שיט! הספק נדפק לי ! (פרטים בפנים) - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיט! הספק נדפק לי ! (פרטים בפנים)

Bug2000

Recommended Posts

מי שזוכר רציתי לעשות לספק :bash: היתי צריך לאריך את הקבל של הספק, אשר מתחבר אל לוח האם ולהוסיף עוד יציאה אחת ליציאות של הספק של ה12 וואלט, אחרי 4 ימים !!! (עד שקניתי הכל) סימתי הכל וכשאני מדליק את המחשב המחשב פועל אבל, המסך לא נדלק, לאחר שלקחתי את הספק של אח שלי הכל התחיל לפעול :D אז רציתי לשאול למה הספק שעבר לא עובד ??? וזה עוד ספק של 600 וואט !!! :-[ אני ממש עצוב... למישהו יש רעיון מה עשיתי לו ?

תודה מראש :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קרה לי כמה פעמים בסלון שלי, וזה היה בגלל שהכרטיס לא ישב טוב על הלוח, ככה שלפעמים המחשב עלה בלי בעייה, ולפעים הוא פשוט עבד והמסך היה בהמתנה..

תנסה להוציא את הכרטיס מסך, והחזיר אותו ולוודאות שהוא מחובר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קרה לי כמה פעמים בסלון שלי, וזה היה בגלל שהכרטיס לא ישב טוב על הלוח, ככה שלפעמים המחשב עלה בלי בעייה, ולפעים הוא פשוט עבד והמסך היה בהמתנה..

תנסה להוציא את הכרטיס מסך, והחזיר אותו ולוודאות שהוא מחובר טוב.

שמע, אני לא רוצה לעליב אותך לכן אני לא יגיד שום דבר בתקווה שתבין .... :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבוב אני מצטער, אני לא חושב שיש הרבה שתוכל לעשות...

אחד הדברים שהכי נראיים לי הגיוניים זה לנתק את כל מה שעשיתה, יכול להיות שמשהו מקצר, דרך אגב, היתה לי אותה בעיה ובסוף גיליתי שהחיבור של הספק ללוח אם היה חלש (לא רופף אלא הקבלים עצמם לא היו מהודקים) יכול להיות זשזה מה שקרה לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביום שבת הוצאתי את הספק והלחמתי את כל החוטים מחדש ... הספק עשה מן רעש כזה של חשמל (זזזזזז) ולא נדלק רק המאוררים התחילו לפעול קצת ואז שומעים את הרעש הזה והכל נעצר :-\.

אז חשבתי שלא הלחמתי טוב, אז הלכתי לסבא שלי ביום ראשון והוא סיים להלחים (הלחים טוב מאוד) היום, ואני כבר משתוקק לנסות את הספק ואז נשמע הרעש המעצבן שוב :-[.

עכשיו אני יודע שאין סיכוי שההלחמה לא טובה אז עכשיו אני לא יודע מה לעשות, עיזרו לי בבקשה אני לא יכול לחיות לעד עם הספק של אח שלי שמתאים לפנטיום 3 .... :-\

תודה מראש :).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...