ממרם VS גאמא - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ממרם VS גאמא

SweeT_EviL

ממרם VS גאמא  

1241 הצבעות

1. 1. ממרם VS גאמא

Recommended Posts

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עוד שאלה - ההתמחות שלי בתואר היא עיבוד אותות(רציתי ביואינפורמטיקה, אבל ללללאאאאא....) - זה מקנה איזשהו קרדיט\יתרון פתיחה באחד ממסלולי הקצה שם?

תוכל לפרט מה בדיוק?

יש קורס שעוסק ב"חקר אותות", אבל אני לא יודע מספיק אם אתה יכול להגיע אליו מבקשה או פנייה ל"איתור חמ"ן". תנסה.

מה עושים בקורס זה? אתה תבין יותר ממני אני מניח.

מלבד זאת:

יש לי שאלה:

בגאמא מפתחים גם כלי / אמל"ח?

בקורסי תכנות לא מפתחים . . . > ת ח ש ו ב (ואתה רוצה להיות בחמ"ן ? ). בכלליות, זה נשמע לך הגיוני שתוכניתן יפתח מערכת נשק? לא. תוכנת שליטה ובקרה למערכת - כן! הנשק עצמו - לא! . נפיתוח מובל ע"י מסלולי הנדסת מכונות בכל התעשייה הצבאית . . . תמשיך מכאן לבד.

תנסה לחשוב איך יכולה תוכנה לעזור לגוף מודיעיני בהעברת מידע, אבטחתו וכו' . . . יותר מזה לא תקבל. תראה יותר שעוסקים בלנגלי במלחמת העולם השנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה Cat2010, אז בכלליות כל המסלולים בגאמא עוסקים בתכנות (עשיית תוכנות, הדמייה וירטואלית וכו' - כל מה שקשור לעשיה למחשבים) ולא לדוגמא מפתחים את הכלים עצמם?

יש מסלול בגאמא שעוסק במדעים מדוייקים? (פיסיקה, כימיה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הקורסים בצבא הם קורסים שחולשים על רוב שעות היום ("מצאת החמה עד צאת הנשמה"). הצבא רוהצ שהחיילים יסיימו מהר את הקורס, ומיד לזרוק אותם לתפקידים שלהם. אלו לא שעות מיוחדות לקורס של ממר"מ. בקורסים של שחקים אפילו לומדים יותר שעות, ובקורסים של גאמא גם חורשים ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכל לפרט מה בדיוק?

יש קורס שעוסק ב"חקר אותות", אבל אני לא יודע מספיק אם אתה יכול להגיע אליו מבקשה או פנייה ל"איתור חמ"ן". תנסה.

מה עושים בקורס זה? אתה תבין יותר ממני אני מניח.

יש קורסים שעוסקים בעיבוד אותות. תחשוב על אות כעל סוג מידע שאתה יכול להעביר(סאונד, תמונה וכו). לומדים את הקורס הזה כחלק מהקורסים במדמ"ח(לימודים אקדמיים). בקורס הזה לומדים כל מיני דברים מעניינים על דרך ההצגה של האותות השונים(בזמן, בתדר וכו. בזמן בדידי כמו במחשב או בזמן הרציף כמו בחיים האמיתיים שלנו). EB מתחיל את הקורס רק השנה. אם יש לך שאלות על הקורס תשאל(אני יכול לענות לך על כמה, ואני מניח שיש כאן עוד כמה אנשים מגניבים בפורום שיכולים).

ד.א. מה יכול להיות יותר טוב מלהיות יום שלם על המחשב בלי שאף אחד ישב לך על העורף שתפסיק("זה מזיק לעיניים" והמשפטים הידועים לשמצה). גם אם זה לא יהייה רק על המחשב. להפעיל את המוח כל היום(במידה שמספקים לך אוכל) שורף הרבה קלוריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יכול להיות יותר טוב מלהיות יום שלם על המחשב בלי שאף אחד ישב לך על העורף שתפסיק("זה מזיק לעיניים" והמשפטים הידועים לשמצה). גם אם זה לא יהייה רק על המחשב. להפעיל את המוח כל היום(במידה שמספקים לך אוכל) שורף הרבה קלוריות.

אהמ, אתה יודע, כל עוד אתה בבסיס צבאי יש תורנויות, שמירות, אבטחות, מסדרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...