיות תקשורת של חיזבאללה.

* 14 מחסני תחמושת של חיזבאללה.

* 46 צירים ו-2 גשרים, כל זאת על-מנת לשבש תנועת מחבלים.

מדובר בכמחצית מכוחו של החיזבאללה לפי הערכות של צה"ל, אז מספיק לקשקש כאילו יש לך רעיון יותר טוב.

כל ילד בן 13 בארץ היום מנהיג צבאי גדול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסרללה לא מת. אין לי מידע על זה רק תחושת בטן.

לא נראה לך שאם נסרללה לא מת, אז שיש לחזיבאללה סיבה מאוד טובה להוכיח את זה לעולם ולהעלות אותו לשידור? משום מה הם לא עושים את זה, למרות שהם יודעים שזאת הדרך הטובה ביותר לעצור את כל השמועות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע הוא שאם הם יעלו אותו בשידור חי ישר המודיעין ינסה לעשות הכל כדי לאתר אותו אז הם יכולים להעלות אותו רק עם קלטת אבל מה הקטע לצלם קלטת שבה הוא אומר שהוא לא מת ואפשר לשדר אותה גם אחרי שהוא מת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא יגיד בקלטת משהו כמו "23 טון חומר נפץ לא מדגדגים אותי" אז הוא יוכיח שהיא הוקלטה לאחר ההפצצה (ויוכל להראות שהוא אותו נסרללה זחוח שנעדר מהקלטת הקודמת...;))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשה זה מה שקרה עכשיו הודיעו:

"ישראל השתמשה בטילים חודרי בונקרים כדי לפורר את השריון ואז עשתה וידואי הריגה עם כמה טונות של חומר נפץ והרסו הכל. עכשיו החיזבאללה מכחיש ומחכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה כבר, הוא חי! (ימ"ש)

זה העידכון האחרון:

חיזבאללה: איש מאנשינו לא נהרג במתקפת חיל האוויר בביירות

ארגון חיזבאללה הכחיש כי מישהו מבכיריו או אנשיו נהרג במתקפה שביצע חיל האוויר על בונקר של הארגון בדרום ביירות.

בהודעה שפרסם חיזבאללה בתחנת הטלוויזיה שלו, "אל מנאר", נמסר כי "האוייב מנסה לכסות על כשלונותיו הצבאיים והביטחוניים באמצעות שקרים והמצאת הישגים. המבנה שהותקף היה במהלך בנייה והיה אמור לשמש כמסגד".

הם אמרו גם שהם הפילו לנו F-16

=\

לאחרונה הם מתחילים לבלף, ולהשתמש בדמיון המוסלמי המפותח.

גם במלחמת ששת הימים הם אמרו שהם בפאתי תל אביב כשבפועל המצרים ברחו מסיני =]

לא להאמין. ההודעה על חיסול בכיר באירגון מוסלמי כזה תצא (אם תצא) רק בעוד המון זמן..

ככה היה גם במקרה של ההמנהיג הקודם לפני נסראללה.

אגב, נזכרתי איפשהו היום, שראש ממשלת לבנון מדבר בגלוי על פירוק חיזבאללה... אני מרגיש שהוא יודע משהו שאנחנו לא =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם אמרו גם שהם הפילו לנו F-16

=\

לאחרונה הם מתחילים לבלף, ולהשתמש בדמיון המוסלמי המפותח.

גם במלחמת ששת הימים הם אמרו שהם בפאתי תל אביב כשבפועל המצרים ברחו מסיני =]

לא להאמין. ההודעה על חיסול בכיר באירגון מוסלמי כזה תצא (אם תצא) רק בעוד המון זמן..

ככה היה גם במקרה של ההמנהיג הקודם לפני נסראללה.

אגב, נזכרתי איפשהו היום, שראש ממשלת לבנון מדבר בגלוי על פירוק חיזבאללה... אני מרגיש שהוא יודע משהו שאנחנו לא =]

אחי הלוואי שאתה צודק, יאללה עכשיו את סטיב ג'ובס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הבוקנר נמצא בתוך גבעה ככה 25-30 מטר מתחת לאדמה עם שכבה של 5-10 מטר בטון מזוין עם פלדה 23 טונות של פצצות רגילות לא יעשו כלום למי שבתוך הבונקר וזה לא בונקר מסובך שהחזיבאלה לא יכול לבנות

צריך פצצה אחת חודרת בונקר במשקל של טון - 2 טון ובי בי נאסרלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה כבר, הוא חי! (ימ"ש)

זה העידכון האחרון:

חיזבאללה: איש מאנשינו לא נהרג במתקפת חיל האוויר בביירות

ארגון חיזבאללה הכחיש כי מישהו מבכיריו או אנשיו נהרג במתקפה שביצע חיל האוויר על בונקר של הארגון בדרום ביירות.

בהודעה שפרסם חיזבאללה בתחנת הטלוויזיה שלו, "אל מנאר", נמסר כי "האוייב מנסה לכסות על כשלונותיו הצבאיים והביטחוניים באמצעות שקרים והמצאת הישגים. המבנה שהותקף היה במהלך בנייה והיה אמור לשמש כמסגד".

ממה שהבנתי, אחרי 23 טון של פצצות, הקירות של המסגד עדיין על תילן (עשו חור בתקרה והפצצות התפוצצו בפנים). נשמע מוזר למישהו? כן, זה לא סתם מסגד... ::)

ואגב, פצצה חודרת בונקר מיועדת ל"זבנג וגמרנו" - גיחה אחת של מטוס והלך על מי שבבונקר (בשאיפה).

זה לא אומר שאי אפשר לפרק בונקר עם פצצות רגילות. תנסה לזרוק 23 פצצות של טון (זאת פצצה מאוד גדולה!) בדיוק לאותו מקום, אחת אחרי השנייה, ותראה אם אין לך מכתש של עשרות מטרים... ולא, בטון מזויין לא עמיד בפני כל דבר, אחרי מספיק פצצות (אבל רצוי ייעודיות לחדירה לבטון) הוא יחורר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...