20 SEK - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

20 SEK

Judas Iscariot

Recommended Posts

שלומות אנשים,

האם יש ביניכם מישהו מאזור המרכז אשר באמתחתו שטר של 20SEK?(כלומר, 20 קורונות שוודיות)

השטר נראה כך:

http://www.onlinefx.co.uk/fx/Stores/OnlineFX/Images/Sek/SEK20front.jpg

אנא הגיבו כאן אם יש באמתחתכם את השטר הנ"ל, אני מוכן לשלם בעין יפה עבורו :) (לא מאות או אלפי שקלים, אלא יותר משער החליפין, אפילו הרבה יותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SEK זה הכסף העכשוי של שוודיה? אין לי מושג אם הם עברו ליורו.

יש לי דוד שגר בשוודיה (התחתן עם שוודית) ובא הרבה לבקר בארץ ובמקרה הוא עכשיו בארץ.

אם ה-SEK זה הכסף העכשוי של שוודיה יש סבירות שיש לו את השטר המבוקש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גר בת"א וצר לי עד מאוד לומר שאין לי מושג על איזה שוק הינך מדבר :-\

בנוסף על כך, השטר הזה הוא לא ענתיקה, אז אני בספק שאני אמצא את מה שאני מחפש שם, מה שאני רוצה זה את השטר העכשווי של 20 קורונות שוודיות - REAL MONEY.

זה כמו מישהו שרוצה שטר של 20 דולר, זה הכל.

רק שקורונה שוודית שווה הרבה פחות מדולר :פ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גר בת"א וצר לי עד מאוד לומר שאין לי מושג על איזה שוק הינך מדבר :-\

בנוסף על כך, השטר הזה הוא לא ענתיקה, אז אני בספק שאני אמצא את מה שאני מחפש שם, מה שאני רוצה זה את השטר העכשווי של 20 קורונות שוודיות - REAL MONEY.

זה כמו מישהו שרוצה שטר של 20 דולר, זה הכל.

רק שקורונה שוודית שווה הרבה פחות מדולר :פ

בת"א בגיזינגוף כל יום שישי מ7 בבוקר עד 3 בצהורים מתקיים שוק "עתיקות" זה לא שוק רק של עתיקות אלה יותר של אספנים תוכל למצוא שם דברים ממש נדירים...

כבר באתי לקנות שם חרב אמיתי מצבא של נפוליון עד שראיתי את המחיר שלה...ס"ך מקום ממש טוב גם להעביר את הזמן..חח ומאיפה אני יודע? אני המאבטח שם. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שלא תלך לדוכן CHANGE רגיל בכל עיר?!

זו כמובן האפשרות הראשונה שחשבתי עליה, אבל אם אינני טועה רוב הדוכני Change מתעסקים רק עם דולרים, אירו, ליש"ט ואולי פרנקים שוויצרים... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...